Dim Lule
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodošli na prvi i najveći forum ljubitelja lula i duhana za lule u regiji
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLoginRegistracija

 

 Davidoff: English Mixture

Go down 
Autor/icaPoruka
Info
Gost
avatar



Davidoff: English Mixture Empty
PostajNaslov: Davidoff: English Mixture   Davidoff: English Mixture Empty17.03.08 23:29

Ova će bit kratka.
Dobio sam nešto tog duhana na probu (fala Goga) uz upozorenje da je suh. Prošao tretmana naparivanja (taman fino mekan), ali nisam ga spremio pa mi se za sat dva opet rasušio, pa je moguće da je time dojam pokvaren.
Ne bih se baš svrstao u okorjele pušaće, velike poznavatelje, ali niti u početnike.
Međutim, meni je taj duhan totalno prazan. Osjeti se hint latakije (ili je to meni iz lule), ali samo hint. Ma hintić. Budem ga još jednom napario i probao ga približno ispravne vlažnosti, no bojim se da je to ipak precjenjen dim, odnosno marketinški trik. Ne kao Mac Baren Latakia, ali skoro tako nešto.
Eto - disappointment.
[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17043
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

Davidoff: English Mixture Empty
PostajNaslov: Re: Davidoff: English Mixture   Davidoff: English Mixture Empty17.03.08 23:32

Kažem ti, dobar kao podloga za vlastite kombinacije i mješavine, ima dosta virginije... Inače Goga rado daje duhane na degustaciju, ali su svi nažalost presušeni.
Koliko si ga ostavio da se "dunsta" nakon "kettler kure"?
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



Davidoff: English Mixture Empty
PostajNaslov: Re: Davidoff: English Mixture   Davidoff: English Mixture Empty17.03.08 23:35

Ma dovoljno... Valjda preko dva sata. Ali sam ga ostavio otvorenog pored radijatora... Hebiga... Onda mi se nije dalo ponovo i to je to.
Ma lako ćemo mi za vlastite mixeve, ja sam se samo ponadao da će biti pristojnija mješavina, recimo Old Dublin tip. Ali avaj....
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



Davidoff: English Mixture Empty
PostajNaslov: Re: Davidoff: English Mixture   Davidoff: English Mixture Empty18.03.08 21:42

E pa, svoj prvi dojam ću malo korigirati. Nije totalna katastrofa, problem je bio što je duvan stvarno bio presuh. Normalne vlažnosti, čisto se ok puši, ne grize za jezik, nije ostalo gotovo ništa neizgorenog duhana, samo fini pepeo. Ali, okus nije spektakl. Latakia je malo "l" i praznjikavo. Definitivno preskupo za ono što se dobije. Da je jeftiniji, ja bi ga koristio za upušavanje lula. Ko zna, možda sljedeće punjenje bude bolje, mada sumnjam.
[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17043
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

Davidoff: English Mixture Empty
PostajNaslov: Re: Davidoff: English Mixture   Davidoff: English Mixture Empty18.03.08 22:19

Za upušivanje je definitvno najbolji O.C. Mac Barenov... Dovoljno je aromatičan da "pokrije" miris drva, laka i onih crnih gadosti koje znaju proizvođači u lule stavljati, a vrlo dobar cake ili koru stvara...
Jedina lula koju sam morao "krotiti" sa 965-icom je bila moja čehinjica "Jirsa", koja se nikako nije dala upušiti, uvijek je ostajala ona masna, crna nepušiva smjesa na dnu lule, sve dok nisam malo živac pa sam promijenio duhan stavio 965-cu i lula je "prošljakala".
Sad je ona jedna od mojih najmilijih i sjajno se puši...
Mislim da Davidoff nije najbolja opcija za upušivanje - ipak je prefino rezan - lula bi se mogla zagrijavati. Maj hambl opinion... bayro
[Vrh] Go down
Sponsored content





Davidoff: English Mixture Empty
PostajNaslov: Re: Davidoff: English Mixture   Davidoff: English Mixture Empty

[Vrh] Go down
 
Davidoff: English Mixture
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Savinelli: English Mixture
» Davidoff za pocetak?
» HU English Breakfast
» Planta english..
» Newminster: No.52 Ultimate English

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Dim Lule :: Recenzije duhana :: Engleske mješavine-
Forum(o)Bir: