Dim Lule
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodošli na prvi i najveći forum ljubitelja lula i duhana za lule u regiji
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLoginRegistracija

 

 Dunhillovi duhani uskoro ponovno dostupni u Americi!!!!!

Go down 
+3
Antiša
bayro
Damir
7 posters
Go to page : 1, 2, 3  Next
Autor/icaPoruka
Damir
Peče me jezik
Peče me jezik
Damir


Broj postova : 431
Join date : 28.01.2008
Age : 53
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : Frog morton, Night cap, 965, Early morning pipe, Balkan sobranie

Dunhillovi duhani uskoro ponovno dostupni u Americi!!!!! Empty
PostajNaslov: Dunhillovi duhani uskoro ponovno dostupni u Americi!!!!!   Dunhillovi duhani uskoro ponovno dostupni u Americi!!!!! Empty27.07.10 19:12

Kaže Pipes Magazin:


"Dear Fellow Pipe Smoker,

We are excited to say that we have official word from executives at British American Tobacco that Dunhill Pipe Tobaccos will be available in the US in Sept 2010.

Read about it here:
[You must be registered and logged in to see this link.]

Regards,
Kevin
[Vrh] Go down
http://www.popupmedia.hr
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17291
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

Dunhillovi duhani uskoro ponovno dostupni u Americi!!!!! Empty
PostajNaslov: Re: Dunhillovi duhani uskoro ponovno dostupni u Americi!!!!!   Dunhillovi duhani uskoro ponovno dostupni u Americi!!!!! Empty27.07.10 20:43

[You must be registered and logged in to see this link.]

Uploaded with [You must be registered and logged in to see this link.]

Govoriš li o ovim krasotama? Mislim da će nakon ovoga Keko biti na rubu ekstaze!

_________________
Bolje biti u klubu 60 plus nego ne biti![You must be registered and logged in to see this image.]
J.P.


Cigarettes are an addiction, cigars are a hobby, pipes are a religion
[Vrh] Go down
Antiša
Oblak dima
Oblak dima
Antiša


Broj postova : 1760
Join date : 23.06.2008
Age : 38
Lokacija : Sofija
Omiljeni duhani : ST Balkan Latakia, Billy Budd

Dunhillovi duhani uskoro ponovno dostupni u Americi!!!!! Empty
PostajNaslov: Re: Dunhillovi duhani uskoro ponovno dostupni u Americi!!!!!   Dunhillovi duhani uskoro ponovno dostupni u Americi!!!!! Empty27.07.10 21:47

To će biti sjajno, ako bude! Very Happy
[Vrh] Go down
https://antebudimir.com
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17291
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

Dunhillovi duhani uskoro ponovno dostupni u Americi!!!!! Empty
PostajNaslov: Re: Dunhillovi duhani uskoro ponovno dostupni u Americi!!!!!   Dunhillovi duhani uskoro ponovno dostupni u Americi!!!!! Empty27.07.10 23:07

A trebalo bi bit'! Sve su to oblizeki, naročito Standard Mixture i Nightcap! Njih sam se uželio!

_________________
Bolje biti u klubu 60 plus nego ne biti![You must be registered and logged in to see this image.]
J.P.


Cigarettes are an addiction, cigars are a hobby, pipes are a religion
[Vrh] Go down
imnik
Oblak dima
Oblak dima
imnik


Broj postova : 3169
Join date : 05.11.2009
Age : 49
Lokacija : Beograd

Dunhillovi duhani uskoro ponovno dostupni u Americi!!!!! Empty
PostajNaslov: Re: Dunhillovi duhani uskoro ponovno dostupni u Americi!!!!!   Dunhillovi duhani uskoro ponovno dostupni u Americi!!!!! Empty27.07.10 23:11

Dosta se o tome u poslednje vreme na nekim forumima raspreda. Nadajmo se da gde ima dima ima i vatre.
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



Dunhillovi duhani uskoro ponovno dostupni u Americi!!!!! Empty
PostajNaslov: Re: Dunhillovi duhani uskoro ponovno dostupni u Americi!!!!!   Dunhillovi duhani uskoro ponovno dostupni u Americi!!!!! Empty28.07.10 9:36

Dunhillovi duhani stalno su dostupni na ovoj njemackoj stranici: [You must be registered and logged in to see this link.]
[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17291
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

Dunhillovi duhani uskoro ponovno dostupni u Americi!!!!! Empty
PostajNaslov: Re: Dunhillovi duhani uskoro ponovno dostupni u Americi!!!!!   Dunhillovi duhani uskoro ponovno dostupni u Americi!!!!! Empty28.07.10 11:27

Samo su na stranici, ali ih nema. Tu i tamo naleti koji 965 ili EMP iz nekih Orlikovih starih zaliha ili zaboravljenih skladišta i to je to. Probao naručiti SM, i NC, primili su narudžbu kao da ima, ja se poveselio kao malo dijete, kad kroz koji dan mail sa isprikom da eto - nema. Čak su i pare vratili na karticu.
Ipak je nemačka medicina najbolja medicina! Laughing

_________________
Bolje biti u klubu 60 plus nego ne biti![You must be registered and logged in to see this image.]
J.P.


Cigarettes are an addiction, cigars are a hobby, pipes are a religion
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



Dunhillovi duhani uskoro ponovno dostupni u Americi!!!!! Empty
PostajNaslov: Re: Dunhillovi duhani uskoro ponovno dostupni u Americi!!!!!   Dunhillovi duhani uskoro ponovno dostupni u Americi!!!!! Empty28.07.10 12:16

Inace, kad vec spominjes online trgovanje, da li je netko sa vaseg podrucja (ZG) skoro narucivao kakvih duvana od Richa ili ste nakon sto su oderali Sokrea odustali od svega?
[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17291
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

Dunhillovi duhani uskoro ponovno dostupni u Americi!!!!! Empty
PostajNaslov: Re: Dunhillovi duhani uskoro ponovno dostupni u Americi!!!!!   Dunhillovi duhani uskoro ponovno dostupni u Americi!!!!! Empty28.07.10 13:13

Ja odustao. Kupujem uglavnom po Zagrebu, pojavilo se par odličnih novih aromatika, a ako Bog dadne, možda se zaletim koji dan i do našeg omiljenog Herr Dreiera, iako za tim zapravo i nema neke velike potrebe.
Sada je u Zagrebu stvarno solidna ponuda, a sve preko toga u ovoj čupavoj situaciji (u kojoj smo manje-više svi) bilo bi zapravo traženje kruha preko pogače! Laughing
No ako se pojavi stvarno taj Dunhill ( a mogao bi!), e tu bih riskirao i uzeo koju limenčicu u ime dobrih starih vremena, pa taman i platio carinu.

_________________
Bolje biti u klubu 60 plus nego ne biti![You must be registered and logged in to see this image.]
J.P.


Cigarettes are an addiction, cigars are a hobby, pipes are a religion
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



Dunhillovi duhani uskoro ponovno dostupni u Americi!!!!! Empty
PostajNaslov: Re: Dunhillovi duhani uskoro ponovno dostupni u Americi!!!!!   Dunhillovi duhani uskoro ponovno dostupni u Americi!!!!! Empty28.07.10 13:20

Malo sam pogledao jucer Camelotovu stranicu i ne vidim bas nekih noviteta, iako, malo sam se nakrcao, iz Canade sam donio nesto oko 1.5kg duvana...

Kada i ako netko bude nesto narucivao javite mi da se ubacim, ce da podelimo troskove!
Smile
[Vrh] Go down
imnik
Oblak dima
Oblak dima
imnik


Broj postova : 3169
Join date : 05.11.2009
Age : 49
Lokacija : Beograd

Dunhillovi duhani uskoro ponovno dostupni u Americi!!!!! Empty
PostajNaslov: Re: Dunhillovi duhani uskoro ponovno dostupni u Americi!!!!!   Dunhillovi duhani uskoro ponovno dostupni u Americi!!!!! Empty28.07.10 13:31

Sto se tice Dunhilla u Nemackoj, ima ga u nekim pipeshopovima ali po nekih 30% vecoj ceni no ostali duhani. To su uglavnom radnje gde se mora placati cashom i nemaju online prodaju. Tako sam NightCap, EMP i 965 prosle godine kupovao u Erlangenu i Nirnbergu. Cini se da su resili prvo da isprazne zalihe duhana i nasih para, a potom ponovo puste sve u prodaju (naravno po vecoj ceni, jer ako ste bili spremni da pljunete pare kad ga nea dovoljno, bicete spremni ponovo -- FUJ).
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



Dunhillovi duhani uskoro ponovno dostupni u Americi!!!!! Empty
PostajNaslov: Re: Dunhillovi duhani uskoro ponovno dostupni u Americi!!!!!   Dunhillovi duhani uskoro ponovno dostupni u Americi!!!!! Empty28.07.10 14:25

Meni frend salje iz SAD-a neke duhane, vidjeti cu sta ce carina reci pa javim za par dana...
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



Dunhillovi duhani uskoro ponovno dostupni u Americi!!!!! Empty
PostajNaslov: Re: Dunhillovi duhani uskoro ponovno dostupni u Americi!!!!!   Dunhillovi duhani uskoro ponovno dostupni u Americi!!!!! Empty28.07.10 14:41

Koliko ce toga otprilike biti, da li ce priloziti neku vrstu racuna, da li su originalno zatvoreni, ide li ti to u Vodice ili u Osijek?

Nakon odgovora na sve ovo mogu ti ja reci sto ce otprilike biti iako je posljednje pitanje kljucno.
[Vrh] Go down
Damir
Peče me jezik
Peče me jezik
Damir


Broj postova : 431
Join date : 28.01.2008
Age : 53
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : Frog morton, Night cap, 965, Early morning pipe, Balkan sobranie

Dunhillovi duhani uskoro ponovno dostupni u Americi!!!!! Empty
PostajNaslov: Re: Dunhillovi duhani uskoro ponovno dostupni u Americi!!!!!   Dunhillovi duhani uskoro ponovno dostupni u Americi!!!!! Empty28.07.10 17:03

I opet on meni kaže (obratite pažnju na pakiranj od 5 lbs !!! to je 2 kile duhana!!):


"Dear Pipes Magazine Member,

I know I just emailed you yesterday, and we try not to bother you with too many emails, but we have some really big news.
...

Dunhill Tobaccos Return ...

After hearing rumors of more than the five blends originally listed, we checked with BAT and were informed of the following:

"The initial outlay on show in New Orleans will be five skus, as shown. After the show and based on demand, there are four more distinct skus to be added and that will be available, along with the 5lb bag of three. More specifically;

At the Show:

50g
Early Morning Pipe
Standard Mixture Medium
Nightcap
The Royal Yacht
My Mixture 965

Later on, we will add:

50g

Dunhill Flake
Dunhill London Mixture
Dunhill Standard Mixture Mellow
Dunhill Deluxe Navy Rolls

…and we will also have

5 lbs

Dunhill Early Morning Pipe
Dunhill My Mixture 965
Dunhill Nightcap

Regards,
Kevin"

[Vrh] Go down
http://www.popupmedia.hr
Gost
Gost
avatar



Dunhillovi duhani uskoro ponovno dostupni u Americi!!!!! Empty
PostajNaslov: Re: Dunhillovi duhani uskoro ponovno dostupni u Americi!!!!!   Dunhillovi duhani uskoro ponovno dostupni u Americi!!!!! Empty28.07.10 17:12

Mozda ne bi bilo lose upriliciti neki grupni deal!
Smile
[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17291
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

Dunhillovi duhani uskoro ponovno dostupni u Americi!!!!! Empty
PostajNaslov: Re: Dunhillovi duhani uskoro ponovno dostupni u Americi!!!!!   Dunhillovi duhani uskoro ponovno dostupni u Americi!!!!! Empty28.07.10 19:00

To ne bi bilo loše. Morati ćemo se dogovoriti najesen a za primatelja uzeti nekog tko je do sada bio najmanji pehist. Laughing

_________________
Bolje biti u klubu 60 plus nego ne biti![You must be registered and logged in to see this image.]
J.P.


Cigarettes are an addiction, cigars are a hobby, pipes are a religion
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



Dunhillovi duhani uskoro ponovno dostupni u Americi!!!!! Empty
PostajNaslov: Re: Dunhillovi duhani uskoro ponovno dostupni u Americi!!!!!   Dunhillovi duhani uskoro ponovno dostupni u Americi!!!!! Empty28.07.10 20:07

grga je napisao/la:
Koliko ce toga otprilike biti, da li ce priloziti neku vrstu racuna, da li su originalno zatvoreni, ide li ti to u Vodice ili u Osijek?

Nakon odgovora na sve ovo mogu ti ja reci sto ce otprilike biti iako je posljednje pitanje kljucno.

Spakirati ce kao poklon i tako prijaviti, sad cemo vidjeti kako ce to zavrsiti...Salje u Vodice. Duhana ima negdje oko pola kile.
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



Dunhillovi duhani uskoro ponovno dostupni u Americi!!!!! Empty
PostajNaslov: Re: Dunhillovi duhani uskoro ponovno dostupni u Americi!!!!!   Dunhillovi duhani uskoro ponovno dostupni u Americi!!!!! Empty28.07.10 20:14

Ukoliko su u pitanju Vodice ne mogu ti nista reci, da ide u Osijek, bilo bi frke nakon otvaranja paketa.
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



Dunhillovi duhani uskoro ponovno dostupni u Americi!!!!! Empty
PostajNaslov: Re: Dunhillovi duhani uskoro ponovno dostupni u Americi!!!!!   Dunhillovi duhani uskoro ponovno dostupni u Americi!!!!! Empty28.07.10 20:24

Pretpostavljam da hoce, ali nema veze,sta je tu je...
[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17291
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

Dunhillovi duhani uskoro ponovno dostupni u Americi!!!!! Empty
PostajNaslov: Re: Dunhillovi duhani uskoro ponovno dostupni u Americi!!!!!   Dunhillovi duhani uskoro ponovno dostupni u Americi!!!!! Empty29.07.10 7:48

Za pola kile duhana ne bi trebala biti neka frka.
Dozvoljeno je bez carine uvesti 250 grama, dakle možeš platiti neke sitne novce za ovu razliku. I ne bi te trebali razvaliti, no sa carinom se nikad ne zna!

_________________
Bolje biti u klubu 60 plus nego ne biti![You must be registered and logged in to see this image.]
J.P.


Cigarettes are an addiction, cigars are a hobby, pipes are a religion
[Vrh] Go down
imnik
Oblak dima
Oblak dima
imnik


Broj postova : 3169
Join date : 05.11.2009
Age : 49
Lokacija : Beograd

Dunhillovi duhani uskoro ponovno dostupni u Americi!!!!! Empty
PostajNaslov: Re: Dunhillovi duhani uskoro ponovno dostupni u Americi!!!!!   Dunhillovi duhani uskoro ponovno dostupni u Americi!!!!! Empty29.07.10 8:16

Tu su haraclije veoma cudne. Nekada de rayvale, a nekada prodjes fenomenalno. Svuda su isti; fumckionisu po principo kako im se cefne.
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



Dunhillovi duhani uskoro ponovno dostupni u Americi!!!!! Empty
PostajNaslov: Re: Dunhillovi duhani uskoro ponovno dostupni u Americi!!!!!   Dunhillovi duhani uskoro ponovno dostupni u Americi!!!!! Empty29.07.10 10:40

bayro je napisao/la:
Za pola kile duhana ne bi trebala biti neka frka.
Dozvoljeno je bez carine uvesti 250 grama, dakle možeš platiti neke sitne novce za ovu razliku. I ne bi te trebali razvaliti, no sa carinom se nikad ne zna!

Vjeruj mi da bi bio najsretniji kad bi mi netko ovo jasno i glasno protumacio u Zakonu da vise znam na cemu sam.
U, npr, osjeckoj carinarnici ta pravila ne vrijede.
Klasicnim nacinom je dozvoljeno unijeti 1kg preko granice, za postanski promet vrijede neka sasvim druga, ne tako jasno odredjena, pravila.
[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17291
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

Dunhillovi duhani uskoro ponovno dostupni u Americi!!!!! Empty
PostajNaslov: Re: Dunhillovi duhani uskoro ponovno dostupni u Americi!!!!!   Dunhillovi duhani uskoro ponovno dostupni u Americi!!!!! Empty29.07.10 18:44

Kako ti kažeš, "klasičnim" načinom je dozvoljeno uvesti 250 grama duhana za lulu po osobi (pet limenki od 50 grama) ili jednu šteku cigareta. To je carinski standard već sto godina. Valjda se nije mijenjao od vremena mog avatara. No "klasično" se može prenijeti i više, jer te carinici neće baš gnjaviti za koju limenku (a i više) na granici.
No poštanke regule ni meni nisu jasne, tu svatko tumači kako hoće. Uostalom i sam znaš.

_________________
Bolje biti u klubu 60 plus nego ne biti![You must be registered and logged in to see this image.]
J.P.


Cigarettes are an addiction, cigars are a hobby, pipes are a religion
[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17291
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

Dunhillovi duhani uskoro ponovno dostupni u Americi!!!!! Empty
PostajNaslov: Re: Dunhillovi duhani uskoro ponovno dostupni u Americi!!!!!   Dunhillovi duhani uskoro ponovno dostupni u Americi!!!!! Empty07.08.10 11:29

Evo što piše na stranici Iwana Riesa:

[You must be registered and logged in to see this link.]

_________________
Bolje biti u klubu 60 plus nego ne biti![You must be registered and logged in to see this image.]
J.P.


Cigarettes are an addiction, cigars are a hobby, pipes are a religion
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



Dunhillovi duhani uskoro ponovno dostupni u Americi!!!!! Empty
PostajNaslov: Re: Dunhillovi duhani uskoro ponovno dostupni u Americi!!!!!   Dunhillovi duhani uskoro ponovno dostupni u Americi!!!!! Empty07.08.10 11:37

Hehehe, prije nekih petnaestak minuta sam upravo to malo pregledavao.

Mene se EMP i 965 nisu uopce nesto posebno dojmili a volio bih probati Nightcap, mislim da to ne bi trebalo biti lose.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Dunhillovi duhani uskoro ponovno dostupni u Americi!!!!! Empty
PostajNaslov: Re: Dunhillovi duhani uskoro ponovno dostupni u Americi!!!!!   Dunhillovi duhani uskoro ponovno dostupni u Americi!!!!! Empty

[Vrh] Go down
 
Dunhillovi duhani uskoro ponovno dostupni u Americi!!!!!
[Vrh] 
Stranica 1 / 3.Go to page : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Dunhillovi duhani
» Stigli duhani
» NOVO!! RATTRAYS I RobertMCConnell HERITAGE USKORO U PRODAJI
» Ponovno nazad

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Dim Lule :: Ostalo vezano uz lule i duhane :: Pušionica-
Forum(o)Bir: