Dim Lule
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodošli na prvi i najveći forum ljubitelja lula i duhana za lule u regiji
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLoginRegistracija

 

 Pocetak uzivanja u luli

Go down 
+3
Rakija
Tomo1978
kamarad igorrr
7 posters
Autor/icaPoruka
Gost
Gost
avatar



Pocetak uzivanja u luli Empty
PostajNaslov: Pocetak uzivanja u luli   Pocetak uzivanja u luli Empty06.02.15 14:29

Evo,nakon pregledavanja foruma te citanja nekih pocetnickih tema imam jos nekoliko pitanja.
Naime totalni sam pocetnik,pusac sam cigareta(motam tocnije) ali lulu nisam imao prilike probati.
Razmisljao sam kupiti ovdje s foruma ovaj bari mandarin jer sam zakljucio da se neka dobra polovna lula najvise isplati.sva sreca da sam nasao forum jer bi inace zavrsio s kineskim komadom plastike u ustima.
Ali pitanja. Sta mi jos treba uz lulu? Tamper,cistaci i jos nesto ili? I zanima me kako se otprilike krecu cijene tih popratnih stvarcica.
jos jedno,koji duhan bi preporucili pocetniku? sada sam na balishagu ili george careliasu ali znam da duhani za motanje i duhani za lulu nisu isto.
hvala na odgovorima
[Vrh] Go down
kamarad igorrr
Oblak dima
Oblak dima
kamarad igorrr


Broj postova : 2437
Join date : 14.06.2013
Age : 53
Lokacija : Sveta Nedelja
Omiljeni duhani : sve što gori.... bez plamena

Pocetak uzivanja u luli Empty
PostajNaslov: Re: Pocetak uzivanja u luli   Pocetak uzivanja u luli Empty06.02.15 15:29

Lula, duhan, tamper (može i olovka okrenuta naopako, veći šaraf ili čavao) i upaljač...
Puni, pali, uživaj...
Duhan koji god ti padne pod ruku, nemoš puno falit'!
Iskustvo donosi blagodati, početak težak kao i svaki drugi... Cool
[Vrh] Go down
Tomo1978
Hladan dim
Hladan dim
Tomo1978


Broj postova : 735
Join date : 25.09.2014
Age : 45
Lokacija : Rijeka
Omiljeni duhani : McClelland legend, Frog Morton Cellar, Prince Albert, Sutliff Christmas spice

Pocetak uzivanja u luli Empty
PostajNaslov: Re: Pocetak uzivanja u luli   Pocetak uzivanja u luli Empty06.02.15 19:44

Probaj početi sa Mac Barrenom Original Choice duhanom. Super gori, vrlo je ugodan i blag a ne grize i trpi prebrzo povlačenje između dimova što se pogotovo događa kod pušaća cigareta koji prelaze na lulu, ali kako drug Igor kaže, dobri su svi, ionako moraš sve probat Wink. Tempera ima jeftinih na ebayu, ne znam koliko su kod nas a cistaca imaš u svakom tobacco shopu, pošto vidim da si iz Rijeke, imaš cistace u toweru u churchilu za 10kn 50 kom (bijeli finiji) i imas za 20 i kusur kuna u gradu preko puta kraša 80 kom (oni grublji). Ako gdje zapne, pitaj Wink
[Vrh] Go down
Rakija
Oblak dima
Oblak dima
Rakija


Broj postova : 3280
Join date : 25.03.2013
Age : 37
Lokacija : Opatija
Omiljeni duhani : Oni kaj se dimiju kad ih vužgaš...

Pocetak uzivanja u luli Empty
PostajNaslov: Re: Pocetak uzivanja u luli   Pocetak uzivanja u luli Empty06.02.15 21:06

Ako kupuješ u gradu, pored McDonalldsa imaš jednu malu suvenirnicu/tobacco shop. Tamo imaš svu potrebnu opremu (tamper i čistači zajedno nešto manje od 50kn) i najbolji izbor duhana.

Ako su trenutno financije problem, topla preporuka je Skandinavik mixture. 45kn za 50 grama. Vrlo vrlo ugodan duhan, jako aromatiziran i nije agresivan.

Kao početniku ti predlažem da se javiš u "Kvarnersku filijalu", nađeš se s nama na druženju jednu subotu i isprobavaš duhane koje donesemo, pa ćeš s vremenom naći što te najviše zanima i što ti najbolje leži Wink
[Vrh] Go down
Tomo1978
Hladan dim
Hladan dim
Tomo1978


Broj postova : 735
Join date : 25.09.2014
Age : 45
Lokacija : Rijeka
Omiljeni duhani : McClelland legend, Frog Morton Cellar, Prince Albert, Sutliff Christmas spice

Pocetak uzivanja u luli Empty
PostajNaslov: Re: Pocetak uzivanja u luli   Pocetak uzivanja u luli Empty06.02.15 21:16

jednog dana cu valjda i ja doci...stvarno sam u k.... Sad
[Vrh] Go down
Rakija
Oblak dima
Oblak dima
Rakija


Broj postova : 3280
Join date : 25.03.2013
Age : 37
Lokacija : Opatija
Omiljeni duhani : Oni kaj se dimiju kad ih vužgaš...

Pocetak uzivanja u luli Empty
PostajNaslov: Re: Pocetak uzivanja u luli   Pocetak uzivanja u luli Empty07.02.15 11:45

Tomo1978 je napisao/la:
jednog dana cu valjda i ja doci...stvarno sam u k.... Sad

kad se odlučiš, uvijek si dobrodošao Wink

nalazimo se u Kastvu u kafiću iznad toni auspuha u 15:00 svake subote Wink
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



Pocetak uzivanja u luli Empty
PostajNaslov: Re: Pocetak uzivanja u luli   Pocetak uzivanja u luli Empty07.02.15 19:30

Definitivno ću se javiti pa ćemo se dogovoriti,samo kada budem u RI. ovaj mjesec ću bit samo ovaj tjedan jer nemam više faks nego samo ispite pa idem malo kući za Varaždin. Tako da tek u trećem mjesecu:)
hvala vam na pozivu u svakom slučaju
nadam se da ću do onda ubosti već neku lulu:)
[Vrh] Go down
Tomo1978
Hladan dim
Hladan dim
Tomo1978


Broj postova : 735
Join date : 25.09.2014
Age : 45
Lokacija : Rijeka
Omiljeni duhani : McClelland legend, Frog Morton Cellar, Prince Albert, Sutliff Christmas spice

Pocetak uzivanja u luli Empty
PostajNaslov: Re: Pocetak uzivanja u luli   Pocetak uzivanja u luli Empty07.02.15 23:20

Rakija je napisao/la:
Tomo1978 je napisao/la:
jednog dana cu valjda i ja doci...stvarno sam u k.... Sad

kad se odlučiš, uvijek si dobrodošao Wink

nalazimo se u Kastvu u kafiću iznad toni auspuha u 15:00 svake subote Wink

evo danas sam recimo radio popodne. radim vikendima pa mi je malo nezgodno :P valjda ce mi se slozit jedan vikend da doletim.
[Vrh] Go down
Rakija
Oblak dima
Oblak dima
Rakija


Broj postova : 3280
Join date : 25.03.2013
Age : 37
Lokacija : Opatija
Omiljeni duhani : Oni kaj se dimiju kad ih vužgaš...

Pocetak uzivanja u luli Empty
PostajNaslov: Re: Pocetak uzivanja u luli   Pocetak uzivanja u luli Empty08.02.15 12:58

samo se javi. znamo se mi i neformalno nalaziiti po gradu Wink
[Vrh] Go down
Tomo1978
Hladan dim
Hladan dim
Tomo1978


Broj postova : 735
Join date : 25.09.2014
Age : 45
Lokacija : Rijeka
Omiljeni duhani : McClelland legend, Frog Morton Cellar, Prince Albert, Sutliff Christmas spice

Pocetak uzivanja u luli Empty
PostajNaslov: Re: Pocetak uzivanja u luli   Pocetak uzivanja u luli Empty08.02.15 17:27

Deal. Idemo sad on topic da covjeku ne zaspemamo temu. Smile
[Vrh] Go down
mariv.photo
Gasi mi se lula
Gasi mi se lula
mariv.photo


Broj postova : 189
Join date : 27.11.2012
Age : 41
Lokacija : Matulji
Omiljeni duhani : RMC, PTR

Pocetak uzivanja u luli Empty
PostajNaslov: Re: Pocetak uzivanja u luli   Pocetak uzivanja u luli Empty08.02.15 19:44

Pozdrav Kapetan! Rakija je već sve rekao.
[Vrh] Go down
jaky1
Gasi mi se lula
Gasi mi se lula
jaky1


Broj postova : 196
Join date : 23.09.2014
Age : 55
Lokacija : zagreb
Omiljeni duhani : MB Navy flake,Ashton C. Gentleman,HU Joschi`s Oriental Sunrise

Pocetak uzivanja u luli Empty
PostajNaslov: Re: Pocetak uzivanja u luli   Pocetak uzivanja u luli Empty09.02.15 0:30

Hej, Varazdinac!!!
Ako ces dolaziti do Zagreba,javi se na pm...poklonit cu ti jednu REAL BRIAR lulu. Nista extra al za pocetnicko druzenje s lulom sasvim ok. Morat ces se malo potruditi oko nje,mislim na tretman solju i alkoholom te ciscenje usnika,sto ce ti biti dobar trening za dalje.....
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



Pocetak uzivanja u luli Empty
PostajNaslov: Re: Pocetak uzivanja u luli   Pocetak uzivanja u luli Empty09.02.15 12:55

@jaky1.
ne znam kada cu do zagreba slijedeci puta ali kada cu ici sigurno se javljam.hvala Vam.
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



Pocetak uzivanja u luli Empty
PostajNaslov: Re: Pocetak uzivanja u luli   Pocetak uzivanja u luli Empty11.02.15 12:10

Evo da se pohvalim,danas mi nakon ne baš bajno napisanog ispita poštar uljepšao dan. Uzeo sam od Kristijana Bari Senior Mandarin te je upravo stigla.
još malo i krećem sa uživanjem u prvoj luli ikada! Laughing


[You must be registered and logged in to see this image.]
[Vrh] Go down
foksieloy
Oblak dima
Oblak dima
foksieloy


Broj postova : 3252
Join date : 06.03.2013
Age : 39
Lokacija : Križevci, Hrvatska
Omiljeni duhani : Balkan Sasieni, Drama Reserve, Christmass Cheer, HH Vintage Syrian, Symphony, Plumcake

Pocetak uzivanja u luli Empty
PostajNaslov: Re: Pocetak uzivanja u luli   Pocetak uzivanja u luli Empty11.02.15 12:35

Uživaj, samo polako i smireno, nemoj biti isfrustriran ako nepe sve kao u bajkama o bjelom prahu na dnu lule i jednom paljenju, te suhom savršenom dimu koji ne grize. Smile
[Vrh] Go down
http://foksieloy.name/
Rakija
Oblak dima
Oblak dima
Rakija


Broj postova : 3280
Join date : 25.03.2013
Age : 37
Lokacija : Opatija
Omiljeni duhani : Oni kaj se dimiju kad ih vužgaš...

Pocetak uzivanja u luli Empty
PostajNaslov: Re: Pocetak uzivanja u luli   Pocetak uzivanja u luli Empty11.02.15 13:42

Da, baš kako foksi kaže. Wink

Ako ćeš paliti šibicama, uzmi bar 2 paketa. trebat će ti. Wink

I bez brige što se ugriza tiče, Skandinavik je blag. Pripazi jedino kod punjenja lule. Svi u početku imaju tendenciju pre jako stisnut duhan u nju. Bolje da je malo rahliji nego prenatrpan.


Zadnja promjena: Rakija; 11.02.15 13:45; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
kamarad igorrr
Oblak dima
Oblak dima
kamarad igorrr


Broj postova : 2437
Join date : 14.06.2013
Age : 53
Lokacija : Sveta Nedelja
Omiljeni duhani : sve što gori.... bez plamena

Pocetak uzivanja u luli Empty
PostajNaslov: Re: Pocetak uzivanja u luli   Pocetak uzivanja u luli Empty11.02.15 13:42

Ma hebeš ispit, lulu u šake i pusti nek te vodi. afro
Nervozan nemoš pušit lulu, samo smiren i posvećen...
Uživaj i piši kako je bilo Cool
[Vrh] Go down
Rakija
Oblak dima
Oblak dima
Rakija


Broj postova : 3280
Join date : 25.03.2013
Age : 37
Lokacija : Opatija
Omiljeni duhani : Oni kaj se dimiju kad ih vužgaš...

Pocetak uzivanja u luli Empty
PostajNaslov: Re: Pocetak uzivanja u luli   Pocetak uzivanja u luli Empty11.02.15 13:49

Imam feeling ko da smo srednjoškolci na maturalcu i navijamo pred vratima sobe kolege koji je upravo odlučio izgubiti nevinost... umrijet od smjeha

Još samo fali grga sa "smokvinim listom" da se dere: "Stavi ga tamo! Probaj u drugu rupu! Den ga noter-vadigavan!"
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



Pocetak uzivanja u luli Empty
PostajNaslov: Re: Pocetak uzivanja u luli   Pocetak uzivanja u luli Empty11.02.15 14:39

Hahaha Rakija Very Happy
eto report: ovo je nesto totalno drugacije..ali je toliko dobro..odusevljen sam. Jest da sam potrosio dobrih petnaestak sibica da ju rijesim do kraja ali odlicno je;)
Skandinavik legao savrseno okusom i aromom..buduci da mi je do sad vrh arome bio predivan jutarnji okus u ustima od cigareta ovo je bilo predobro.
eto..dobili ste jos jednog lulasa;)
[Vrh] Go down
Rakija
Oblak dima
Oblak dima
Rakija


Broj postova : 3280
Join date : 25.03.2013
Age : 37
Lokacija : Opatija
Omiljeni duhani : Oni kaj se dimiju kad ih vužgaš...

Pocetak uzivanja u luli Empty
PostajNaslov: Re: Pocetak uzivanja u luli   Pocetak uzivanja u luli Empty11.02.15 14:45

Baš mi je drago Wink

ako je stradalo samo 15 šibica, to je pohvalno. Meni dan danas strada bar pola kutije Very Happy

Samo uživaj dalje.
[Vrh] Go down
420blackadder
Hladan dim
Hladan dim
420blackadder


Broj postova : 650
Join date : 04.01.2011
Age : 41
Lokacija : Osijek
Omiljeni duhani : JFH:Ruins of Isengard, McB Plumcake, Lane Limited 1-Q

Pocetak uzivanja u luli Empty
PostajNaslov: Re: Pocetak uzivanja u luli   Pocetak uzivanja u luli Empty11.02.15 15:49

Upravo kao što Rakija kaže, i meni je stradavalo barem pola kutije šibica, pa sam kasnije prešao - na Zippo Very Happy
Znam, neki to ne vole jer im možebitno pokvari aromu, no meni Zippo tj. taj miris koji se nekad osjeti od benzina zaista ne smeta. Vrlo rijetko i primjetim da ga uopće i ima.

Bat enivej, drago mi je da je lula u redu ! Puno ti ladnoga dima s njom želim Kapetane, samo tako nastavi ! Cool Cool
[Vrh] Go down
kamarad igorrr
Oblak dima
Oblak dima
kamarad igorrr


Broj postova : 2437
Join date : 14.06.2013
Age : 53
Lokacija : Sveta Nedelja
Omiljeni duhani : sve što gori.... bez plamena

Pocetak uzivanja u luli Empty
PostajNaslov: Re: Pocetak uzivanja u luli   Pocetak uzivanja u luli Empty11.02.15 17:27

Rakija je napisao/la:
Imam feeling ko da smo srednjoškolci na maturalcu i navijamo pred vratima sobe kolege koji je upravo odlučio izgubiti nevinost... umrijet od smjeha

Još samo fali grga sa "smokvinim listom" da se dere: "Stavi ga tamo! Probaj u drugu rupu! Den ga noter-vadigavan!"

cheers umrijet od smjeha umrijet od smjeha


Kapetan Lopata je napisao/la:
eto..dobili ste jos jednog lulasa;)

cheers cheers cheers
[Vrh] Go down
mariv.photo
Gasi mi se lula
Gasi mi se lula
mariv.photo


Broj postova : 189
Join date : 27.11.2012
Age : 41
Lokacija : Matulji
Omiljeni duhani : RMC, PTR

Pocetak uzivanja u luli Empty
PostajNaslov: Re: Pocetak uzivanja u luli   Pocetak uzivanja u luli Empty11.02.15 18:49

Rakija je napisao/la:
Imam feeling ko da smo srednjoškolci na maturalcu i navijamo pred vratima sobe kolege koji je upravo odlučio izgubiti nevinost... umrijet od smjeha

Još samo fali grga sa "smokvinim listom" da se dere: "Stavi ga tamo! Probaj u drugu rupu! Den ga noter-vadigavan!"


Very Happy Very Happy Very Happy

SUbota je blizu!
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



Pocetak uzivanja u luli Empty
PostajNaslov: Re: Pocetak uzivanja u luli   Pocetak uzivanja u luli Empty13.02.15 22:40

manijaci!
Twisted Evil
[Vrh] Go down
Sponsored content





Pocetak uzivanja u luli Empty
PostajNaslov: Re: Pocetak uzivanja u luli   Pocetak uzivanja u luli Empty

[Vrh] Go down
 
Pocetak uzivanja u luli
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Informacije o luli
» Davidoff za pocetak?
» Pocetak pusenja lule
» Oblik komore u luli i vrsta duhana
» Otkrice super mjesta za uzivanje u luli

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Dim Lule :: Ostalo vezano uz lule i duhane :: Pušionica-
Forum(o)Bir: