Dim Lule
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodošli na prvi i najveći forum ljubitelja lula i duhana za lule u regiji
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLoginRegistracija

 

 Upravo ste kupili/nabavili duhane...

Go down 
+40
Saymoran
GrⒶna
Lakeman
PurgerVž
FajkaSt
Nikša
dalam666
DeathSpade
Ivan Habdija
Pantarei
nick_praskaton
oliohardi
ivek
Ignoro
dado
PerB
Vortimejovrh
ssekir75
Davorin
Marko Lepi
Lodir
v.milan
Vucko22
Matko
ilustrišimuš Batorić
Polerouter
Rale
Branislav
vpetrovic
bayro
Leo
Majka
SanjinRI
Marko1980
fra_Perica
Slajs
babaq
wranjo123
Sokreos
G.S.Patton
44 posters
Go to page : Previous  1 ... 18 ... 33, 34, 35 ... 37 ... 41  Next
Autor/icaPoruka
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17156
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

Upravo ste kupili/nabavili duhane... - Page 34 Empty
PostajNaslov: Re: Upravo ste kupili/nabavili duhane...   Upravo ste kupili/nabavili duhane... - Page 34 Empty08.10.23 16:05

[You must be registered and logged in to see this link.]


Stig'o komšija Igor iz Mikena! I još hrpa testera. Ovaj HU "The Untouchables" djeluje zanimljivo.

_________________
Bolje biti u klubu 60 plus nego ne biti![You must be registered and logged in to see this image.]
J.P.


Cigarettes are an addiction, cigars are a hobby, pipes are a religion

Branislav, Sokreos, Polerouter, v.milan, Nikša, Vortimejovrh, PurgerVž and like this post

[Vrh] Go down
PurgerVž
Hladan dim
Hladan dim
PurgerVž


Broj postova : 787
Join date : 01.09.2022
Age : 43
Lokacija : Varaždin
Omiljeni duhani : Ashton Artisan's blend, Robert McConnell Oriental, St. Bruno, Amphora Virginia blend, HH Pure Virginia, Peterson Flake, MB mixture Scottish blend, HH Old dark fired, Peterson De Luxe Navy Rolls

Upravo ste kupili/nabavili duhane... - Page 34 Empty
PostajNaslov: Re: Upravo ste kupili/nabavili duhane...   Upravo ste kupili/nabavili duhane... - Page 34 Empty08.10.23 18:02

[You must be registered and logged in to see this link.] Sretno s "Nedodirljivim"...🧟🤮🤧
[Vrh] Go down
wranjo123
Oblak dima
Oblak dima
wranjo123


Broj postova : 2014
Join date : 23.08.2016
Age : 35
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : sg brown sugar flake, glp meridian

Upravo ste kupili/nabavili duhane... - Page 34 Empty
PostajNaslov: Re: Upravo ste kupili/nabavili duhane...   Upravo ste kupili/nabavili duhane... - Page 34 Empty09.10.23 11:15

[You must be registered and logged in to see this link.]

evo i ja siromah jučer kupio duhan stariji od mene kad već nemam novaca za nove Smile

Sokreos, Polerouter, v.milan, Nikša, Vortimejovrh, PurgerVž, GrⒶna and Saymoran like this post

[Vrh] Go down
PurgerVž
Hladan dim
Hladan dim
PurgerVž


Broj postova : 787
Join date : 01.09.2022
Age : 43
Lokacija : Varaždin
Omiljeni duhani : Ashton Artisan's blend, Robert McConnell Oriental, St. Bruno, Amphora Virginia blend, HH Pure Virginia, Peterson Flake, MB mixture Scottish blend, HH Old dark fired, Peterson De Luxe Navy Rolls

Upravo ste kupili/nabavili duhane... - Page 34 Empty
PostajNaslov: Re: Upravo ste kupili/nabavili duhane...   Upravo ste kupili/nabavili duhane... - Page 34 Empty09.10.23 12:27

[quote="wranjo123"][You must be registered and logged in to see this link.]


Vidim po fotki da je odličan čim te izuo iz cipela.. 🤣

wranjo123, Sokreos, Polerouter, Nikša, Vortimejovrh, GrⒶna and Saymoran like this post

[Vrh] Go down
v.milan
Oblak dima
Oblak dima
v.milan


Broj postova : 1239
Join date : 08.01.2021
Age : 32
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : Peterson My Mixture 965, Arango Balkan Supreme, Amphora Virginia

Upravo ste kupili/nabavili duhane... - Page 34 Empty
PostajNaslov: Re: Upravo ste kupili/nabavili duhane...   Upravo ste kupili/nabavili duhane... - Page 34 Empty14.10.23 12:36

[You must be registered and logged in to see this link.]

bayro, Branislav, Sokreos, Slajs, Polerouter, Nikša, Vortimejovrh and like this post

[Vrh] Go down
Nikša
Hladan dim
Hladan dim
Nikša


Broj postova : 999
Join date : 07.02.2021
Age : 50
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : Mein Tabak No. 2, Peterson 3 Year's Virginia mix, Amphora Special Reserve No 2, MB Classic Loose Cut.

Upravo ste kupili/nabavili duhane... - Page 34 Empty
PostajNaslov: Re: Upravo ste kupili/nabavili duhane...   Upravo ste kupili/nabavili duhane... - Page 34 Empty14.10.23 16:20

[You must be registered and logged in to see this link.]

Nabavljen za razne ljude razni duhan, a po neki i za mene se nađe 😁

bayro, Branislav, Sokreos, Polerouter, v.milan, PurgerVž, GrⒶna and like this post

[Vrh] Go down
Saymoran
Hladan dim
Hladan dim
Saymoran


Broj postova : 825
Join date : 26.07.2023
Age : 52
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : EMP, Black Mallory, RMC The Original Oriental, Mac Baren Classic Roll Cake, TAK Moro Cake, C&D Haunted Bookshop cake, Gawith&Hoggarth American blend BC

Upravo ste kupili/nabavili duhane... - Page 34 Empty
PostajNaslov: Re: Upravo ste kupili/nabavili duhane...   Upravo ste kupili/nabavili duhane... - Page 34 Empty14.10.23 17:18

Kolko je Sillem’s kod Driera?
[Vrh] Go down
Nikša
Hladan dim
Hladan dim
Nikša


Broj postova : 999
Join date : 07.02.2021
Age : 50
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : Mein Tabak No. 2, Peterson 3 Year's Virginia mix, Amphora Special Reserve No 2, MB Classic Loose Cut.

Upravo ste kupili/nabavili duhane... - Page 34 Empty
PostajNaslov: Re: Upravo ste kupili/nabavili duhane...   Upravo ste kupili/nabavili duhane... - Page 34 Empty14.10.23 17:26

29.90

Saymoran likes this post

[Vrh] Go down
Saymoran
Hladan dim
Hladan dim
Saymoran


Broj postova : 825
Join date : 26.07.2023
Age : 52
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : EMP, Black Mallory, RMC The Original Oriental, Mac Baren Classic Roll Cake, TAK Moro Cake, C&D Haunted Bookshop cake, Gawith&Hoggarth American blend BC

Upravo ste kupili/nabavili duhane... - Page 34 Empty
PostajNaslov: Re: Upravo ste kupili/nabavili duhane...   Upravo ste kupili/nabavili duhane... - Page 34 Empty17.10.23 11:26

Stigli Gerdovi kolači!
Na žalost, sad vec vjerujem da je riječ o belosveckoj zaveri, nije mi poslao 10 paketa čistača, nego 1 🥸


[You must be registered and logged in to see this link.]

bayro, Branislav, wranjo123, Sokreos, Polerouter, v.milan, Nikša and like this post

[Vrh] Go down
Borut
Gasi mi se lula
Gasi mi se lula
Borut


Broj postova : 228
Join date : 07.09.2023
Age : 51
Lokacija : pa tamo negdje daleko
Omiljeni duhani : EMP, Nightcap, 965, Old Ironsides

Upravo ste kupili/nabavili duhane... - Page 34 Empty
PostajNaslov: Re: Upravo ste kupili/nabavili duhane...   Upravo ste kupili/nabavili duhane... - Page 34 Empty17.10.23 14:19

Saymoran je napisao/la:
Stigli Gerdovi kolači!

to če da bude sad Upravo ste kupili/nabavili duhane... - Page 34 2235064407 Upravo ste kupili/nabavili duhane... - Page 34 2235064407 Upravo ste kupili/nabavili duhane... - Page 34 2235064407

Saymoran likes this post

[Vrh] Go down
Saymoran
Hladan dim
Hladan dim
Saymoran


Broj postova : 825
Join date : 26.07.2023
Age : 52
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : EMP, Black Mallory, RMC The Original Oriental, Mac Baren Classic Roll Cake, TAK Moro Cake, C&D Haunted Bookshop cake, Gawith&Hoggarth American blend BC

Upravo ste kupili/nabavili duhane... - Page 34 Empty
PostajNaslov: Re: Upravo ste kupili/nabavili duhane...   Upravo ste kupili/nabavili duhane... - Page 34 Empty17.10.23 14:22

Da ali čistači mi pokvarili sreću 🤡
[Vrh] Go down
imnik
Oblak dima
Oblak dima
imnik


Broj postova : 3163
Join date : 05.11.2009
Age : 48
Lokacija : Beograd

Upravo ste kupili/nabavili duhane... - Page 34 Empty
PostajNaslov: Re: Upravo ste kupili/nabavili duhane...   Upravo ste kupili/nabavili duhane... - Page 34 Empty17.10.23 16:17

Stari dobri Dunhill NightCap iz Dunhill biliardice i Rubinov vinjak No5 za uživanje posle ručka.

bayro, Branislav, Sokreos, v.milan, Nikša and GrⒶna like this post

[Vrh] Go down
Saymoran
Hladan dim
Hladan dim
Saymoran


Broj postova : 825
Join date : 26.07.2023
Age : 52
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : EMP, Black Mallory, RMC The Original Oriental, Mac Baren Classic Roll Cake, TAK Moro Cake, C&D Haunted Bookshop cake, Gawith&Hoggarth American blend BC

Upravo ste kupili/nabavili duhane... - Page 34 Empty
PostajNaslov: Re: Upravo ste kupili/nabavili duhane...   Upravo ste kupili/nabavili duhane... - Page 34 Empty21.10.23 10:00

Poslije dva i pol mjeseca, kao na prvim putovanjima preko bare, dosla mi je ova bombonjera, ove američke (u biti skandinavske!) Griotte.


[You must be registered and logged in to see this link.]

bayro and v.milan like this post

[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17156
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

Upravo ste kupili/nabavili duhane... - Page 34 Empty
PostajNaslov: Re: Upravo ste kupili/nabavili duhane...   Upravo ste kupili/nabavili duhane... - Page 34 Empty21.10.23 10:06

Saymoran je napisao/la:
Poslije dva i pol mjeseca, kao na prvim putovanjima preko bare, dosla mi je ova bombonjera, ove američke (u biti skandinavske!) Griotte.


[You must be registered and logged in to see this link.]

...i ti buš to stvarno pušil? umrijet od smjeha

_________________
Bolje biti u klubu 60 plus nego ne biti![You must be registered and logged in to see this image.]
J.P.


Cigarettes are an addiction, cigars are a hobby, pipes are a religion

Saymoran likes this post

[Vrh] Go down
Saymoran
Hladan dim
Hladan dim
Saymoran


Broj postova : 825
Join date : 26.07.2023
Age : 52
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : EMP, Black Mallory, RMC The Original Oriental, Mac Baren Classic Roll Cake, TAK Moro Cake, C&D Haunted Bookshop cake, Gawith&Hoggarth American blend BC

Upravo ste kupili/nabavili duhane... - Page 34 Empty
PostajNaslov: Re: Upravo ste kupili/nabavili duhane...   Upravo ste kupili/nabavili duhane... - Page 34 Empty21.10.23 10:11

Nego šta! Nista ljudsko nije mi strano!😂😂😂

Buduci da sam kao petogodisnjak gledao susjeda (Gospon Pero) kako pucka lulu i mozda je otud sve i pocelo - zdimit cu ovu visnju njemu u sjecanje, jer borkum riffove, Exclusive i golden blendove ne mrem ipak Laughing Laughing

bayro and Nikša like this post

[Vrh] Go down
Nikša
Hladan dim
Hladan dim
Nikša


Broj postova : 999
Join date : 07.02.2021
Age : 50
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : Mein Tabak No. 2, Peterson 3 Year's Virginia mix, Amphora Special Reserve No 2, MB Classic Loose Cut.

Upravo ste kupili/nabavili duhane... - Page 34 Empty
PostajNaslov: Re: Upravo ste kupili/nabavili duhane...   Upravo ste kupili/nabavili duhane... - Page 34 Empty21.10.23 10:19

Saymoran je napisao/la:
Poslije dva i pol mjeseca, kao na prvim putovanjima preko bare, dosla mi je ova bombonjera, ove američke (u biti skandinavske!) Griotte.


[You must be registered and logged in to see this link.]

Apsolutno sam ljubomoran na taj. 😂
Imam ga na popisu da probam iz čist radoznalost i dobre kutije 😉
Uživaj

Saymoran likes this post

[Vrh] Go down
Saymoran
Hladan dim
Hladan dim
Saymoran


Broj postova : 825
Join date : 26.07.2023
Age : 52
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : EMP, Black Mallory, RMC The Original Oriental, Mac Baren Classic Roll Cake, TAK Moro Cake, C&D Haunted Bookshop cake, Gawith&Hoggarth American blend BC

Upravo ste kupili/nabavili duhane... - Page 34 Empty
PostajNaslov: Re: Upravo ste kupili/nabavili duhane...   Upravo ste kupili/nabavili duhane... - Page 34 Empty21.10.23 10:22

Ljepljiv je i mljackav ko C&D Nutty Irishman samo je po višnji - i malo više imas feeling da pusis duhan a ne liker - ali ne puno 😂😂😂😂😂

Dobro je i to ponekad, ne za cijeli dan baš

Nikša likes this post

[Vrh] Go down
Nikša
Hladan dim
Hladan dim
Nikša


Broj postova : 999
Join date : 07.02.2021
Age : 50
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : Mein Tabak No. 2, Peterson 3 Year's Virginia mix, Amphora Special Reserve No 2, MB Classic Loose Cut.

Upravo ste kupili/nabavili duhane... - Page 34 Empty
PostajNaslov: Re: Upravo ste kupili/nabavili duhane...   Upravo ste kupili/nabavili duhane... - Page 34 Empty21.10.23 10:22

bayro je napisao/la:
Saymoran je napisao/la:
Poslije dva i pol mjeseca, kao na prvim putovanjima preko bare, dosla mi je ova bombonjera, ove američke (u biti skandinavske!) Griotte.


[You must be registered and logged in to see this link.]

...i ti buš to stvarno pušil? umrijet od smjeha

Pa neka proba čovjek, ako se ne pojavi na sljedećem druženju, znači da nije bio dobar duhan Upravo ste kupili/nabavili duhane... - Page 34 171190064

bayro and Saymoran like this post

[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17156
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

Upravo ste kupili/nabavili duhane... - Page 34 Empty
PostajNaslov: Re: Upravo ste kupili/nabavili duhane...   Upravo ste kupili/nabavili duhane... - Page 34 Empty21.10.23 15:33

Bolje da ponese "Griotte". umrijet od smjeha umrijet od smjeha umrijet od smjeha

_________________
Bolje biti u klubu 60 plus nego ne biti![You must be registered and logged in to see this image.]
J.P.


Cigarettes are an addiction, cigars are a hobby, pipes are a religion

Saymoran likes this post

[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17156
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

Upravo ste kupili/nabavili duhane... - Page 34 Empty
PostajNaslov: Re: Upravo ste kupili/nabavili duhane...   Upravo ste kupili/nabavili duhane... - Page 34 Empty27.10.23 12:42

[You must be registered and logged in to see this link.]

Stigao komšija Igor iz Reicha. Siromaški, al' pošteno. bounce

Lula je stara Mauro Armellini (ne Vilma, nego njen pokojni ćaća) fatta a mano, sa vrhunskim "vilinska kosa" grainom. Upalio sam je u devet i još je dimim!

Može se. bayro

_________________
Bolje biti u klubu 60 plus nego ne biti![You must be registered and logged in to see this image.]
J.P.


Cigarettes are an addiction, cigars are a hobby, pipes are a religion

Sokreos, Polerouter, v.milan, Nikša, Vortimejovrh, PerB, PurgerVž and like this post

[Vrh] Go down
PurgerVž
Hladan dim
Hladan dim
PurgerVž


Broj postova : 787
Join date : 01.09.2022
Age : 43
Lokacija : Varaždin
Omiljeni duhani : Ashton Artisan's blend, Robert McConnell Oriental, St. Bruno, Amphora Virginia blend, HH Pure Virginia, Peterson Flake, MB mixture Scottish blend, HH Old dark fired, Peterson De Luxe Navy Rolls

Upravo ste kupili/nabavili duhane... - Page 34 Empty
PostajNaslov: Re: Upravo ste kupili/nabavili duhane...   Upravo ste kupili/nabavili duhane... - Page 34 Empty07.11.23 16:02

Taman za malo nadopunit postojeće uz iščekivanje Kontora iz Leipziga..🤗🤗🤗🤗[You must be registered and logged in to see this link.]

bayro, Branislav, Polerouter, v.milan, Nikša, Saymoran and Borut like this post

[Vrh] Go down
Borut
Gasi mi se lula
Gasi mi se lula
Borut


Broj postova : 228
Join date : 07.09.2023
Age : 51
Lokacija : pa tamo negdje daleko
Omiljeni duhani : EMP, Nightcap, 965, Old Ironsides

Upravo ste kupili/nabavili duhane... - Page 34 Empty
PostajNaslov: Re: Upravo ste kupili/nabavili duhane...   Upravo ste kupili/nabavili duhane... - Page 34 Empty08.11.23 21:28

PurgerVž je napisao/la:
Taman za malo nadopunit postojeće uz iščekivanje Kontora iz Leipziga..🤗🤗🤗🤗

Baš sam završio lulu puno iste Amphore pa me zanima kako se tebi sviđa ovaj duhan i koliko puta na mijesec dana pušiš to. Vjerovatno imaš to u rotaciji duhana?

Nikša and PurgerVž like this post

[Vrh] Go down
PurgerVž
Hladan dim
Hladan dim
PurgerVž


Broj postova : 787
Join date : 01.09.2022
Age : 43
Lokacija : Varaždin
Omiljeni duhani : Ashton Artisan's blend, Robert McConnell Oriental, St. Bruno, Amphora Virginia blend, HH Pure Virginia, Peterson Flake, MB mixture Scottish blend, HH Old dark fired, Peterson De Luxe Navy Rolls

Upravo ste kupili/nabavili duhane... - Page 34 Empty
PostajNaslov: Re: Upravo ste kupili/nabavili duhane...   Upravo ste kupili/nabavili duhane... - Page 34 Empty08.11.23 23:46

Borut je napisao/la:
PurgerVž je napisao/la:
Taman za malo nadopunit postojeće uz iščekivanje Kontora iz Leipziga..🤗🤗🤗🤗

Baš sam završio lulu puno iste Amphore pa me zanima kako se tebi sviđa ovaj duhan i koliko puta na mijesec dana pušiš to. Vjerovatno imaš to u rotaciji duhana?

Od svih čistih virginija ta žuta Amphora mi je definitivno broj 1 već dugo vremena.. Lijepo gori i nema šanse da će te opalit po jeziku, ali ono kaj je meni kod nje najbolje je ona njena, rekao bih lagano oštra nota koju osjetiš kad malo podigneš temperaturu lule. Nekako su mi općenito sjele te tamne virginije bez previše okusa i mirisa neke trave/sijena, taman mi ima okus duhana i slatkoće kolko mi treba. Fora mi je kad je otvorim, a iznutra se širi miris čokoladnog mlijeka (ne znam s čime bi drugim to usporedio) što zapravo ne bih očekivao inače od čiste virginije..Pušim oko 50g do 100g na mjesečnoj bazi i ona mi je uz MBovog škota duhan za apsolutno svako doba dana i noći. Nešto malo sam ostavio pred koji mjesec sa strane da vidim da li će dati nešto više stajanjem ali ne opterećujem se s tim...Nisam tip koji će čekat dvije, tri ili pet godina da hrpa duhana sazrije. Danas jesam, sutra nisam pa ako mi slučajno zafali - otvaram! Odlična mi je danas, bit će i sutra.. 😁😁😁

P.S. U svim lulama mi je ok, ali ipak kao i većina meni najbolje daje u široj i dubljoj luli..

bayro, Nikša, Vortimejovrh and Borut like this post

[Vrh] Go down
wranjo123
Oblak dima
Oblak dima
wranjo123


Broj postova : 2014
Join date : 23.08.2016
Age : 35
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : sg brown sugar flake, glp meridian

Upravo ste kupili/nabavili duhane... - Page 34 Empty
PostajNaslov: Re: Upravo ste kupili/nabavili duhane...   Upravo ste kupili/nabavili duhane... - Page 34 Empty09.11.23 9:16

stajanjem u vrećici neće se puno dogoditi jer će se duhan samo osušiti. ako ga želiš postarat natrpaj ga bar u teglu i pazi da nije presuh pa da može doći do aerobne fermentacije. ako želiš anareobnu fermentaciju onda napuni neku limenku i zadihtaj ju. ili možeš napraviti cake ako imaš prešu.

Nikša and Vortimejovrh like this post

[Vrh] Go down
Branislav
Oblak dima
Oblak dima
Branislav


Broj postova : 1243
Join date : 01.02.2014
Age : 35
Lokacija : Srbija,Nis
Omiljeni duhani : Escudo, Elizabethan Mixture, Orlik Golden Sliced

Upravo ste kupili/nabavili duhane... - Page 34 Empty
PostajNaslov: Re: Upravo ste kupili/nabavili duhane...   Upravo ste kupili/nabavili duhane... - Page 34 Empty09.11.23 10:09

To me podseti imam par duvana u vrecici koje bi trebalo da prebacim u tegle.
Sto se tice duvna, Amphora Virgina je odlicna!

Vortimejovrh and PurgerVž like this post

[Vrh] Go down
Sponsored content





Upravo ste kupili/nabavili duhane... - Page 34 Empty
PostajNaslov: Re: Upravo ste kupili/nabavili duhane...   Upravo ste kupili/nabavili duhane... - Page 34 Empty

[Vrh] Go down
 
Upravo ste kupili/nabavili duhane...
[Vrh] 
Stranica 34 / 41.Go to page : Previous  1 ... 18 ... 33, 34, 35 ... 37 ... 41  Next
 Similar topics
-
» Upravo ste kupili/nabavili duhane...
» Imaj buraza , nemaj duhane
» Kako punite flake duhane?
» Koliko ste lula kupili otkad ste na forumu?
» Ima li recenzija za 4noggins duhane

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Dim Lule :: Ostalo vezano uz lule i duhane :: Pušionica-
Forum(o)Bir: