Dim Lule
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodošli na prvi i najveći forum ljubitelja lula i duhana za lule u regiji
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLoginRegistracija

 

 Gawith, Hoggarth & Co. Bulk: Kendal Gold

Go down 
2 posters
Autor/icaPoruka
foksieloy
Oblak dima
Oblak dima
foksieloy


Broj postova : 3252
Join date : 06.03.2013
Age : 39
Lokacija : Križevci, Hrvatska
Omiljeni duhani : Balkan Sasieni, Drama Reserve, Christmass Cheer, HH Vintage Syrian, Symphony, Plumcake

Gawith, Hoggarth & Co. Bulk: Kendal Gold Empty
PostajNaslov: Gawith, Hoggarth & Co. Bulk: Kendal Gold   Gawith, Hoggarth & Co. Bulk: Kendal Gold Empty21.04.13 10:24

Gawith, Hoggarth & Co. Bulk: Kendal Gold

[You must be registered and logged in to see this image.]

This traditional Kendal blend is comprised of all light Virginias in a shag cut. Finer cut pipe tobacco, easy burning.

Zemlja porijekla: Amerika
Jakost: 1/5
Sastav: Virginia
Način rezanja: shag
Raspoloživo pakiranje: bulk

Recenzija:

Ovaj duhan je prije bio poznat kao Kendal's Light no izgleda da Ameri popizde kada se duhan i light koristi u istoj rečenici pa je preimenovan u nešto što neće korumpirati mlade amere i odvući im pažnju od prežderavanja u McDonaldsu i mržnje prema arapima.
Fotku sam baš sam napravio, sve slike na netu su dosta svjetlije i žutije nego što je duhan u stvarnosti nakon što se malo posuši i odleži, pa da nebudete zavarani.

Čista Virginia, prirodno slatkasta i subtilnog okusa. Mora se pušiti jako oprezno, ni na tren jače nego minimum potreban za gorenje inače ostane bez okusa. Brat mi svaki čas zdipi malo i zarola u cigaretu i kune se da je u cigareti preodličan duhan. U luli pak mi je preslab malo. Sam po sebi je fin ali za cijelo punjenje u bilo čemu osim u lulama malih žarnica postane dosadan nakon nekog vremena.

Ono u čemu je pak odličan, to je kada želite blendati sa drugim duhanima. Ili u njega dodajte neku finu latakiju (u malom omjeru, inače latakija sve preuzme) ili njega dodajte u malim količinama u duhan sa kojim imate problema sa gorenjem, ili većim količinama u duhan koji vam je prejak, i možete dobiti impresivne rezultate.

Kao čisti duhan za pušenje 2/5 kao blending duhan 4/5, total:

Ocjena: 3/5
[Vrh] Go down
http://foksieloy.name/
Antiša
Oblak dima
Oblak dima
Antiša


Broj postova : 1760
Join date : 23.06.2008
Age : 38
Lokacija : Sofija
Omiljeni duhani : ST Balkan Latakia, Billy Budd

Gawith, Hoggarth & Co. Bulk: Kendal Gold Empty
PostajNaslov: Re: Gawith, Hoggarth & Co. Bulk: Kendal Gold   Gawith, Hoggarth & Co. Bulk: Kendal Gold Empty21.04.13 10:30

Sjajna recenzija! lula
Vidim da je riječ o slabom duhanu koji vjerojatno ne bih osjetio. Vjerujem da bi bio pogodan za preuređivanje postojećih mješavina kao što si napisao.


Zadnja promjena: abudimir; 03.05.13 19:59; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
https://antebudimir.com
foksieloy
Oblak dima
Oblak dima
foksieloy


Broj postova : 3252
Join date : 06.03.2013
Age : 39
Lokacija : Križevci, Hrvatska
Omiljeni duhani : Balkan Sasieni, Drama Reserve, Christmass Cheer, HH Vintage Syrian, Symphony, Plumcake

Gawith, Hoggarth & Co. Bulk: Kendal Gold Empty
PostajNaslov: Re: Gawith, Hoggarth & Co. Bulk: Kendal Gold   Gawith, Hoggarth & Co. Bulk: Kendal Gold Empty21.04.13 10:31

Mislim da bi ti trebao bježati od njega kao čistoga ko vrag od tamjana, no Grga bi mogao uživati u njemu, barem jednom svakih 6 mjeseci. Smile
[Vrh] Go down
http://foksieloy.name/
Antiša
Oblak dima
Oblak dima
Antiša


Broj postova : 1760
Join date : 23.06.2008
Age : 38
Lokacija : Sofija
Omiljeni duhani : ST Balkan Latakia, Billy Budd

Gawith, Hoggarth & Co. Bulk: Kendal Gold Empty
PostajNaslov: Re: Gawith, Hoggarth & Co. Bulk: Kendal Gold   Gawith, Hoggarth & Co. Bulk: Kendal Gold Empty21.04.13 11:11

Da, slabost 1/5 doista ne obećava senzorna zadovoljstva za mene, ali za Grgura the Kamilicu bi mogla proći. Very Happy
[Vrh] Go down
https://antebudimir.com
Gost
Gost
avatar



Gawith, Hoggarth & Co. Bulk: Kendal Gold Empty
PostajNaslov: Re: Gawith, Hoggarth & Co. Bulk: Kendal Gold   Gawith, Hoggarth & Co. Bulk: Kendal Gold Empty21.04.13 23:36

upravo tako, lako je moguce da bi mi ovo "priraslo k luli", odlicna recenzija!
Wink
[Vrh] Go down
Sponsored content





Gawith, Hoggarth & Co. Bulk: Kendal Gold Empty
PostajNaslov: Re: Gawith, Hoggarth & Co. Bulk: Kendal Gold   Gawith, Hoggarth & Co. Bulk: Kendal Gold Empty

[Vrh] Go down
 
Gawith, Hoggarth & Co. Bulk: Kendal Gold
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Gawith, Hoggarth & Co.: Rum Flake
» Gawith, Hoggarth & Co. - Bright CR Flake
» Gawith, Hoggarth & Co: Ennerdale Flake
» McClelland Bulk: Latakia
» Samuel Gawith: Black XX

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Dim Lule :: Recenzije duhana :: Virginijske mješavine-
Forum(o)Bir: