Dim Lule
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodošli na prvi i najveći forum ljubitelja lula i duhana za lule u regiji
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLoginRegistracija

 

 Mac Baren: HH Highland Blend

Go down 
3 posters
Autor/icaPoruka
Darko
Peče me jezik
Peče me jezik
Darko


Broj postova : 497
Join date : 17.04.2011
Age : 51
Lokacija : Zagreb

Mac Baren: HH Highland Blend Empty
PostajNaslov: Mac Baren: HH Highland Blend   Mac Baren: HH Highland Blend Empty29.06.11 17:32

[You must be registered and logged in to see this image.]
Fully matured Virginias, Ready Rubbed Burleys, Latakia and a touch of Fire-cured Cavendish is the recipe. We added one of the world's finest 30 year old Scotch whiskies, Glenfarclas. The natural flavors from the tobacco and the delightful taste of the Scotch marry perfectly, so when smoked you experience the mellow taste and subtle smoky note of the tobaccos combined with the overtone of a fine scotch.

Meni kad otvorim limenku miriše na smokve, prvo što se vidi kad se otvori limenka je raznovrsnost duhana po obradi, ima krupnih komada nerazmrvljenih flekova + svašta čeg bi se našlo u plumcakeu + mnogo više latakie nego u plumcakeu, ali opet premalo latakie da bi ga se prozvalo pravim latakijskim duhanom.
Ovi krupni flake komadi ako se ne razmrve u maloj luli daju raznovrsnost okusa kako lula gori po redu, a u većim lulama daju jedno bogatstvo okusa koje se pojačava kako lula gori.
Sve skupa fina i nimalo dosadna mješavina, može ostati u mojoj rotaciji.
[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17112
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

Mac Baren: HH Highland Blend Empty
PostajNaslov: Re: Mac Baren: HH Highland Blend   Mac Baren: HH Highland Blend Empty29.06.11 18:10

Prije nego ga "izrotiraš", donesi ga slijedeći put u klub da se i mi malo pričestimo! Cool

_________________
Bolje biti u klubu 60 plus nego ne biti![You must be registered and logged in to see this image.]
J.P.


Cigarettes are an addiction, cigars are a hobby, pipes are a religion
[Vrh] Go down
imnik
Oblak dima
Oblak dima
imnik


Broj postova : 3163
Join date : 05.11.2009
Age : 48
Lokacija : Beograd

Mac Baren: HH Highland Blend Empty
PostajNaslov: Re: Mac Baren: HH Highland Blend   Mac Baren: HH Highland Blend Empty29.06.11 18:27

Interesnatno zvuci.
[Vrh] Go down
Darko
Peče me jezik
Peče me jezik
Darko


Broj postova : 497
Join date : 17.04.2011
Age : 51
Lokacija : Zagreb

Mac Baren: HH Highland Blend Empty
PostajNaslov: Re: Mac Baren: HH Highland Blend   Mac Baren: HH Highland Blend Empty29.06.11 18:36

oFKORS da donesem, 100g limenka je ipak muška količina duhana koja izdrži opsežna ispitivanja. Cool
[Vrh] Go down
Sponsored content





Mac Baren: HH Highland Blend Empty
PostajNaslov: Re: Mac Baren: HH Highland Blend   Mac Baren: HH Highland Blend Empty

[Vrh] Go down
 
Mac Baren: HH Highland Blend
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Mac Baren: Mixture Scottish Blend
» Mac Baren: Mixture Modern Danish Blend
» Gdje i kako kupiti u Beogradu?
» Golden Blend's No 2
» Macbaren Club blend

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Dim Lule :: Recenzije duhana :: Engleske mješavine-
Forum(o)Bir: