Dim Lule
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodošli na prvi i najveći forum ljubitelja lula i duhana za lule u regiji
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLoginRegistracija

 

 Gdje kupiti u Ljubljani?

Go down 
+4
Borut
bayro
Vortimejovrh
milo
8 posters
Go to page : Previous  1, 2
Autor/icaPoruka
PurgerVž
Hladan dim
Hladan dim
PurgerVž


Broj postova : 778
Join date : 01.09.2022
Age : 43
Lokacija : Varaždin
Omiljeni duhani : Ashton Artisan's blend, Robert McConnell Oriental, St. Bruno, Amphora Virginia blend, HH Pure Virginia, Peterson Flake, MB mixture Scottish blend, HH Old dark fired, Peterson De Luxe Navy Rolls

gdje - Gdje kupiti u Ljubljani? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Ljubljani?   gdje - Gdje kupiti u Ljubljani? - Page 2 Empty12.01.24 23:37

Borut je napisao/la:
I ... da ne zaboravim ... kod nas prodavač duhana ne sme da ti kaže šta on ima na zalihi nego moraš ti da pitaš ... treba mi Clan i on ti kaže nemam ili imam. Imate li MacBaren original choice ... i on ti kaže imam nemam. Ne može on, kao zbog zakona, reči imam to i to i to.



Kod nas je država zaista poludila oko toga.

Tebi bar odgovore nešto, pa kod nas bleje ko tele u šarena vrata kad ih pitaš bilo što vezano za duhane.. 😁😁😁😁

Nikša likes this post

[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17118
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

gdje - Gdje kupiti u Ljubljani? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Ljubljani?   gdje - Gdje kupiti u Ljubljani? - Page 2 Empty13.01.24 9:11

Ma i za internet je.
Bili smo  [You must be registered and logged in to see this link.]  i ja u Pragu u kasnu jesen 2011, obojica u veeeliikoj kupovini duhana i lula, a uz to još i obojica  oboružani foto-aparatima i to ozbiljnim, sve neki Canoni i slična čudesa.
Htio Švigi snimiti Karlov most u Pragu u noći, u magli, bez ljudskih likova, no to je ispala nemoguća misija jer se u svako doba dana i noći netko šeće Karlovim mostom.
No, mi nadobudni, naoružani stalcima i fotićima, podešenima na dugu ekspoziciju, hvatamo trenutak. Ništa - nula bodova, uvijek netko šeće.  Okinemo par fotki  da baš nismo uzalud dolazili, vraćamo se preko Prašne brane u hotel, kada nam pristupa bojažljivo neka polusmrznuta djelatnica i nudi svoje usluge. Ništa - mi se zahvalimo, još joj Švigi tutne par kruna, bilo mu žao.  
Drugi dan mi to pričamo jednom češkom poznaniku i on se iznenadi da nam je sirotica uopće pristupila jer je prostitucija u Češkoj polulegalna, negdje u sivoj zoni, ali je startanje na cesti (za razliku od Španjolske) strogo zabranjeno.
A sad me  [You must be registered and logged in to see this link.]  nemoj pitati kako znaam  za Španjolske kulturne običaje - to znam jer sam godinama rtadio kao turistički vodič!

Eto, svašta čovjek doživi kada je pušać lule!

_________________
Bolje biti u klubu 60 plus nego ne biti![You must be registered and logged in to see this image.]
J.P.


Cigarettes are an addiction, cigars are a hobby, pipes are a religion

Nikša, Vortimejovrh and Borut like this post

[Vrh] Go down
Borut
Gasi mi se lula
Gasi mi se lula
Borut


Broj postova : 225
Join date : 07.09.2023
Age : 51
Lokacija : pa tamo negdje daleko
Omiljeni duhani : EMP, Nightcap, 965, Old Ironsides

gdje - Gdje kupiti u Ljubljani? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Ljubljani?   gdje - Gdje kupiti u Ljubljani? - Page 2 Empty13.01.24 9:30

Vortimejovrh je napisao/la:
Biti cu u hotelu Slon, to je blizu?

Pa Slon ti je baš par minuti pješke do maximarketa, to ti je zaista baš na dohvatu ruke.

[You must be registered and logged in to see this link.]

Nikša and Vortimejovrh like this post

[Vrh] Go down
Borut
Gasi mi se lula
Gasi mi se lula
Borut


Broj postova : 225
Join date : 07.09.2023
Age : 51
Lokacija : pa tamo negdje daleko
Omiljeni duhani : EMP, Nightcap, 965, Old Ironsides

gdje - Gdje kupiti u Ljubljani? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Ljubljani?   gdje - Gdje kupiti u Ljubljani? - Page 2 Empty13.01.24 9:37

PurgerVž je napisao/la:

Tebi bar odgovore nešto, pa kod nas bleje ko tele u šarena vrata kad ih pitaš bilo što vezano za duhane.. 😁😁😁😁

Pa i kod nas ti je nešto isto. U glavnom niko nezna ništa. Ali svaki put znaju šta je duhan za lulu a šta duhan za motanje cigareta. Barem to.

A to kad kažeš treba mi poklon u obliki duhana za lulu prodavačica sve vadi van, onih 5 6 duhana i kaže imam to ono treče ... pa šta znam ... ovaj lepo miriše, ovaj isto ali drugačije .... hehehehe

bayro, PurgerVž and Saymoran like this post

[Vrh] Go down
Borut
Gasi mi se lula
Gasi mi se lula
Borut


Broj postova : 225
Join date : 07.09.2023
Age : 51
Lokacija : pa tamo negdje daleko
Omiljeni duhani : EMP, Nightcap, 965, Old Ironsides

gdje - Gdje kupiti u Ljubljani? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Ljubljani?   gdje - Gdje kupiti u Ljubljani? - Page 2 Empty13.01.24 9:53

A kada si kod Maksimarketa imaš ulaz gore i ideš unutrašnjima stepenicama dole ili levo i desno vanjske tepenoce u podrum. U podrumu imaš male trgovine. I usred trgovina ti je ulaz u Maksimarket i odmah na ulazu desno ti je trafika. A cigare nađeš u jednoj od tog trgovina u podrumu, Havana cigar point, samosvoja trgovina. Imaju i whiskije, konjake i slično.

Ali ... oko duhana za lule ... ne očekuj ništa posebno. Ma ne očekuj ništa .. uzmi Clan i to je to Shocked

[You must be registered and logged in to see this link.]

Nikša and Vortimejovrh like this post

[Vrh] Go down
Vortimejovrh
Hladan dim
Hladan dim
Vortimejovrh


Broj postova : 703
Join date : 08.02.2021
Age : 51
Lokacija : Zagreb

gdje - Gdje kupiti u Ljubljani? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Ljubljani?   gdje - Gdje kupiti u Ljubljani? - Page 2 Empty13.01.24 10:04

Hvala ti Borute! Imam izložbu u srijedu u 19h, galeriji Društva likovnih umetnikov Ljubljane, Breg 22. Pa dobrodošao!

Borut likes this post

[Vrh] Go down
Vortimejovrh
Hladan dim
Hladan dim
Vortimejovrh


Broj postova : 703
Join date : 08.02.2021
Age : 51
Lokacija : Zagreb

gdje - Gdje kupiti u Ljubljani? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Ljubljani?   gdje - Gdje kupiti u Ljubljani? - Page 2 Empty13.01.24 10:06

[You must be registered and logged in to see this link.]
[Vrh] Go down
Borut
Gasi mi se lula
Gasi mi se lula
Borut


Broj postova : 225
Join date : 07.09.2023
Age : 51
Lokacija : pa tamo negdje daleko
Omiljeni duhani : EMP, Nightcap, 965, Old Ironsides

gdje - Gdje kupiti u Ljubljani? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Ljubljani?   gdje - Gdje kupiti u Ljubljani? - Page 2 Empty13.01.24 10:19

Vortimejovrh je napisao/la:
Hvala ti Borute! Imam izložbu u srijedu u 19h, galeriji  Društva likovnih umetnikov Ljubljane, Breg 22. Pa dobrodošao!

Puno hvala ali nemam više puta u Ljubljanu. U srijedu bit ču u Celju i tamo okolo. Ali hvala još jedanput.

I kada smo več tu ... evo ti slika ... kada ideš gledat u Maksimarket idi još na drugu stranu ima jedna trafika pola minuta od hotela. I kada si več tamo onda samo produži još 200 metara, tamo do burze, ako je još tamo napred koja trafika, malo sam zaboravio. Ali ovo ti je najfrekventniji dio Ljubljane. I možda nađeš što drugo.

[You must be registered and logged in to see this link.]

Nikša, Vortimejovrh and Saymoran like this post

[Vrh] Go down
Vortimejovrh
Hladan dim
Hladan dim
Vortimejovrh


Broj postova : 703
Join date : 08.02.2021
Age : 51
Lokacija : Zagreb

gdje - Gdje kupiti u Ljubljani? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Ljubljani?   gdje - Gdje kupiti u Ljubljani? - Page 2 Empty13.01.24 10:20

Hvala ti Borute!

Borut likes this post

[Vrh] Go down
Sponsored content





gdje - Gdje kupiti u Ljubljani? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Ljubljani?   gdje - Gdje kupiti u Ljubljani? - Page 2 Empty

[Vrh] Go down
 
Gdje kupiti u Ljubljani?
[Vrh] 
Stranica 2 / 2.Go to page : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Gdje kupiti u Istri?
» Gdje kupiti u Slavoniji?

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Dim Lule :: Ostalo vezano uz lule i duhane :: Gdje i kako kupiti (offline - trgovine - brick and mortar shops)-
Forum(o)Bir: