Dim Lule
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodošli na prvi i najveći forum ljubitelja lula i duhana za lule u regiji
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLoginRegistracija

 

 Mac Baren: Navy Flake

Go down 
+37
Slajs
vpetrovic
Beki
paludamentum
milo
Vander
samper
G.S.Patton
rzlatic
Davorin
kamarad igorrr
Davy Jones69
Keko
Morf
Rizbo
jaky1
fatjoe
picipl
Tomo1978
Rakija
fićo
ssekir75
sinus
Sarmageddon
gstaraz
Kupuss
Antiša
foksieloy
Marin Split
misterno
PecaLula™
Matko
Sunka
MOVESHAKER
420blackadder
Darko
imnik
41 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next
Autor/icaPoruka
sinus
Oblak dima
Oblak dima
sinus


Broj postova : 1570
Join date : 20.10.2010
Age : 61
Lokacija : G point
Omiljeni duhani : U vječitoj potrazi za istim

Mac Baren: Navy Flake - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Mac Baren: Navy Flake   Mac Baren: Navy Flake - Page 2 Empty11.02.14 8:12

Pravi "all day" duhan.Za sve prigode i situacije.Ponekad uzmem par flakeova i narežem na dasci na kvardatiće 2x2 mm i rahlo punim lulu-uživancija.Kak nemam uvjek sve to nadohvat ruke obično ga mrvim, pogotovo svježe otvorenu piksu kad je još malo prevlažan duhan.
Meni to i nije aromatik,barem ga ja ne smatram i svakako bi bio preporuka za početnike, a ne neki
OC,ambrozije ili neznam, što zna gristi za jezik.Naravno polako, polako vući..
[Vrh] Go down
ssekir75
Oblak dima
Oblak dima
ssekir75


Broj postova : 3060
Join date : 07.11.2009
Age : 48
Lokacija : Bela Crkva - Banat
Omiljeni duhani : McB Plumcake, McB Scottish, CD Mississippi Mud, ST Balkan Latakia, BN Classic, WOL Classic

Mac Baren: Navy Flake - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Mac Baren: Navy Flake   Mac Baren: Navy Flake - Page 2 Empty11.02.14 22:24

nije za početnike, ipak traži neko iskustvo...
[Vrh] Go down
fićo
Peče me jezik
Peče me jezik
fićo


Broj postova : 372
Join date : 29.07.2013
Age : 50
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : Irish Flake, 4N BHT, MM965 ,Ashton Artisans blend,glen piper,McB Danac

Mac Baren: Navy Flake - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Mac Baren: Navy Flake   Mac Baren: Navy Flake - Page 2 Empty12.02.14 7:37

Moram priznati da mi Navy na prvu nije nekako sjeo,pogotovo nakon rasnog Petersonovog Irish Flake-a te sam si pomislio...dobro...zeznuo sam se...popušit ću škatulju do kraja i više ga kupovat neću.No što sam ga više"dovršavao" nekako mi je prirasao nepcu.Ušao u redovnu rotaciju..
[Vrh] Go down
Rakija
Oblak dima
Oblak dima
Rakija


Broj postova : 3280
Join date : 25.03.2013
Age : 37
Lokacija : Opatija
Omiljeni duhani : Oni kaj se dimiju kad ih vužgaš...

Mac Baren: Navy Flake - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Mac Baren: Navy Flake   Mac Baren: Navy Flake - Page 2 Empty12.02.14 17:43

fićo je napisao/la:
Moram priznati  da mi Navy na prvu nije nekako sjeo,pogotovo nakon rasnog Petersonovog Irish Flake-a

Probo i jednog i drugog... iskreno, peterson mi nije sjeo uopće, dok mi je navy flake čisto ok duhan. još ga nisam prokužio skroz, ali ima svoju draž. Wink
[Vrh] Go down
Sarmageddon
Oblak dima
Oblak dima
Sarmageddon


Broj postova : 1287
Join date : 06.01.2014
Age : 49
Lokacija : Zagreb

Mac Baren: Navy Flake - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Mac Baren: Navy Flake   Mac Baren: Navy Flake - Page 2 Empty12.02.14 19:17

navy flake je zakon!  Twisted Evil 

mislim da cu ga staviti nadodati kao prvog pod omiljene duhane u profilu
[Vrh] Go down
Tomo1978
Hladan dim
Hladan dim
Tomo1978


Broj postova : 735
Join date : 25.09.2014
Age : 45
Lokacija : Rijeka
Omiljeni duhani : McClelland legend, Frog Morton Cellar, Prince Albert, Sutliff Christmas spice

Mac Baren: Navy Flake - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Mac Baren: Navy Flake   Mac Baren: Navy Flake - Page 2 Empty06.10.14 16:37

borim se sa ovim cudom svaki puta. stalno se gasi pa kako god ga ja ubacio u lulu, foldanje, kidanje... Da nije premokar ili ima jos koja metoda ili pase samo u lule odredenih oblika...dobar mi je ali brate sto je dosadan za palit ga Very Happy, gorio bi on stalno kad bi povlacio svake 2,3 sekunde al cim zablejim i prode nesto vise od 10 tak sekundi eto ti ga na, ugasio se...pa onda pali opet ...
[Vrh] Go down
picipl
Hladan dim
Hladan dim
picipl


Broj postova : 679
Join date : 27.03.2013
Age : 63
Lokacija : Zagreb

Mac Baren: Navy Flake - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Mac Baren: Navy Flake   Mac Baren: Navy Flake - Page 2 Empty06.10.14 16:58

Tomo1978 je napisao/la:
borim se sa ovim cudom svaki puta. stalno se gasi pa kako god ga ja ubacio u lulu, foldanje, kidanje... Da nije premokar ili ima jos koja metoda ili pase samo u lule odredenih oblika...dobar mi je ali brate sto je dosadan za palit ga Very Happy, gorio bi on stalno kad bi povlacio svake 2,3 sekunde al cim zablejim i prode nesto vise od 10 tak sekundi eto ti ga na, ugasio se...pa onda pali opet ...
,, eto živi seks, miješaj malo ovak malo onak da bude OK, malo laganini ništ od force Very Happy
[Vrh] Go down
Tomo1978
Hladan dim
Hladan dim
Tomo1978


Broj postova : 735
Join date : 25.09.2014
Age : 45
Lokacija : Rijeka
Omiljeni duhani : McClelland legend, Frog Morton Cellar, Prince Albert, Sutliff Christmas spice

Mac Baren: Navy Flake - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Mac Baren: Navy Flake   Mac Baren: Navy Flake - Page 2 Empty06.10.14 17:27

Eto, skoro da je tako. Haha
[Vrh] Go down
fatjoe
Peče me jezik
Peče me jezik
fatjoe


Broj postova : 492
Join date : 30.11.2011
Age : 44
Lokacija : Rijeka

Mac Baren: Navy Flake - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Mac Baren: Navy Flake   Mac Baren: Navy Flake - Page 2 Empty06.10.14 20:07

samo ti njega izmrvi u formu svakog normalno rezanog duhana i rahlije napuni lulu, inače meni jako drag duhan koji je u redovnoj rotaciji
[Vrh] Go down
Tomo1978
Hladan dim
Hladan dim
Tomo1978


Broj postova : 735
Join date : 25.09.2014
Age : 45
Lokacija : Rijeka
Omiljeni duhani : McClelland legend, Frog Morton Cellar, Prince Albert, Sutliff Christmas spice

Mac Baren: Navy Flake - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Mac Baren: Navy Flake   Mac Baren: Navy Flake - Page 2 Empty06.10.14 20:12

fatjoe je napisao/la:
samo ti njega izmrvi u formu svakog normalno rezanog duhana i rahlije napuni lulu, inače meni jako drag duhan koji je u redovnoj rotaciji

znaci tako a? nece se izgubit na aromi i sta ti ja znam kako govore neki Wink ?
[Vrh] Go down
fatjoe
Peče me jezik
Peče me jezik
fatjoe


Broj postova : 492
Join date : 30.11.2011
Age : 44
Lokacija : Rijeka

Mac Baren: Navy Flake - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Mac Baren: Navy Flake   Mac Baren: Navy Flake - Page 2 Empty06.10.14 21:16

probo sam sa svim mogučim metodama ova mi je najbolje legla Smile
[Vrh] Go down
Tomo1978
Hladan dim
Hladan dim
Tomo1978


Broj postova : 735
Join date : 25.09.2014
Age : 45
Lokacija : Rijeka
Omiljeni duhani : McClelland legend, Frog Morton Cellar, Prince Albert, Sutliff Christmas spice

Mac Baren: Navy Flake - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Mac Baren: Navy Flake   Mac Baren: Navy Flake - Page 2 Empty07.10.14 10:40

fatjoe je napisao/la:
probo sam sa svim mogučim metodama ova mi je najbolje legla Smile

istina! radi Laughing
[Vrh] Go down
jaky1
Gasi mi se lula
Gasi mi se lula
jaky1


Broj postova : 196
Join date : 23.09.2014
Age : 55
Lokacija : zagreb
Omiljeni duhani : MB Navy flake,Ashton C. Gentleman,HU Joschi`s Oriental Sunrise

Mac Baren: Navy Flake - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Mac Baren: Navy Flake   Mac Baren: Navy Flake - Page 2 Empty07.10.14 20:08

Hmmm....sad me vas dvojica navlacite da promijenim metodu koju ja koristim i zariskiram lulu razmrvljenog NF-a!
NF pusim iskljucivo po MB metodi I.......nema sanse da budem bez,barem dvije kutije u rezervi!!! VRH!!!
Znatizelja ce me natjerati da probam dimiti na nacin kojim se vi koristite...
[Vrh] Go down
Tomo1978
Hladan dim
Hladan dim
Tomo1978


Broj postova : 735
Join date : 25.09.2014
Age : 45
Lokacija : Rijeka
Omiljeni duhani : McClelland legend, Frog Morton Cellar, Prince Albert, Sutliff Christmas spice

Mac Baren: Navy Flake - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Mac Baren: Navy Flake   Mac Baren: Navy Flake - Page 2 Empty07.10.14 20:11

ma mislim da je to kako  svakom pase, neko voli mrvit neko voli foldat. ovako se skoro pa i ne gasi  i ne gubi se na okusu ni aromi koliko sam ja primjetio. probaj razmrvit jedan za test. onako da bude, ko normalno rezani duhan.
[Vrh] Go down
Tomo1978
Hladan dim
Hladan dim
Tomo1978


Broj postova : 735
Join date : 25.09.2014
Age : 45
Lokacija : Rijeka
Omiljeni duhani : McClelland legend, Frog Morton Cellar, Prince Albert, Sutliff Christmas spice

Mac Baren: Navy Flake - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Mac Baren: Navy Flake   Mac Baren: Navy Flake - Page 2 Empty23.10.14 20:07

ostalo mi u luli pol flakea od jutros pa sad pripalio taj ostatak....totalna promjena feelinga, suho i fino Smile ah taj flake...
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



Mac Baren: Navy Flake - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Mac Baren: Navy Flake   Mac Baren: Navy Flake - Page 2 Empty25.12.14 16:43

Evo nakon nekog vremena da se javim,a onima koji su mi poslali privatnu poruku da znaju kako odgovoriti još nemogu.
Postati ću ovdje da ne otvaram novu temu ionako je priča o Navy Flake.
Mac Baren chocolate peckao me je stalno,od samog paljenja lule,a nakon pola popušene lule više nije bilo moguće ništa drugo napraviti nego baciti ostatak.
Uzeo sam u obzir svoj amaterizam,međutim nakon nekog vremena i uvijek kada bih ga zapalio poprilično bi me bolio jezik a tek bi jenjavalo 4-5 dan,naravno nisam pušio to vrijeme.Pućkam po malo ne uvlačim ko' sivonja Smile
Onda sam uzeo Navy Flake divna kombinacija okusa i mirisa Smile i odlično "gori",ali nemam nikakva peckanja,mene zanima na što bi imao takvu reakciju kod jedne vrste duhana (Mac Baren Chocolate) a koja je po deklaraciji slabija?
[Vrh] Go down
Tomo1978
Hladan dim
Hladan dim
Tomo1978


Broj postova : 735
Join date : 25.09.2014
Age : 45
Lokacija : Rijeka
Omiljeni duhani : McClelland legend, Frog Morton Cellar, Prince Albert, Sutliff Christmas spice

Mac Baren: Navy Flake - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Mac Baren: Navy Flake   Mac Baren: Navy Flake - Page 2 Empty25.12.14 16:51

Pa mozda ima nesto u njemu sto ti smeta, kod svakog je drugacije. Znam ljude koji puse pol zivota a mac barrenove duhane ne puse jer ih grize.
[Vrh] Go down
Rizbo
Prva lula
Prva lula
Rizbo


Broj postova : 5
Join date : 28.09.2015
Age : 48
Lokacija : Karlovac
Omiljeni duhani : H&H Magnum opus, Robert McConell Oriental, McClelland Frog Morton

Mac Baren: Navy Flake - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Mac Baren: Navy Flake   Mac Baren: Navy Flake - Page 2 Empty28.09.15 15:01

Meni je ovaj duhan toliko dobar da ga i u rizle stavljam pomijesanog sa sitno rezanom virginiom.
U limenci ima super miris. Kad sam ga prvi put nabavio otvarao sam ga svako malo i njušio. Skoro mi je došlo da ga probam zvakati. Very Happy
[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17113
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

Mac Baren: Navy Flake - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Mac Baren: Navy Flake   Mac Baren: Navy Flake - Page 2 Empty09.12.15 21:44

Dakle, gospodo draga, nakon dugo vremena večeras sam zapalio ovaj božanstveni duhan (na svoje zaprepaštenje sam otkrio da ga nemam u "željeznim rezervama", pa sam ga kupio u "Tocororu" u Gajevoj večeras, gdje sam i tamper kupio) i sada ga sa uživanjem pušim u svojoj "Jirsa" luli.
Pažljivo sam pročitao u miru sve što ste napisali o ovom duhanu i zapravo se slažem sa većinom napisanog. Ne mogu cijeniti ono o pušenju pored mora, jer mi Marin baš i nije neki relevantni gabarit, budući da živi tri metra od gornje granice plime!
Ekipo, vrhunski je to duhan! Samo ga ne treba pušiti kad se malo "makneš", kako je to Grga ispravno uočio, jer ti je drugo jutro jezik kao kravlji rep, veći tri broja tongue , treba ga pušiti ovako, uvečer, u miru, u dobrom društvu ili uz kakav dobar film ili knjigu,  držeći ga stalno na rubu gašenja! Tek se onda razvije u svoj svojoj punoći.
I ne, nije to aromatik, ipak bih ja njega mirne duše stavio ili u "ostale duhane" ili u "engleze bez latakije"! Pa nije se uzalud održao na tržištu više od četrdeset godina!
Zdravi i veseli bili! Laughing

_________________
Bolje biti u klubu 60 plus nego ne biti![You must be registered and logged in to see this image.]
J.P.


Cigarettes are an addiction, cigars are a hobby, pipes are a religion
[Vrh] Go down
Morf
Peče me jezik
Peče me jezik
Morf


Broj postova : 308
Join date : 03.12.2015
Age : 35
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : Da izbija iz cipela

Mac Baren: Navy Flake - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Mac Baren: Navy Flake   Mac Baren: Navy Flake - Page 2 Empty09.12.15 21:51

Po meni jedini duhan koji se isplati kupiti kod nas.
[Vrh] Go down
Keko
Oblak dima
Oblak dima
Keko


Broj postova : 1184
Join date : 30.01.2013
Age : 61
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : 965, EMP, St. James Flake, Navy Flake, lot of flake

Mac Baren: Navy Flake - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Mac Baren: Navy Flake   Mac Baren: Navy Flake - Page 2 Empty09.12.15 21:55

U Gajevoj je još po 65 kn, kod Goge 68
[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17113
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

Mac Baren: Navy Flake - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Mac Baren: Navy Flake   Mac Baren: Navy Flake - Page 2 Empty09.12.15 22:03

Dobro, Morf, ne pretjeruj, ima kod nas još dobrih duhana! S obzirom na stanje u "okruženju" - "istočna filijala" je sretna kad naleti na neki od boga zaboravljeni  "Borkum Riff",  ili šverc kod "Gavrana" u Beogradu - sve sjeverno od Macelja je papreno skupo, još mi imamo pristojnu ponudu po relativno ok. cijenama.
Dobro - svaki je luksuz skup! Hoćeš li recimo kupiti  Dunhill, lijepo do Dreiera, to je najbliže. Na Šentilju ga više nemaju, plati dvije vinjete, slovensku 130 kuna, austrijsku 8,80 eura cestarinu Zagreb - Macelj, 48 kuna, pa gorivo minimum 200 dlakavaca, pa duhan (Dunhill) po 13,40 eura;  eto ti računice!  Ali molim, ne radim račun po tuđem džepu - nedaj bože, ali ovo što sam sada nabrojao je surovi jezik brojki! Laughing
Naravno ostaje ti i naručiti preko neke e-trgovine, ali ni tu nećeš jeftinije proći!

_________________
Bolje biti u klubu 60 plus nego ne biti![You must be registered and logged in to see this image.]
J.P.


Cigarettes are an addiction, cigars are a hobby, pipes are a religion
[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17113
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

Mac Baren: Navy Flake - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Mac Baren: Navy Flake   Mac Baren: Navy Flake - Page 2 Empty09.12.15 22:10

Keko je napisao/la:
U Gajevoj je još po 65 kn, kod Goge 68

Je, ja sam ga platio 65 kuna, i imaju ga u onom ormaru pristojnu količinu!

_________________
Bolje biti u klubu 60 plus nego ne biti![You must be registered and logged in to see this image.]
J.P.


Cigarettes are an addiction, cigars are a hobby, pipes are a religion
[Vrh] Go down
Morf
Peče me jezik
Peče me jezik
Morf


Broj postova : 308
Join date : 03.12.2015
Age : 35
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : Da izbija iz cipela

Mac Baren: Navy Flake - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Mac Baren: Navy Flake   Mac Baren: Navy Flake - Page 2 Empty09.12.15 22:13

Mislio sam tu u Zagrebu sta se moze naci u ducanima , probao sam vise manje sve u camelotu , jedino kaj mi drzi kvalitetu je navy flake , eventualno dark twist , al previse ujeda i gori kao i svaki macbaren full vruce , ekipa se zeza pa to nazivaju MacBurn , pitao sam jos djevojku koja je prije radila tamo i koja se kuzila kolko tolko u duhane da kad vec nabavljaju od macbarena zasto ne naruce tipa Old Dark Fired koji je fantazija , ali ocito nemaju pravo izbora , ove ostale duhane sta se nude sam probao jednom i vise nikad.
[Vrh] Go down
Keko
Oblak dima
Oblak dima
Keko


Broj postova : 1184
Join date : 30.01.2013
Age : 61
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : 965, EMP, St. James Flake, Navy Flake, lot of flake

Mac Baren: Navy Flake - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Mac Baren: Navy Flake   Mac Baren: Navy Flake - Page 2 Empty09.12.15 22:16

Isti slučaj. Od zagrebačkog izbora samo Navy kupujem i usput, to je jedini flake kod nas. Barem mislim Idea


Zadnja promjena: Keko; 09.12.15 22:21; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Mac Baren: Navy Flake - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Mac Baren: Navy Flake   Mac Baren: Navy Flake - Page 2 Empty

[Vrh] Go down
 
Mac Baren: Navy Flake
[Vrh] 
Stranica 2 / 4.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Mac Baren: Stockton
» Mac Baren: Navy Mixture
» Mac Baren Latakia Flake?
» Mac Baren 7 Seas Gold
» Mac Baren: Plumcake

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Dim Lule :: Recenzije duhana :: Aromatici-
Forum(o)Bir: