Dim Lule
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodošli na prvi i najveći forum ljubitelja lula i duhana za lule u regiji
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLoginRegistracija

 

 Dunhillovi duhani uskoro ponovno dostupni u Americi!!!!!

Go down 
+3
Antiša
bayro
Damir
7 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3
Autor/icaPoruka
Gost
Gost
avatar



Dunhillovi duhani uskoro ponovno dostupni u Americi!!!!! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Dunhillovi duhani uskoro ponovno dostupni u Americi!!!!!   Dunhillovi duhani uskoro ponovno dostupni u Americi!!!!! - Page 3 Empty15.08.10 16:54

Kaj je Ajgore offtopic?
Čavrljamo o Dunhillovim duhanima, a jako dobro znaš da mrzim postove bez teksta. Nahebat ćeš! Very Happy
[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17064
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

Dunhillovi duhani uskoro ponovno dostupni u Americi!!!!! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Dunhillovi duhani uskoro ponovno dostupni u Americi!!!!!   Dunhillovi duhani uskoro ponovno dostupni u Americi!!!!! - Page 3 Empty15.08.10 23:17

Ajgor the slinavac!
Šokre i ja smo se sinoć lijepo družili preko dva sata uz pivicu, kiselu vodu i Dunhillove duhane i baš smo se dobro proveli! jedan latentni

_________________
Bolje biti u klubu 60 plus nego ne biti![You must be registered and logged in to see this image.]
J.P.


Cigarettes are an addiction, cigars are a hobby, pipes are a religion
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



Dunhillovi duhani uskoro ponovno dostupni u Americi!!!!! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Dunhillovi duhani uskoro ponovno dostupni u Americi!!!!!   Dunhillovi duhani uskoro ponovno dostupni u Americi!!!!! - Page 3 Empty16.08.10 14:01

Što nebi trebalo ''naštimati'' narudžbu da zajedno s dostavom iznosi manje od 300kn ili 50ak dolara?
To je njima na pošti uvjek bila neka ''psihološka granica'' ispod koje ne carine. Bar su takva uvjek bila moja iskustva s robom tipa odjeća, tehnika itd...

Još ako se uzme u 4noggings gdje kako vi kažete čovjek šalje pod krinkom opreme za svijeće sigurno nebi trebalo bit carine.

Recimo:
15$ za frog mortona 100g
20$ za Bald headed teacher 8oz ili 224g
+ nekih 15$ poštarine
=50$

Što je ok za 334g finih i skupljih duhana kojih nema kod nas.

i nebi smjelo bit carine.

Bolje onda naručit više paketa po 50$ i za svaki platit poštarinu nego jedan veći gdje oderu carinu.
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



Dunhillovi duhani uskoro ponovno dostupni u Americi!!!!! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Dunhillovi duhani uskoro ponovno dostupni u Americi!!!!!   Dunhillovi duhani uskoro ponovno dostupni u Americi!!!!! - Page 3 Empty16.08.10 14:13

Idemo redom:

dfucak je napisao/la:
Što nebi trebalo ''naštimati'' narudžbu da zajedno s dostavom iznosi manje od 300kn ili 50ak dolara?
To je njima na pošti uvjek bila neka ''psihološka granica'' ispod koje ne carine. Bar su takva uvjek bila moja iskustva s robom tipa odjeća, tehnika itd...
Ta granica je od ove godine 160kn s tim sto svaka postanska posiljka komercijalne naravi podlijeze davanju.

dfucak je napisao/la:

Još ako se uzme u 4noggings gdje kako vi kažete čovjek šalje pod krinkom opreme za svijeće sigurno nebi trebalo bit carine.
Svaka posiljka se otvara tako da (i) ovo pada u vodu.

dfucak je napisao/la:

Recimo:
15$ za frog mortona 100g
20$ za Bald headed teacher 8oz ili 224g
+ nekih 15$ poštarine
=50$

Što je ok za 334g finih i skupljih duhana kojih nema kod nas.

i nebi smjelo bit carine.
U ovom slucaju osim klasicnih davanja moras platiti jos i trosarinu jer paket sadrzi vise od 250g duvana. Nadalje, narucis bulk pa ti naguze jos i sanitarnog inspektora (mislim da kosta oko 600kn) koji ce "utvrditi" sto se zapravo nalazi u toj vrecici.

dfucak je napisao/la:

Bolje onda naručit više paketa po 50$ i za svaki platit poštarinu nego jedan veći gdje oderu carinu.
Sve ti se svodi na faktor srece. Ljudi si narucivali i kilogram pa su prosli bez davanja. Netko naruci dvije 100g limenke pa ga opletu. Zagreb je nekad bio (mozda je jos uvijek) El Dorado sto se tice narucivanja lisca, Osijek je katastrofa, Mate je odlicno prosao u Vodicama... Nikad ne mozes znati sto ce se dogoditi kad posiljka dodje u carinarnicu.

Nadam se da ti je sada malo jasnije.
Wink
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



Dunhillovi duhani uskoro ponovno dostupni u Americi!!!!! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Dunhillovi duhani uskoro ponovno dostupni u Americi!!!!!   Dunhillovi duhani uskoro ponovno dostupni u Americi!!!!! - Page 3 Empty16.08.10 14:56

Jeste, jasnije mi je, nažalost Sad
Stvarno nas deru do kosti...
Mislio sam naručit nešto iz SAD-a, no sad me prošla volja Sad
Sad se samo nadam da će mi frend češće do španjolske pa ću se obskrbljivat prek njega! Tamo su cijene više neg pristojne a porezi mali.
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



Dunhillovi duhani uskoro ponovno dostupni u Americi!!!!! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Dunhillovi duhani uskoro ponovno dostupni u Americi!!!!!   Dunhillovi duhani uskoro ponovno dostupni u Americi!!!!! - Page 3 Empty16.08.10 15:00

dfucak je napisao/la:
Jeste, jasnije mi je, nažalost Sad
Stvarno nas deru do kosti...
Mislio sam naručit nešto iz SAD-a, no sad me prošla volja Sad
Sad se samo nadam da će mi frend češće do španjolske pa ću se obskrbljivat prek njega! Tamo su cijene više neg pristojne a porezi mali.

Vidis, ovo nisam znao.
Prijatelj ce u sljedeca 2-3 mjeseca preseliti iz Londona u Barcelonu.
Smile
Cudno da nemaju online shopova, ili sam ja nesto propustio?
Kakve su im cijene u odnosu na Amere?
[Vrh] Go down
MOVESHAKER
Hladan dim
Hladan dim
MOVESHAKER


Broj postova : 750
Join date : 30.11.2009
Age : 51
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : Clan, Vanilla Flake, Vanilla Cake, Vanilla Rolls, Vanila Rofls

Dunhillovi duhani uskoro ponovno dostupni u Americi!!!!! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Dunhillovi duhani uskoro ponovno dostupni u Americi!!!!!   Dunhillovi duhani uskoro ponovno dostupni u Americi!!!!! - Page 3 Empty16.08.10 15:30

grga je napisao/la:

Cudno da nemaju online shopova, ili sam ja nesto propustio?

malo si propustio:
[You must be registered and logged in to see this link.]

šefica je napisao/la:
Tako, jedini online dučan na španjolskom koji vrjedi posjete i bih bio interesantan je ovaj:

[You must be registered and logged in to see this link.]

Ja sam im poslala poruku na mail, kako i treba kontaktirati tu firmu a sad čekam na odgovor. Javim kad budem saznala nešto više Cool

pozz!
Cool
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



Dunhillovi duhani uskoro ponovno dostupni u Americi!!!!! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Dunhillovi duhani uskoro ponovno dostupni u Americi!!!!!   Dunhillovi duhani uskoro ponovno dostupni u Americi!!!!! - Page 3 Empty16.08.10 15:48

MOVESHAKER je napisao/la:
grga je napisao/la:

Cudno da nemaju online shopova, ili sam ja nesto propustio?

malo si propustio:
[You must be registered and logged in to see this link.]

šefica je napisao/la:
Tako, jedini online dučan na španjolskom koji vrjedi posjete i bih bio interesantan je ovaj:

[You must be registered and logged in to see this link.]

Ja sam im poslala poruku na mail, kako i treba kontaktirati tu firmu a sad čekam na odgovor. Javim kad budem saznala nešto više Cool

pozz!
Cool

Zaista sam MALO propustio, jedan online shop koji nema niti cjenik.
Smile
Vise ce mi pomoci stari dobri [You must be registered and logged in to see this image.]
[Vrh] Go down
MOVESHAKER
Hladan dim
Hladan dim
MOVESHAKER


Broj postova : 750
Join date : 30.11.2009
Age : 51
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : Clan, Vanilla Flake, Vanilla Cake, Vanilla Rolls, Vanila Rofls

Dunhillovi duhani uskoro ponovno dostupni u Americi!!!!! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Dunhillovi duhani uskoro ponovno dostupni u Americi!!!!!   Dunhillovi duhani uskoro ponovno dostupni u Americi!!!!! - Page 3 Empty16.08.10 15:56

grga je napisao/la:


Zaista sam MALO propustio, jedan online shop koji nema niti cjenik.
Smile
Vise ce mi pomoci stari dobri [You must be registered and logged in to see this image.]

samo naprijed i objavi rezultate
[You must be registered and logged in to see this image.]
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



Dunhillovi duhani uskoro ponovno dostupni u Americi!!!!! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Dunhillovi duhani uskoro ponovno dostupni u Americi!!!!!   Dunhillovi duhani uskoro ponovno dostupni u Americi!!!!! - Page 3 Empty16.08.10 17:56

Što se cijena tiče mogu ponoviti samo ono što sam već napisao na forumu.
Neki dan mi je frend iz španjolske (jedan manji grad na sjeveru) donio dvije pikse od 50g Dunhillove 965ice za 10,5 eura.

To bi znači bilo 50g 965ice za 38kn. E sad, pošto tog duhana kod nas nema, nemogu direktno usporediti, no mislim da bi bio osjetno skuplji.

Tu bi više dugogodišnji pušaći mogli reći...
[Vrh] Go down
savate
Peče me jezik
Peče me jezik
savate


Broj postova : 486
Join date : 14.12.2009
Lokacija : Zagreb

Dunhillovi duhani uskoro ponovno dostupni u Americi!!!!! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Dunhillovi duhani uskoro ponovno dostupni u Americi!!!!!   Dunhillovi duhani uskoro ponovno dostupni u Americi!!!!! - Page 3 Empty16.08.10 18:16

bayro je napisao/la:
Ajgor the slinavac!
Šokre i ja smo se sinoć lijepo družili preko dva sata uz pivicu, kiselu vodu i Dunhillove duhane i baš smo se dobro proveli! jedan latentni

Kaj nisi ti na zasluženom godišnjem odmoru?? (ipak si se nalupao s čekićem ove godine) Ili ste se družili "virtualno", ti kraj kompa s vodom, A Kekica, kak i dolikuje pravom luluašu, s pifom!! krešo poslije pife

Very Happy

ps
ipak je ovo Off topic , zbunili su me oni vaši postovi o cjenama duhana!! eeee oni su bili oftopik, na njih sam mislio
[Vrh] Go down
http://www.steadicam.tk/
Gost
Gost
avatar



Dunhillovi duhani uskoro ponovno dostupni u Americi!!!!! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Dunhillovi duhani uskoro ponovno dostupni u Americi!!!!!   Dunhillovi duhani uskoro ponovno dostupni u Americi!!!!! - Page 3 Empty16.08.10 21:22

E pa ja sam naveo cijenu dunhill duhana, pa to i nije baš offtopic Smile
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



Dunhillovi duhani uskoro ponovno dostupni u Americi!!!!! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Dunhillovi duhani uskoro ponovno dostupni u Americi!!!!!   Dunhillovi duhani uskoro ponovno dostupni u Americi!!!!! - Page 3 Empty16.08.10 21:39

O offtopicima ću ja brinuti da zaključimo tu raspravu....
[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17064
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

Dunhillovi duhani uskoro ponovno dostupni u Americi!!!!! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Dunhillovi duhani uskoro ponovno dostupni u Americi!!!!!   Dunhillovi duhani uskoro ponovno dostupni u Americi!!!!! - Page 3 Empty29.08.10 10:58

dfucak je napisao/la:
Što se cijena tiče mogu ponoviti samo ono što sam već napisao na forumu.
Neki dan mi je frend iz španjolske (jedan manji grad na sjeveru) donio dvije pikse od 50g Dunhillove 965ice za 10,5 eura.

To bi znači bilo 50g 965ice za 38kn. E sad, pošto tog duhana kod nas nema, nemogu direktno usporediti, no mislim da bi bio osjetno skuplji.

Tu bi više dugogodišnji pušaći mogli reći...
U Hrvatskoj ga nema pa se opskrbljujemo po Sloveniji. Zadnji put kad smo Keko i ja kupovali, 965-icu i EMP, limenka je koštala mislim 8,40 €. Sad je prema nekim izvorima otišla cijena nešto gore, ali koliko - ne bih znao. Kod Herr Dreiera u Grazu je limenka stajala 12 €, dakle oko 88 kuna ili 1272 dinara (srpska). Ša se ti misli! affraid

Kod Riesa je mnogo jeftinije; 10 $ limenka. Mislim da ću se odlučiti jednog lijepog dana za Riesa, pa taman carinu platio!

_________________
Bolje biti u klubu 60 plus nego ne biti![You must be registered and logged in to see this image.]
J.P.


Cigarettes are an addiction, cigars are a hobby, pipes are a religion
[Vrh] Go down
Sponsored content





Dunhillovi duhani uskoro ponovno dostupni u Americi!!!!! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Dunhillovi duhani uskoro ponovno dostupni u Americi!!!!!   Dunhillovi duhani uskoro ponovno dostupni u Americi!!!!! - Page 3 Empty

[Vrh] Go down
 
Dunhillovi duhani uskoro ponovno dostupni u Americi!!!!!
[Vrh] 
Stranica 3 / 3.Go to page : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Dunhillovi duhani
» Zimski duhani?
» NOVO!! RATTRAYS I RobertMCConnell HERITAGE USKORO U PRODAJI
» Ponovno nazad

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Dim Lule :: Ostalo vezano uz lule i duhane :: Pušionica-
Forum(o)Bir: