Dim Lule
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodošli na prvi i najveći forum ljubitelja lula i duhana za lule u regiji
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLoginRegistracija

 

 Gdje i kako kupiti u Beogradu?

Go down 
+31
Gillette
herrkaleun
wranjo123
Horla
dejan68ks
sr_ki
Lakeman
oliohardi
Zmajevic
Karlo
Suspiria
Rakija
fatjoe
kamarad igorrr
Taras
Juan da Nova
PecaLula™
Desamp
Alanon
Marin Split
Leo
MOVESHAKER
savate
imnik
ssekir75
milo
Nunki
dean
Antiša
Davorin
bayro
35 posters
Go to page : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16  Next
Autor/icaPoruka
Zmajevic
Gasi mi se lula
Gasi mi se lula
Zmajevic


Broj postova : 170
Join date : 28.02.2018
Age : 49
Lokacija : Beograd
Omiljeni duhani : Scottish Bland, Navy Flake, University Flake

Gdje i kako kupiti u Beogradu? - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje i kako kupiti u Beogradu?   Gdje i kako kupiti u Beogradu? - Page 15 Empty10.04.18 23:20

Uhh bio bi zaista i ja bih stvarno volia. Dvaput me je već uhvatilo dežurstvo i eto...
[Vrh] Go down
Horla
Hladan dim
Hladan dim
Horla


Broj postova : 824
Join date : 24.01.2018
Age : 44
Lokacija : Beograd

Gdje i kako kupiti u Beogradu? - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje i kako kupiti u Beogradu?   Gdje i kako kupiti u Beogradu? - Page 15 Empty11.04.18 19:19

Ima dana;)
[Vrh] Go down
Zmajevic
Gasi mi se lula
Gasi mi se lula
Zmajevic


Broj postova : 170
Join date : 28.02.2018
Age : 49
Lokacija : Beograd
Omiljeni duhani : Scottish Bland, Navy Flake, University Flake

Gdje i kako kupiti u Beogradu? - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje i kako kupiti u Beogradu?   Gdje i kako kupiti u Beogradu? - Page 15 Empty23.04.18 23:26

Bio li je tko kod Nikole skoro ? Kako stoji sa lulama, ima li ća zanimljivo ? Ja kad sam bio imao je petersonku neku standard system ali nije mi rekao tkoliko košta.
[Vrh] Go down
oliohardi
Oblak dima
Oblak dima
oliohardi


Broj postova : 1828
Join date : 02.05.2017
Age : 63
Lokacija : Šabac
Omiljeni duhani : Gawith Hoggart&Co#20 Latakia mixture,Deecons Dawnfall,Dunhill BB1938 ,C&D Da Vinci,Nightcup,London mixture

Gdje i kako kupiti u Beogradu? - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje i kako kupiti u Beogradu?   Gdje i kako kupiti u Beogradu? - Page 15 Empty24.04.18 0:53

Mnogo.Kod njega su sve lule preskupe.
[Vrh] Go down
Zmajevic
Gasi mi se lula
Gasi mi se lula
Zmajevic


Broj postova : 170
Join date : 28.02.2018
Age : 49
Lokacija : Beograd
Omiljeni duhani : Scottish Bland, Navy Flake, University Flake

Gdje i kako kupiti u Beogradu? - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje i kako kupiti u Beogradu?   Gdje i kako kupiti u Beogradu? - Page 15 Empty24.04.18 7:04

A tkoliko je to mnogo ? One su obično do 100€ u svijetu
[Vrh] Go down
oliohardi
Oblak dima
Oblak dima
oliohardi


Broj postova : 1828
Join date : 02.05.2017
Age : 63
Lokacija : Šabac
Omiljeni duhani : Gawith Hoggart&Co#20 Latakia mixture,Deecons Dawnfall,Dunhill BB1938 ,C&D Da Vinci,Nightcup,London mixture

Gdje i kako kupiti u Beogradu? - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje i kako kupiti u Beogradu?   Gdje i kako kupiti u Beogradu? - Page 15 Empty25.04.18 0:56

Ma mnogo je u odnosu na kvalitet ponudjenih lula.
[Vrh] Go down
Horla
Hladan dim
Hladan dim
Horla


Broj postova : 824
Join date : 24.01.2018
Age : 44
Lokacija : Beograd

Gdje i kako kupiti u Beogradu? - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje i kako kupiti u Beogradu?   Gdje i kako kupiti u Beogradu? - Page 15 Empty25.04.18 10:19

Inače, svuda po šopovima mi cene lula izgledaju prenapuhano. To je moj utisak.
[Vrh] Go down
wranjo123
Oblak dima
Oblak dima
wranjo123


Broj postova : 2005
Join date : 23.08.2016
Age : 35
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : sg brown sugar flake, glp meridian

Gdje i kako kupiti u Beogradu? - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje i kako kupiti u Beogradu?   Gdje i kako kupiti u Beogradu? - Page 15 Empty25.04.18 10:56

istina, jedino su lule malo jeftinije u zemljama u kojima se proizvode rekao bih nekih 10-15%. barem ovo što sam osobno vidio sa savinelli shopom u rimu, petersonom u dublinu i stanwellom u kopenhagenu.
[Vrh] Go down
Zmajevic
Gasi mi se lula
Gasi mi se lula
Zmajevic


Broj postova : 170
Join date : 28.02.2018
Age : 49
Lokacija : Beograd
Omiljeni duhani : Scottish Bland, Navy Flake, University Flake

Gdje i kako kupiti u Beogradu? - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje i kako kupiti u Beogradu?   Gdje i kako kupiti u Beogradu? - Page 15 Empty25.04.18 15:01

Moj drug je donia za moga nećaka Peterson standard system za nekih 70ak €, a mislim da Sherlock budu čak 30ak % jeftinije
[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17105
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

Gdje i kako kupiti u Beogradu? - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje i kako kupiti u Beogradu?   Gdje i kako kupiti u Beogradu? - Page 15 Empty25.04.18 15:13

wranjo123 je napisao/la:
istina, jedino su lule malo jeftinije u zemljama u kojima se proizvode rekao bih nekih 10-15%. barem ovo što sam osobno vidio sa savinelli shopom u rimu, petersonom u dublinu i stanwellom u kopenhagenu.

Jedini Savinelli shop gdje su jeftinije lule je u Milanu, gdje je Achille Savinelli tamo negdje 1876. godine i otvorio prvu prodavaonicu u via Orefici!
[Vrh] Go down
Lakeman
Administrator
Administrator
Lakeman


Broj postova : 2210
Join date : 31.01.2017
Age : 44
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : Haribo, Toblerone, Kandit

Gdje i kako kupiti u Beogradu? - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje i kako kupiti u Beogradu?   Gdje i kako kupiti u Beogradu? - Page 15 Empty25.04.18 15:20

bayro je napisao/la:
wranjo123 je napisao/la:
istina, jedino su lule malo jeftinije u zemljama u kojima se proizvode rekao bih nekih 10-15%. barem ovo što sam osobno vidio sa savinelli shopom u rimu, petersonom u dublinu i stanwellom u kopenhagenu.

Jedini Savinelli shop gdje su jeftinije lule je u Milanu, gdje je Achille Savinelli tamo negdje 1876. godine i otvorio prvu prodavaonicu u via Orefici!

vođka: Smile

_________________
[You must be registered and logged in to see this link.]   //   [You must be registered and logged in to see this link.]     //   [You must be registered and logged in to see this link.]

dadost je napisao/la:
''Staviš Captain Black u teglu i muhu. Ako ona krepa, baci ili koristi protiv muha, komaraca i ostale gamadi!''


Horla je napisao/la:
Vise sam naklonjen vresu i morti. Kruska samo za rakiju...

Rale likes this post

[Vrh] Go down
Zmajevic
Gasi mi se lula
Gasi mi se lula
Zmajevic


Broj postova : 170
Join date : 28.02.2018
Age : 49
Lokacija : Beograd
Omiljeni duhani : Scottish Bland, Navy Flake, University Flake

Gdje i kako kupiti u Beogradu? - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje i kako kupiti u Beogradu?   Gdje i kako kupiti u Beogradu? - Page 15 Empty29.05.18 9:54

Ako vas zanima, reka Nikola da će dobiti od početka Juna duhane.
[Vrh] Go down
herrkaleun
Prva lula
Prva lula
herrkaleun


Broj postova : 44
Join date : 18.09.2018
Age : 40
Lokacija : Moesia Superior
Omiljeni duhani : in pursuit of one

Gdje i kako kupiti u Beogradu? - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje i kako kupiti u Beogradu?   Gdje i kako kupiti u Beogradu? - Page 15 Empty18.10.18 8:01

Nisam video da je iko ovde spomenuo Popaj shop u Brankovoj 11. Ako grešim brišite ovaj post. Ima dosta lula u ponudi ali ne iz premium klase (mada moram da napomenem da se nisam dugo zadržavao u radnji, samo uzmem šta sam naumio i bežim). Od duvana, klasika, samo ono legalno dostupno. Možda kad me malo bolje upoznaju izvade i nešto ispod tezge, ako uopšte imaju. Generalno su dobro snabdeveni sa pratećom opremom, barem koliko sam mogao videti na blic.
[Vrh] Go down
Gillette
Gasi mi se lula
Gasi mi se lula
Gillette


Broj postova : 167
Join date : 16.05.2019
Age : 71
Lokacija : .
Omiljeni duhani :

Gdje i kako kupiti u Beogradu? - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje i kako kupiti u Beogradu?   Gdje i kako kupiti u Beogradu? - Page 15 Empty24.09.19 15:30

Ovih dana sam obišao neke prodavnice u Bg i šta znam..Nije da nema ništa, a opet ono što ima je nekako ..nja nja..

Utisak mi je da lule stoje godinama, prašnjave, osušene i nekako mi nisu eye candy.
Cene od 30-tak do 100-tinjak juroa

Ali..Ono što me (ipak) opredeljuje da navbavim ponešto sa neta su tri stvaru:

1. Volim kad mi poštar donese poklon (tu se uvek obradujem kao dete)

2. Drugi razlog su sami prodavci.

U jednom šopu radi neka starija žena, prilično nadrndana i u nekom fazonu je "ajde više ili kupi nešto ili izlazi, ostavila sam kod kuće peglu uključenu.."

U drugom radi opet žena, čini se okej..ali nedobog da pitate nešto pogrešno, omdah će da vas "nauči" a osim toga uvek je neko cima telefonom i samo što nije stigao, tako da se manje više osetim kao trenutni višak. U trećem radi jedan fini, depresivni čikica koji je raspoložen da odgovori na poneko pitanje, ali ništa više od toga. Osim toga, izbor lula mali..

U sva tri štopa stiče se utisak da imaju još 100 tinjak lula tamo negde iza, ali dok ne prodaju ovih 15 tak nemaju nameru da se bakću više od toga.

3. na netu je izbor mnogo veći
[Vrh] Go down
Marko1980
Oblak dima
Oblak dima
Marko1980


Broj postova : 1590
Join date : 20.03.2019
Age : 44
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : Carolina Red Flake w/Per, Spark Plug, JackKnife Plug

Gdje i kako kupiti u Beogradu? - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje i kako kupiti u Beogradu?   Gdje i kako kupiti u Beogradu? - Page 15 Empty24.09.19 18:55

Gillette, ovo je bio jedan baš lijepi isječak zgodnog romana, rado bih jednom pročitao cijeli, ako se pronađeš kao pisac u duši.
[Vrh] Go down
https://www.mdclimb.com
Gillette
Gasi mi se lula
Gasi mi se lula
Gillette


Broj postova : 167
Join date : 16.05.2019
Age : 71
Lokacija : .
Omiljeni duhani :

Gdje i kako kupiti u Beogradu? - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje i kako kupiti u Beogradu?   Gdje i kako kupiti u Beogradu? - Page 15 Empty24.09.19 19:20

Marko1980 je napisao/la:
Gillette, ovo je bio jedan baš lijepi isječak zgodnog romana, rado bih jednom pročitao cijeli, ako se pronađeš kao pisac u duši.

Laughing

ma pronašao sam se ja Marko u duši, samo još da pronađem pero i papir.. Gdje i kako kupiti u Beogradu? - Page 15 1938701887

[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17105
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

Gdje i kako kupiti u Beogradu? - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje i kako kupiti u Beogradu?   Gdje i kako kupiti u Beogradu? - Page 15 Empty24.09.19 20:51

Gillette je napisao/la:
Marko1980 je napisao/la:
Gillette, ovo je bio jedan baš lijepi isječak zgodnog romana, rado bih jednom pročitao cijeli, ako se pronađeš kao pisac u duši.

Laughing

ma pronašao sam se ja Marko u duši, samo još da pronađem pero i papir.. Gdje i kako kupiti u Beogradu? - Page 15 1938701887


Piši u Wordu.

_________________
Bolje biti u klubu 60 plus nego ne biti![You must be registered and logged in to see this image.]
J.P.


Cigarettes are an addiction, cigars are a hobby, pipes are a religion
[Vrh] Go down
Velizar
Prva lula
Prva lula
Velizar


Broj postova : 23
Join date : 01.09.2020
Age : 34
Lokacija : Srbija

Gdje i kako kupiti u Beogradu? - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje i kako kupiti u Beogradu?   Gdje i kako kupiti u Beogradu? - Page 15 Empty01.09.20 22:09

Da osvezim malo temu kao novi clan Laughing
Je li moguce naci u Beogradu neki interesantan duvan, a da nije aromatik? Hteo bih da probam neku englesku mesavinu npr. Moze i preporuka za aromatik, a da pri tom nije Captain Black (suvise vestacki miris i "ukus"), W.O. Larson, Stanwell ili Amphora (njihove mesavine su mi najbolje, ali sam probao original, rich aroma i black cavendish).
Hvala unapred!

Rale likes this post

[Vrh] Go down
imnik
Oblak dima
Oblak dima
imnik


Broj postova : 3163
Join date : 05.11.2009
Age : 48
Lokacija : Beograd

Gdje i kako kupiti u Beogradu? - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje i kako kupiti u Beogradu?   Gdje i kako kupiti u Beogradu? - Page 15 Empty02.09.20 15:39

Bilo je kod Popaja Amphora Virginia blend koji je odlican.
POnekad se moze, ali retko kod Nikole naci nesto engleza.
Ostalo je slabo.

Velizar likes this post

[Vrh] Go down
Velizar
Prva lula
Prva lula
Velizar


Broj postova : 23
Join date : 01.09.2020
Age : 34
Lokacija : Srbija

Gdje i kako kupiti u Beogradu? - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje i kako kupiti u Beogradu?   Gdje i kako kupiti u Beogradu? - Page 15 Empty02.09.20 21:09

Hvala na preporuci imnik. Moj burazer je isao danas do popaja, vise nije bilo Amphore. Isao je do Nikole i pitao da li imaju neku englesku mesavinu, ali dobio je odgovor da nema i da ne mogu ni da se nabave, da li je bio sumnjicav prema njemu ili stvarno nema, to ne znam Laughing Bilo je samo stanwella i larsona, nije imao cak ni Amphoru, nego rece da treba da mu stigne.
[Vrh] Go down
imnik
Oblak dima
Oblak dima
imnik


Broj postova : 3163
Join date : 05.11.2009
Age : 48
Lokacija : Beograd

Gdje i kako kupiti u Beogradu? - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje i kako kupiti u Beogradu?   Gdje i kako kupiti u Beogradu? - Page 15 Empty07.09.20 20:54

Nikola ume da bude poprilično sumnjičav. Obično ispod tezge ima samo za stare mušterije.
[Vrh] Go down
Marko1980
Oblak dima
Oblak dima
Marko1980


Broj postova : 1590
Join date : 20.03.2019
Age : 44
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : Carolina Red Flake w/Per, Spark Plug, JackKnife Plug

Gdje i kako kupiti u Beogradu? - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje i kako kupiti u Beogradu?   Gdje i kako kupiti u Beogradu? - Page 15 Empty08.09.20 9:15

Hahaha,  Gdje i kako kupiti u Beogradu? - Page 15 171190064 koji lik, u roman s njime!

imnik je napisao/la:
Nikola ume da bude poprilično sumnjičav. Obično ispod tezge ima samo za stare mušterije.
[Vrh] Go down
https://www.mdclimb.com
Velizar
Prva lula
Prva lula
Velizar


Broj postova : 23
Join date : 01.09.2020
Age : 34
Lokacija : Srbija

Gdje i kako kupiti u Beogradu? - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje i kako kupiti u Beogradu?   Gdje i kako kupiti u Beogradu? - Page 15 Empty09.09.20 8:29

imnik je napisao/la:
Nikola ume da bude poprilično sumnjičav. Obično ispod tezge ima samo za stare mušterije.
Kako da postanem stara musterija, ako nece da mi proda? 😆
[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17105
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

Gdje i kako kupiti u Beogradu? - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje i kako kupiti u Beogradu?   Gdje i kako kupiti u Beogradu? - Page 15 Empty09.09.20 8:48

Jednostavno. Dogovoriš se sa Imnikom, odete zajedno, Imnik vas upozna, kasnije odete na kavu i to je to....

_________________
Bolje biti u klubu 60 plus nego ne biti![You must be registered and logged in to see this image.]
J.P.


Cigarettes are an addiction, cigars are a hobby, pipes are a religion

Velizar likes this post

[Vrh] Go down
Velizar
Prva lula
Prva lula
Velizar


Broj postova : 23
Join date : 01.09.2020
Age : 34
Lokacija : Srbija

Gdje i kako kupiti u Beogradu? - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje i kako kupiti u Beogradu?   Gdje i kako kupiti u Beogradu? - Page 15 Empty09.09.20 11:16

Moracu da se dogovorim sa nekim od forumasa kad iduci put budem dolazio u Beograd 😃
[Vrh] Go down
Sponsored content





Gdje i kako kupiti u Beogradu? - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje i kako kupiti u Beogradu?   Gdje i kako kupiti u Beogradu? - Page 15 Empty

[Vrh] Go down
 
Gdje i kako kupiti u Beogradu?
[Vrh] 
Stranica 15 / 16.Go to page : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16  Next
 Similar topics
-
» Gdje i kako kupiti u Amsterdamu
» Gdje i kako kupiti u Estoniji?
» Gdje i kako kupiti u Ghentu (Belgija)
» Gdje i kako u Mariboru?

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Dim Lule :: Ostalo vezano uz lule i duhane :: Gdje i kako kupiti (offline - trgovine - brick and mortar shops)-
Forum(o)Bir: