Dim Lule
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodošli na prvi i najveći forum ljubitelja lula i duhana za lule u regiji
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLoginRegistracija

 

 Savinelli: English Mixture

Go down 
+17
Ignoro
sinus
Zupnik
Max Corvus
bayro
Leo
jaky1
Rakija
Tomo1978
runner
imnik
picipl
amaru
Suspiria
Capt. Horatio MacAllister
misterno
foksieloy
21 posters
Go to page : Previous  1, 2
Autor/icaPoruka
Rakija
Oblak dima
Oblak dima
Rakija


Broj postova : 3280
Join date : 25.03.2013
Age : 37
Lokacija : Opatija
Omiljeni duhani : Oni kaj se dimiju kad ih vužgaš...

Savinelli: English Mixture - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Savinelli: English Mixture   Savinelli: English Mixture - Page 2 Empty09.12.16 10:19

foksieloy je napisao/la:
Sad kad to Grga pročita i uleti sa hvalospjevima o 5110.

Onda ću i ja u svetogrđe! kamilica mi je (bar po sjećanju jer sam je samo jednom probao... lani na druženju) bila daleko ugodnija od 965! Laughing
[Vrh] Go down
Leo
Oblak dima
Oblak dima
Leo


Broj postova : 3091
Join date : 17.09.2010
Age : 31
Lokacija : Agram
Omiljeni duhani : Presbyterian, Artisan's Blend i Amphora Regular

Savinelli: English Mixture - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Savinelli: English Mixture   Savinelli: English Mixture - Page 2 Empty09.12.16 10:32

Zašto svetogrđe? Meni je isto bio fini, bolji od Old dublina.
[Vrh] Go down
Rakija
Oblak dima
Oblak dima
Rakija


Broj postova : 3280
Join date : 25.03.2013
Age : 37
Lokacija : Opatija
Omiljeni duhani : Oni kaj se dimiju kad ih vužgaš...

Savinelli: English Mixture - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Savinelli: English Mixture   Savinelli: English Mixture - Page 2 Empty09.12.16 10:38

Leo je napisao/la:
Zašto svetogrđe? Meni je isto bio fini, bolji od Old dublina.

Pssssst! ak nas čuju, vu bačvu nas budu metnuli!
[Vrh] Go down
sinus
Oblak dima
Oblak dima
sinus


Broj postova : 1570
Join date : 20.10.2010
Age : 61
Lokacija : G point
Omiljeni duhani : U vječitoj potrazi za istim

Savinelli: English Mixture - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Savinelli: English Mixture   Savinelli: English Mixture - Page 2 Empty09.12.16 10:45

Meni je to solidan duhan Nemre se mjeriti sa Dunhillom ,ali samo nek ga ima na tržištu!!
[Vrh] Go down
Zupnik
Gasi mi se lula
Gasi mi se lula
Zupnik


Broj postova : 147
Join date : 29.08.2016
Age : 38
Lokacija : Mraclin
Omiljeni duhani : Drama Reserve, Navy flake, Nightcap, Boneyard

Savinelli: English Mixture - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Savinelli: English Mixture   Savinelli: English Mixture - Page 2 Empty09.12.16 12:04

Dečki, sto ljudi, sto ćudi. Meni paše, ali opet ponavljam da nemam neki dugi lulaški staž niti bogom dani jezik koji prepoznaje sve arome i okuse koji se smatraju svetima. Meni je ovo dobar duhan i jučer kad sam ga probao mi se svidio više nego 965. Možda ću se nakon nekog vremena predomisliti, tko zna. Nekad nisam volio ni rakiju, sad je drukčije. drunken Moje skromno mišljenje je tu, kome pravo kome krivo!
[Vrh] Go down
Leo
Oblak dima
Oblak dima
Leo


Broj postova : 3091
Join date : 17.09.2010
Age : 31
Lokacija : Agram
Omiljeni duhani : Presbyterian, Artisan's Blend i Amphora Regular

Savinelli: English Mixture - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Savinelli: English Mixture   Savinelli: English Mixture - Page 2 Empty09.12.16 12:19

Ja sam s druge strane, oduvijek volio i ovaj duhan i rakiju. No to je već druga priča.
Odakle to nametanje krivnje i osjećaj manje vrijednosti? Ako pušiš lulu, lulaš si i to je tvoja osobna stvar i nitko se u to nema pravo miješati. Bilo da smo popušili deset ili sto lula. Poanta je jednakost, koja je i u temeljima ovog foruma. I dobro društvo...
[Vrh] Go down
Rakija
Oblak dima
Oblak dima
Rakija


Broj postova : 3280
Join date : 25.03.2013
Age : 37
Lokacija : Opatija
Omiljeni duhani : Oni kaj se dimiju kad ih vužgaš...

Savinelli: English Mixture - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Savinelli: English Mixture   Savinelli: English Mixture - Page 2 Empty09.12.16 12:20

Ma sve je u redu, ništa ne brini. mi se samo malo zafrkavamo oko toga jer se Dunhill EMP, 965 i NC smatraju svetim trojstvom i nemaš drugih duhana uz njih. Smile

po malo. razviješ svoj ukus i pušiš ono što ti paše, ili ostaneš posvuduša ko ja. Wink
[Vrh] Go down
Leo
Oblak dima
Oblak dima
Leo


Broj postova : 3091
Join date : 17.09.2010
Age : 31
Lokacija : Agram
Omiljeni duhani : Presbyterian, Artisan's Blend i Amphora Regular

Savinelli: English Mixture - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Savinelli: English Mixture   Savinelli: English Mixture - Page 2 Empty09.12.16 12:21

Ja sam uvijek posvuduša, ne mogu da svaki dan pušim isto.
[Vrh] Go down
Zupnik
Gasi mi se lula
Gasi mi se lula
Zupnik


Broj postova : 147
Join date : 29.08.2016
Age : 38
Lokacija : Mraclin
Omiljeni duhani : Drama Reserve, Navy flake, Nightcap, Boneyard

Savinelli: English Mixture - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Savinelli: English Mixture   Savinelli: English Mixture - Page 2 Empty09.12.16 12:53

Istina, treba znati naći pravu kominaciju, koji duhan u kojem trenutku, uz koje piće, iz koje lule... Meni to za sad češće ne uspije nego uspije, odnosno rijetko mi se baš sve posloži da ta lula od početka do kraja bude čisti užitak. Ima to veze i sa stresom, teško se opustiti kad znaš da moraš još i ovo i ono, jednostavno je takav današnji tempo. Ja sam lulu počeo pušiti kao terapiju za živce, i nevjerojatno je koliko ta terapija pomaže, a u istom trenu kad vidiš koliko zapravo terapije bi ti trebalo.
[Vrh] Go down
Max Corvus
Gasi mi se lula
Gasi mi se lula
Max Corvus


Broj postova : 106
Join date : 01.04.2014
Age : 33
Lokacija : Zagrebačko Podzemlje
Omiljeni duhani : Ashton Artisan's blend, Sillems Black, SG Balkan Flake

Savinelli: English Mixture - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Savinelli: English Mixture   Savinelli: English Mixture - Page 2 Empty09.12.16 15:12

Meni je English od Savinellija bio prvi duhan s latakijom kojega sam probao i zaljubio sam se na prvu lulu. U međuvremenu sam probao i bolje stvari, ali kad nebi bilo ništa drugo tog tipa u dućanu onda bih uzeo piksu Englisha i bio sretan jer imaju bar nešto.
Ja sam inače frik za Ashton Artisan's blend koji je Golijat naspram Savinellija, ali svaki duhan ima svoj gušt i svoje vrijeme.
[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17115
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

Savinelli: English Mixture - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Savinelli: English Mixture   Savinelli: English Mixture - Page 2 Empty09.12.16 16:15

Zupnik je napisao/la:
Istina, treba znati naći pravu kominaciju, koji duhan u kojem trenutku, uz koje piće, iz koje lule... Meni to za sad češće ne uspije nego uspije, odnosno rijetko mi se baš sve posloži da ta lula od početka do kraja bude čisti užitak. Ima to veze i sa stresom, teško se opustiti kad znaš da moraš još i ovo i ono, jednostavno je takav današnji tempo. Ja sam lulu počeo pušiti kao terapiju za živce, i nevjerojatno je koliko ta terapija pomaže, a u istom trenu kad vidiš koliko zapravo terapije bi ti trebalo.

Jedan savjet starog manijaka; ne puši lulu kada si u stresu! Cool
A ako ti treba terapija za živce, tu bi ti možda farmakologija bolje pomogla! bounce

_________________
Bolje biti u klubu 60 plus nego ne biti![You must be registered and logged in to see this image.]
J.P.


Cigarettes are an addiction, cigars are a hobby, pipes are a religion
[Vrh] Go down
Ignoro
Gasi mi se lula
Gasi mi se lula
Ignoro


Broj postova : 168
Join date : 07.10.2018
Age : 38
Lokacija : Split
Omiljeni duhani : Orlik: G/S; G.L.Pease: Virginia Cream; Capstan, MB: Navy Flake

Savinelli: English Mixture - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Savinelli: English Mixture   Savinelli: English Mixture - Page 2 Empty16.10.18 0:17

Baš mi se sviđa ovaj duhan, nekako je mekan, a miris konobe mi je otkriće. Kad sam se skidao s cigareta onda bi otvorio limenkicu i duboko udahnio Smile
Ako sam dobro shvatio taj dimljeni miris daje latakia?
[Vrh] Go down
Leo
Oblak dima
Oblak dima
Leo


Broj postova : 3091
Join date : 17.09.2010
Age : 31
Lokacija : Agram
Omiljeni duhani : Presbyterian, Artisan's Blend i Amphora Regular

Savinelli: English Mixture - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Savinelli: English Mixture   Savinelli: English Mixture - Page 2 Empty16.10.18 7:17

Latakija i drugi orijentalni duhani zamiješani.
[Vrh] Go down
leonhardy
Oblak dima
Oblak dima
leonhardy


Broj postova : 1112
Join date : 15.06.2016
Age : 55
Lokacija : Istra
Omiljeni duhani : dostupni..

Savinelli: English Mixture - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Savinelli: English Mixture   Savinelli: English Mixture - Page 2 Empty18.10.18 8:12

Za moj gušt sasvim ok.duhan s latakijom...naravno nije mi za brzinsku lulu vec za guštanje..uz fino pićence..
[Vrh] Go down
http://blog.dnevnik.hr/bellistra
PurgerVž
Hladan dim
Hladan dim
PurgerVž


Broj postova : 777
Join date : 01.09.2022
Age : 43
Lokacija : Varaždin
Omiljeni duhani : Ashton Artisan's blend, Robert McConnell Oriental, St. Bruno, Amphora Virginia blend, HH Pure Virginia, Peterson Flake, MB mixture Scottish blend, HH Old dark fired, Peterson De Luxe Navy Rolls

Savinelli: English Mixture - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Savinelli: English Mixture   Savinelli: English Mixture - Page 2 Empty19.11.22 22:21

U početku, dok mi je bio dostupan uzeo sam jednu limenku i to mi je bio prvi susret s latakijom. Nakon otvaranja iste mi je došlo da igram frizbi s njom kad me je zapljusnul odurni smrad po nekakvom, ne znam ni sam.."pokvarenom čarliju" ili deterdžentu, ne znam uopće s čim bi ga drugim usporedio. Popušio sam jednu lulu onak na silu baš da vidim okus. Nije me se nekaj dojmio pa reko bum ga stavil sa strane...Bogami, nakon 3 mjeseca ležanja u staklenci je malo došao k sebi, popustio je onaj teški neugodni miris s početka priče. Nije uopće loš duhan jedino kaj mi je malo monoton. Ne iskače mi baš nekaj posebno u njemu tako da ga ziher neću buksat, a vidjet ću kak mi puhne jednom...samo neka on leži za ne daj bože crne dane.. 🤧

v.milan likes this post

[Vrh] Go down
dado
Oblak dima
Oblak dima
dado


Broj postova : 1048
Join date : 05.01.2017
Age : 56
Lokacija : Zagreb, VK, Landshut
Omiljeni duhani : Arango BS, clan! Pure Latakia!

Savinelli: English Mixture - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Savinelli: English Mixture   Savinelli: English Mixture - Page 2 Empty13.12.22 11:05

Tako to ide dok se ne navučeš i počneš pušiti čistu latakiju! Jgb nema me, nema me al kad se pojavim.....

bayro, v.milan and PurgerVž like this post

[Vrh] Go down
Saymoran
Hladan dim
Hladan dim
Saymoran


Broj postova : 820
Join date : 26.07.2023
Age : 52
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : EMP, Black Mallory, RMC The Original Oriental, Mac Baren Classic Roll Cake, TAK Moro Cake, C&D Haunted Bookshop cake, Gawith&Hoggarth American blend BC

Savinelli: English Mixture - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Savinelli: English Mixture   Savinelli: English Mixture - Page 2 Empty09.08.23 11:53

Ako netko želi, ima ga u Daily Press tobacco u Radničkoj , tam kod Green Golda

Limenka 50g je 15.50€

Nikša and Vortimejovrh like this post

[Vrh] Go down
Sponsored content





Savinelli: English Mixture - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Savinelli: English Mixture   Savinelli: English Mixture - Page 2 Empty

[Vrh] Go down
 
Savinelli: English Mixture
[Vrh] 
Stranica 2 / 2.Go to page : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Davidoff: English Mixture
» Planta english..
» HU English Breakfast
» Newminster: No.52 Ultimate English
» Two Friends: English Chocolate

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Dim Lule :: Recenzije duhana :: Engleske mješavine-
Forum(o)Bir: