Dim Lule
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodošli na prvi i najveći forum ljubitelja lula i duhana za lule u regiji
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLoginRegistracija

 

 Dunhillovi duhani uskoro ponovno dostupni u Americi!!!!!

Go down 
+3
Antiša
bayro
Damir
7 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3  Next
Autor/icaPoruka
Gost
Gost
avatar



Dunhillovi duhani uskoro ponovno dostupni u Americi!!!!! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Dunhillovi duhani uskoro ponovno dostupni u Americi!!!!!   Dunhillovi duhani uskoro ponovno dostupni u Americi!!!!! - Page 2 Empty07.08.10 12:28

Ako te se nisu dojmila ta dva duhana, neće ni Nightcap koji je btw. puno jači...
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



Dunhillovi duhani uskoro ponovno dostupni u Americi!!!!! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Dunhillovi duhani uskoro ponovno dostupni u Americi!!!!!   Dunhillovi duhani uskoro ponovno dostupni u Americi!!!!! - Page 2 Empty07.08.10 12:32

Dakle, za prave muskarce?

Onda nista...
Smile
[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17291
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

Dunhillovi duhani uskoro ponovno dostupni u Americi!!!!! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Dunhillovi duhani uskoro ponovno dostupni u Americi!!!!!   Dunhillovi duhani uskoro ponovno dostupni u Americi!!!!! - Page 2 Empty07.08.10 12:37

Kad si pičkica.... umrijet od smjeha

_________________
Bolje biti u klubu 60 plus nego ne biti![You must be registered and logged in to see this image.]
J.P.


Cigarettes are an addiction, cigars are a hobby, pipes are a religion
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



Dunhillovi duhani uskoro ponovno dostupni u Americi!!!!! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Dunhillovi duhani uskoro ponovno dostupni u Americi!!!!!   Dunhillovi duhani uskoro ponovno dostupni u Americi!!!!! - Page 2 Empty07.08.10 12:44

bayro je napisao/la:
Kad si pičkica.... umrijet od smjeha

Uvijek bio i ostat cu!
lol!
[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17291
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

Dunhillovi duhani uskoro ponovno dostupni u Americi!!!!! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Dunhillovi duhani uskoro ponovno dostupni u Americi!!!!!   Dunhillovi duhani uskoro ponovno dostupni u Americi!!!!! - Page 2 Empty07.08.10 12:51

Grga, ne brabonjaj! lol!

_________________
Bolje biti u klubu 60 plus nego ne biti![You must be registered and logged in to see this image.]
J.P.


Cigarettes are an addiction, cigars are a hobby, pipes are a religion
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



Dunhillovi duhani uskoro ponovno dostupni u Americi!!!!! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Dunhillovi duhani uskoro ponovno dostupni u Americi!!!!!   Dunhillovi duhani uskoro ponovno dostupni u Americi!!!!! - Page 2 Empty07.08.10 13:03

bayro je napisao/la:
Grga, ne brabonjaj! lol!
[You must be registered and logged in to see this image.]
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



Dunhillovi duhani uskoro ponovno dostupni u Americi!!!!! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Dunhillovi duhani uskoro ponovno dostupni u Americi!!!!!   Dunhillovi duhani uskoro ponovno dostupni u Americi!!!!! - Page 2 Empty07.08.10 18:26

Stiglo 300grama duhana iz SAD-a bez ikakve carine, duhan je pakiran u vrecice, 3 vrecice spakirane u kuvertu...
[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17291
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

Dunhillovi duhani uskoro ponovno dostupni u Americi!!!!! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Dunhillovi duhani uskoro ponovno dostupni u Americi!!!!!   Dunhillovi duhani uskoro ponovno dostupni u Americi!!!!! - Page 2 Empty07.08.10 21:17

Ajde, hvala Bogu da se nekom od nas i posrećilo da ne plati carinu, svaka čast!
Koji duhani Mate? Dunhillovi ili nešto drugo? Cool

_________________
Bolje biti u klubu 60 plus nego ne biti![You must be registered and logged in to see this image.]
J.P.


Cigarettes are an addiction, cigars are a hobby, pipes are a religion
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



Dunhillovi duhani uskoro ponovno dostupni u Americi!!!!! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Dunhillovi duhani uskoro ponovno dostupni u Americi!!!!!   Dunhillovi duhani uskoro ponovno dostupni u Americi!!!!! - Page 2 Empty09.08.10 19:05

MB Vintage Syrian
McCleland Virgina & Perique
3 Oaks Syrian

Prezadovoljan sam sa duhanima!
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



Dunhillovi duhani uskoro ponovno dostupni u Americi!!!!! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Dunhillovi duhani uskoro ponovno dostupni u Americi!!!!!   Dunhillovi duhani uskoro ponovno dostupni u Americi!!!!! - Page 2 Empty09.08.10 19:31

Ovaj prvi imam, solidan.
Drugi nisam probao ali ime proizvodjaca bi trebalo jamciti kvalitetu.
Treci imam u "Original" verziji, izvrstan.

Odlicno, svaka cast, najvaznije je da te nisu oderali.
[Vrh] Go down
imnik
Oblak dima
Oblak dima
imnik


Broj postova : 3169
Join date : 05.11.2009
Age : 49
Lokacija : Beograd

Dunhillovi duhani uskoro ponovno dostupni u Americi!!!!! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Dunhillovi duhani uskoro ponovno dostupni u Americi!!!!!   Dunhillovi duhani uskoro ponovno dostupni u Americi!!!!! - Page 2 Empty09.08.10 22:30

Prvi mi je u stalnoj rotaciji i meni definitivno jedna od najboljih latakija, a treći sam imamo prilike da prboam i mislim da je izvrstan (palniram ga za neku od sledećih narudžbina)
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



Dunhillovi duhani uskoro ponovno dostupni u Americi!!!!! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Dunhillovi duhani uskoro ponovno dostupni u Americi!!!!!   Dunhillovi duhani uskoro ponovno dostupni u Americi!!!!! - Page 2 Empty09.08.10 23:38

imnik je napisao/la:
Prvi mi je u stalnoj rotaciji i meni definitivno jedna od najboljih latakija, a treći sam imamo prilike da prboam i mislim da je izvrstan (palniram ga za neku od sledećih narudžbina)

Ne znam da li sam te vec pitao ali, kako vi prolazite sto se tice haraca kad narucujete iz USA?
[Vrh] Go down
imnik
Oblak dima
Oblak dima
imnik


Broj postova : 3169
Join date : 05.11.2009
Age : 49
Lokacija : Beograd

Dunhillovi duhani uskoro ponovno dostupni u Americi!!!!! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Dunhillovi duhani uskoro ponovno dostupni u Americi!!!!!   Dunhillovi duhani uskoro ponovno dostupni u Americi!!!!! - Page 2 Empty09.08.10 23:42

Ovisi o tome tko carini. Nekada i nije tako loše, bude relativno mala carina, a nekada ga odvale, tako da ne znaš šta te snašlo. Prošle godine Beluga je malo preterao i imao je preko pola kile u narudžbini pa su ga odrali samo tako. Kada naručuješ 250-300 grama možeš proći relativno pristojno. Ja sada čekam jednu porudžbinu od nekih 270tak grama i nadam se da me neće snaći cunami. Prošli put je bilo nekih 30% od vrednosti narudžbine, bez poštarine što je bilo sasvim prihvatljivo.
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



Dunhillovi duhani uskoro ponovno dostupni u Americi!!!!! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Dunhillovi duhani uskoro ponovno dostupni u Americi!!!!!   Dunhillovi duhani uskoro ponovno dostupni u Americi!!!!! - Page 2 Empty09.08.10 23:46

Dakle, gotovo da nema sanse da prodjes "nekaznjeno"?
Isto kao i ovdje...
Sad
[Vrh] Go down
imnik
Oblak dima
Oblak dima
imnik


Broj postova : 3169
Join date : 05.11.2009
Age : 49
Lokacija : Beograd

Dunhillovi duhani uskoro ponovno dostupni u Americi!!!!! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Dunhillovi duhani uskoro ponovno dostupni u Americi!!!!!   Dunhillovi duhani uskoro ponovno dostupni u Americi!!!!! - Page 2 Empty09.08.10 23:55

Nažalost... Crying or Very sad
[Vrh] Go down
imnik
Oblak dima
Oblak dima
imnik


Broj postova : 3169
Join date : 05.11.2009
Age : 49
Lokacija : Beograd

Dunhillovi duhani uskoro ponovno dostupni u Americi!!!!! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Dunhillovi duhani uskoro ponovno dostupni u Americi!!!!!   Dunhillovi duhani uskoro ponovno dostupni u Americi!!!!! - Page 2 Empty14.08.10 12:09

Evo danas podigoh sa poste narudzbinu koje je imala jednu limenku MB HHVS, jednu Da Vincia od 50 g (latakijskog Cornel) i 4 Oz Becks a. Sve u svemu na narduzbinu od nekih 49 Eura sa Shippingom platio sam oko 17 Eura carine. Ranije se mogla carina izvrdat, ali poslednjih 10-tak meseci deru uvek (samo je pitanje koliko odrape). Posla posiljka je imala istu vrednost u novcu a platio sam 3 Eura vise carine.
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



Dunhillovi duhani uskoro ponovno dostupni u Americi!!!!! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Dunhillovi duhani uskoro ponovno dostupni u Americi!!!!!   Dunhillovi duhani uskoro ponovno dostupni u Americi!!!!! - Page 2 Empty14.08.10 12:21

Malo vise od 30%, pa dobro, to i nije bas TOLIKO lose.
Toliko bi ukupno bilo i u HR da nema trosarine.

Od koga si to narucio? Da li narucujes bulk?
[Vrh] Go down
Davorin
Pipe maker / Moderator
Pipe maker  /  Moderator
Davorin


Broj postova : 8287
Join date : 05.02.2008
Age : 68
Lokacija : Zagreb

Dunhillovi duhani uskoro ponovno dostupni u Americi!!!!! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Dunhillovi duhani uskoro ponovno dostupni u Americi!!!!!   Dunhillovi duhani uskoro ponovno dostupni u Americi!!!!! - Page 2 Empty14.08.10 12:47

da sada će kod nas biti ludnica.... navodno se povečava trošarina na duhana za 100% - nešto što je ionako bila največa stavka u formiranju cjene.... gotovo je s jeftinim duhanima.... crna burza će procvjetati Very Happy
[Vrh] Go down
http://davorinmortapipes.wordpress.com/
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17291
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

Dunhillovi duhani uskoro ponovno dostupni u Americi!!!!! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Dunhillovi duhani uskoro ponovno dostupni u Americi!!!!!   Dunhillovi duhani uskoro ponovno dostupni u Americi!!!!! - Page 2 Empty14.08.10 15:44

A uvijek će se naći za koju limenčicu duhana, a cigarete (na koje će se to najviše i odraziti) me i tako ne zanimaju.
Mene će po najgorem scenariju limenka od 50 grama koštati 130 kuna, koja mi traje tjedan dana. A što je sa odlikašem koji će recimo kutiju crvenog "Marlbora" morati platiti preko 40 kuna. Neka se on razmišlja kako će dalje!
Uvijek može biti još gore! Laughing

_________________
Bolje biti u klubu 60 plus nego ne biti![You must be registered and logged in to see this image.]
J.P.


Cigarettes are an addiction, cigars are a hobby, pipes are a religion
[Vrh] Go down
imnik
Oblak dima
Oblak dima
imnik


Broj postova : 3169
Join date : 05.11.2009
Age : 49
Lokacija : Beograd

Dunhillovi duhani uskoro ponovno dostupni u Americi!!!!! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Dunhillovi duhani uskoro ponovno dostupni u Americi!!!!!   Dunhillovi duhani uskoro ponovno dostupni u Americi!!!!! - Page 2 Empty14.08.10 20:53

Nazalost bayro je u pravu. Uvjek moze biti gore.
Sto se tice narudzbi idem i na limenke i na bulk.
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



Dunhillovi duhani uskoro ponovno dostupni u Americi!!!!! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Dunhillovi duhani uskoro ponovno dostupni u Americi!!!!!   Dunhillovi duhani uskoro ponovno dostupni u Americi!!!!! - Page 2 Empty14.08.10 22:34

bayro je napisao/la:
A uvijek će se naći za koju limenčicu duhana, a cigarete (na koje će se to najviše i odraziti) me i tako ne zanimaju.
Mene će po najgorem scenariju limenka od 50 grama koštati 130 kuna, koja mi traje tjedan dana. A što je sa odlikašem koji će recimo kutiju crvenog "Marlbora" morati platiti preko 40 kuna. Neka se on razmišlja kako će dalje!
Uvijek može biti još gore! Laughing

Tebi tjedan dana, meni dva Crying or Very sad
[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17291
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

Dunhillovi duhani uskoro ponovno dostupni u Americi!!!!! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Dunhillovi duhani uskoro ponovno dostupni u Americi!!!!!   Dunhillovi duhani uskoro ponovno dostupni u Americi!!!!! - Page 2 Empty14.08.10 22:52

Misliš tebi dva dana? Opet si bolje prošao od nesretnih pušača cigareta. Gledaj to sa vedrije strane! Laughing

_________________
Bolje biti u klubu 60 plus nego ne biti![You must be registered and logged in to see this image.]
J.P.


Cigarettes are an addiction, cigars are a hobby, pipes are a religion
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



Dunhillovi duhani uskoro ponovno dostupni u Americi!!!!! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Dunhillovi duhani uskoro ponovno dostupni u Americi!!!!!   Dunhillovi duhani uskoro ponovno dostupni u Americi!!!!! - Page 2 Empty14.08.10 23:06

Daaaa, dani su u pitanju Rolling Eyes

Još uvijek dimim 965-icu koju sam nafilao večeras u Korzu....Mljac, nema do Dunhilla....
[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17291
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

Dunhillovi duhani uskoro ponovno dostupni u Americi!!!!! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Dunhillovi duhani uskoro ponovno dostupni u Americi!!!!!   Dunhillovi duhani uskoro ponovno dostupni u Americi!!!!! - Page 2 Empty15.08.10 0:29

Neka, neka...Ja se razmišljam da si još jednu 965-icu prije spavanja...

_________________
Bolje biti u klubu 60 plus nego ne biti![You must be registered and logged in to see this image.]
J.P.


Cigarettes are an addiction, cigars are a hobby, pipes are a religion
[Vrh] Go down
savate
Peče me jezik
Peče me jezik
savate


Broj postova : 486
Join date : 14.12.2009
Lokacija : Zagreb

Dunhillovi duhani uskoro ponovno dostupni u Americi!!!!! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Dunhillovi duhani uskoro ponovno dostupni u Americi!!!!!   Dunhillovi duhani uskoro ponovno dostupni u Americi!!!!! - Page 2 Empty15.08.10 15:09

Off topic
[Vrh] Go down
http://www.steadicam.tk/
Sponsored content





Dunhillovi duhani uskoro ponovno dostupni u Americi!!!!! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Dunhillovi duhani uskoro ponovno dostupni u Americi!!!!!   Dunhillovi duhani uskoro ponovno dostupni u Americi!!!!! - Page 2 Empty

[Vrh] Go down
 
Dunhillovi duhani uskoro ponovno dostupni u Americi!!!!!
[Vrh] 
Stranica 2 / 3.Go to page : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Dunhillovi duhani
» Stigli duhani
» NOVO!! RATTRAYS I RobertMCConnell HERITAGE USKORO U PRODAJI
» Ponovno nazad

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Dim Lule :: Ostalo vezano uz lule i duhane :: Pušionica-
Forum(o)Bir: