Dim Lule
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodošli na prvi i najveći forum ljubitelja lula i duhana za lule u regiji
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLoginRegistracija

 

 Gdje kupiti zamjenske usnike?

Go down 
3 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
Autor/icaPoruka
Gost
Gost
avatar



gdje - Gdje kupiti zamjenske usnike? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti zamjenske usnike?   gdje - Gdje kupiti zamjenske usnike? - Page 2 Empty03.06.08 23:13

Da tata,zato je i cijena bila tako popularna.Koliko novaca,toliko muzike.
No možda little Lennon može skemijati kakav usnik Idea
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



gdje - Gdje kupiti zamjenske usnike? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti zamjenske usnike?   gdje - Gdje kupiti zamjenske usnike? - Page 2 Empty03.06.08 23:21

Radi se vjerovatno o tvornickoj gresci, jer su usnici stampani, ne vjerujem da ih je Savinelli
radio iz metakrilatne sipke, kostao bi vise usnik, nego lula. Ponekad se desi da stampa bas ne uspije, pa da se ne baci cijela serija, stavljaju ih na lule koje ce ici van, preko Interneta
pa kako prodje, prodje. Samo sto se u svijetu lula svaka prevara placa, pa je vjerovatno i Savinelli koji je bio u krizi, dok se nisu otvorila nova veeelika trzista (Kina i Rusija), dosao u tu situaciju vlastitom zaslugom. Inace, informacije radi, da bi se izbjegla nevolja tog tipa, pogledajte lule (kad ih kupujete u zivo), pod svijetlom, pa ako se rupa nazire, mozda je bolje ne kupovati lulu, osim ako nemate nekoga tko ce vam srediti usnik. defekt je prisutan osobito kod sedlastih usnika.
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



gdje - Gdje kupiti zamjenske usnike? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti zamjenske usnike?   gdje - Gdje kupiti zamjenske usnike? - Page 2 Empty03.06.08 23:23

Cuj, a koji je promjer, mozda ti mogu nesto srediti u smislu da ako je dijametar 8 mm, napravim ti jedan s pernom od 8,1 mm, pa smirglaj malo dok ne legne kako treba?
[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17125
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

gdje - Gdje kupiti zamjenske usnike? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti zamjenske usnike?   gdje - Gdje kupiti zamjenske usnike? - Page 2 Empty03.06.08 23:24

Ti si sa njim intiman! jedan latentni Mislim da mu to ne bi bio problem, samo je lijen i ljubi Lilly na maestralu....
Ali može on to napraviti...Meni je svojevremeno mijenjao usnike bez problema. A od Davorina je dobio onaj pendrek od kojeg može 30 usnika napraviti...
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



gdje - Gdje kupiti zamjenske usnike? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti zamjenske usnike?   gdje - Gdje kupiti zamjenske usnike? - Page 2 Empty03.06.08 23:37

Zasad je sve 5...Davorin je to lijepo pokrpao,vidjet ćeš sutra.No sad me frka čistaćem u njega i lulu držim samo u ruci.Pas m.....,možda da si zube isturpijam Twisted Evil
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



gdje - Gdje kupiti zamjenske usnike? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti zamjenske usnike?   gdje - Gdje kupiti zamjenske usnike? - Page 2 Empty04.06.08 9:49

bayro je napisao/la:
Nije, ali je usnik stvarno bio tanak kao papir....
A Šokre ne grize svoje lule, to ga ja malo prckam, onako iz sporta, da ne bi ispali iz štosa kad nam Fubi naleti! bounce

Vidim, često me se spominje! Samo ja do sada nisam progrizao niti jedan usnik! Hebi ga, Šokre, kad imaš jak ugriz... Ha čuj, jednom dobiješ Jubilarku pa 'promotivnoj' cijeni, drugi put ti uvale lulu sa sfušanim usnikim, kad sve zbrojiš - u dobitku si.
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



gdje - Gdje kupiti zamjenske usnike? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti zamjenske usnike?   gdje - Gdje kupiti zamjenske usnike? - Page 2 Empty04.06.08 9:50

kkurilj je napisao/la:
Fubi nam se sada mota po Grčkoj. Baš me zanima hoće li imati vremena da malo pronjuška po tamošnjem svijetu lula i duhana.

Neće! Gotovo sigurno (nema se kad). Ali, po cijeloj Kreti ima hrpa dućana s krznom!!! Pa ako te zanima šubara ili bundica, samo ti javi!
[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17125
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

gdje - Gdje kupiti zamjenske usnike? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti zamjenske usnike?   gdje - Gdje kupiti zamjenske usnike? - Page 2 Empty04.06.08 10:04

E, Fubi, Fubi! Na cijeloj Kreti nađeš krzno! Za ne vjerovati! Da te čovjek pošalje na Sjeverni pol, valjda bi tamo našao zalihu kupaćih kostima...Prikladno za vožnju "Titanicom". Stvarno si čovjek nevjerojatan!
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



gdje - Gdje kupiti zamjenske usnike? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti zamjenske usnike?   gdje - Gdje kupiti zamjenske usnike? - Page 2 Empty04.06.08 11:23

Nisam pregrizao nikakav usnik,no ako ćete puno srati oko toga,mogao bi netko nešto i pregristi.
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



gdje - Gdje kupiti zamjenske usnike? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti zamjenske usnike?   gdje - Gdje kupiti zamjenske usnike? - Page 2 Empty04.06.08 11:27

Nemojte mi Krešu zafrkavati, čovjeku je nastradala lula nakon dva pušenja. Suosjećam s gubitkom. Oštećenje je "popravljeno" ali žalosno je što je jedna takva lula morala proći tretman popravka nakon dva pušenja.
[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17125
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

gdje - Gdje kupiti zamjenske usnike? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti zamjenske usnike?   gdje - Gdje kupiti zamjenske usnike? - Page 2 Empty04.06.08 11:56

Kad mu je zubar napravio gebis sa jakim "zagrizom"! umrijet od smjeha
[Vrh] Go down
Davorin
Pipe maker / Moderator
Pipe maker  /  Moderator
Davorin


Broj postova : 8260
Join date : 05.02.2008
Age : 68
Lokacija : Zagreb

gdje - Gdje kupiti zamjenske usnike? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti zamjenske usnike?   gdje - Gdje kupiti zamjenske usnike? - Page 2 Empty04.06.08 18:51

Evo da se i ja umješam. Usnik je od vulkanita/ebonita i stvarno je na kraju nevjerovatno tanak, cca 1 mm. Prema tome nije Krešo kriv, nije zlostavljao lulu na nikakvi način, mali čvor na čistaću i odeeeee. Istina i ja sam očekivo da jedna firma tog imena ne bi smjela škrtariti na usnicima, pogotovo što je drvo izrazito lijepo i kvalitetno. Pretpostavljam da se Ircima to nije nikada dogodilo :-)))
[Vrh] Go down
http://davorinmortapipes.wordpress.com/
Gost
Gost
avatar



gdje - Gdje kupiti zamjenske usnike? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti zamjenske usnike?   gdje - Gdje kupiti zamjenske usnike? - Page 2 Empty04.06.08 19:57

Kreso, sutra idem kod Maura, kazi mi koji je model lule, pa cu ga pitati odgovarajuci usnik,po mogucnosti od metakrilata.
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



gdje - Gdje kupiti zamjenske usnike? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti zamjenske usnike?   gdje - Gdje kupiti zamjenske usnike? - Page 2 Empty04.06.08 22:07

Savinelli Champagne 510 EX.....6mm filter.Vidi please što Mauro kaže...

[You must be registered and logged in to see this image.]
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



gdje - Gdje kupiti zamjenske usnike? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti zamjenske usnike?   gdje - Gdje kupiti zamjenske usnike? - Page 2 Empty04.06.08 22:12

Baš krasna lula, ja nažalost u mojoj mogu uživati jedino preko slika i izvješća o uplati.

Za carinu
[Vrh] Go down
dean
Oblak dima
Oblak dima
dean


Broj postova : 1392
Join date : 12.01.2008
Age : 45
Lokacija : Zagreb

gdje - Gdje kupiti zamjenske usnike? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti zamjenske usnike?   gdje - Gdje kupiti zamjenske usnike? - Page 2 Empty04.06.08 22:12

Zgleda da ni Savinelli nije kaj je nekaj bil, btw. krešek, lepa lulica

_________________
Mrzim mizantrope, osporavam nihiliste i družim se sa androfobima.
[Vrh] Go down
https://www.dimlule.com
Gost
Gost
avatar



gdje - Gdje kupiti zamjenske usnike? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti zamjenske usnike?   gdje - Gdje kupiti zamjenske usnike? - Page 2 Empty04.06.08 23:17

Pogledat cu da li ima original, ali sigurno ce nesto imati. Usput, Mauru ne cvjetaju ruze,
odron uzrokovan neprestanim kisama sravnio mu je kucu koju ima u planini, zavrsio je na prvoj pomoci zbog vrlo zabrinjavajuce aritmije srca, i uopce ne znam gdje nalazi snage zezati se i biti dobre volje.
[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17125
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

gdje - Gdje kupiti zamjenske usnike? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti zamjenske usnike?   gdje - Gdje kupiti zamjenske usnike? - Page 2 Empty05.06.08 8:01

Daj mu Branko pogledaj kod Maura nesretnika (ako bude imao vremena i volje) jer je taj usnik stvarno bio nevjerojatno tanak i potvrđujem što je Davorin rekao. Jučer sam je vidio, Davorin ju je majstorski sredio, ali to nije to...Ni šušta ni gušta kad mora paziti na svaki pokret, da mu slučajno je ostane u ustima, a nije niti dobro napravljen usnik prema "masi" vrijesa, koje kao što se vidi ima....Naprosto se Savinelli zaigrao, tu bi definitivno trebao deblji ili jači usnik.
Ovako će je sve manje pušiti i na koncu će mu sakupljati prašinu na stalku jer će mu se ogaditi i lula i pimplanje oko nje. A pipa je inače krasna!
[Vrh] Go down
Davorin
Pipe maker / Moderator
Pipe maker  /  Moderator
Davorin


Broj postova : 8260
Join date : 05.02.2008
Age : 68
Lokacija : Zagreb

gdje - Gdje kupiti zamjenske usnike? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti zamjenske usnike?   gdje - Gdje kupiti zamjenske usnike? - Page 2 Empty05.06.08 8:09

Da pipa je stvarno krasna, inače hvala na pohvalama, ali se stvarno tvornica nije iskazala. Ili kako je bilo napisano, ono što je sumljive kvalitete prodaje se Smokingpipesu po smješnim cijenama. A oni koji paket dostave ili ne dostave. Uvijek na kraju puši krajnji kupac ( ovo preneseno ). Inače Krešo za onaj naziv Niggeri, koji si upotrebio, požaliti ću se kod admina!!!!!!! :-)))
[Vrh] Go down
http://davorinmortapipes.wordpress.com/
Gost
Gost
avatar



gdje - Gdje kupiti zamjenske usnike? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti zamjenske usnike?   gdje - Gdje kupiti zamjenske usnike? - Page 2 Empty05.06.08 9:50

Zašto,bijele si puti i plavih očiju,pa nemaš valjda te gene?Jedino ako ti netko od predaka nije brao pamuk bounce
[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17125
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

gdje - Gdje kupiti zamjenske usnike? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti zamjenske usnike?   gdje - Gdje kupiti zamjenske usnike? - Page 2 Empty05.06.08 11:52

Bolje brati dividende nego pamuk! afro
[Vrh] Go down
dean
Oblak dima
Oblak dima
dean


Broj postova : 1392
Join date : 12.01.2008
Age : 45
Lokacija : Zagreb

gdje - Gdje kupiti zamjenske usnike? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti zamjenske usnike?   gdje - Gdje kupiti zamjenske usnike? - Page 2 Empty05.06.08 13:34

Molim ostati politicki i rasno korektni, me smo jedan kosmopolitski forum di od dima ne vidimo boju koze Smile

_________________
Mrzim mizantrope, osporavam nihiliste i družim se sa androfobima.
[Vrh] Go down
https://www.dimlule.com
Davorin
Pipe maker / Moderator
Pipe maker  /  Moderator
Davorin


Broj postova : 8260
Join date : 05.02.2008
Age : 68
Lokacija : Zagreb

gdje - Gdje kupiti zamjenske usnike? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti zamjenske usnike?   gdje - Gdje kupiti zamjenske usnike? - Page 2 Empty05.06.08 15:19

Da da, da se svi crnci ( te takvi koji se smatraju ) na ovom forumu ne nađu uvrijeđeni.
[Vrh] Go down
http://davorinmortapipes.wordpress.com/
Gost
Gost
avatar



gdje - Gdje kupiti zamjenske usnike? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti zamjenske usnike?   gdje - Gdje kupiti zamjenske usnike? - Page 2 Empty05.06.08 15:58

Kaj imamo nigera na forumu?Ja bi tak rad prasnul jednu črnu!!! bounce
[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17125
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

gdje - Gdje kupiti zamjenske usnike? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti zamjenske usnike?   gdje - Gdje kupiti zamjenske usnike? - Page 2 Empty05.06.08 16:06

Dosta zajebancije dečki!
Od sad smo svi zeleni! Neki svijetlozeleni, a neki tamnozeleni!
Jedino je Fubar črleni - ne u političkom smislu, to je njegova stvar, nego se sunča na Kreti i maže pifo! piva
A Gumbas ljubi! On je više roza! romeo
[Vrh] Go down
Sponsored content





gdje - Gdje kupiti zamjenske usnike? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti zamjenske usnike?   gdje - Gdje kupiti zamjenske usnike? - Page 2 Empty

[Vrh] Go down
 
Gdje kupiti zamjenske usnike?
[Vrh] 
Stranica 2 / 5.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Gdje kupiti u Istri?
» Gdje kupiti u Slavoniji?
» Gdje kupiti u Briselu?
» Gdje kupiti u Granadi

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Dim Lule :: Ostalo vezano uz lule i duhane :: Gdje i kako kupiti (offline - trgovine - brick and mortar shops)-
Forum(o)Bir: