Dim Lule
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodošli na prvi i najveći forum ljubitelja lula i duhana za lule u regiji
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLoginRegistracija

 

 (Ne)kultura pušenja lula u Hrvatskoj

Go down 
3 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4
Autor/icaPoruka
Gost
Gost
avatar



(Ne)kultura pušenja lula u Hrvatskoj - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: (Ne)kultura pušenja lula u Hrvatskoj   (Ne)kultura pušenja lula u Hrvatskoj - Page 4 Empty07.05.08 13:12

Već nas vidim. Nas nekolicina vezna lancima za ogradu u oblaku dima uz hrpu transparenata. princ
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



(Ne)kultura pušenja lula u Hrvatskoj - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: (Ne)kultura pušenja lula u Hrvatskoj   (Ne)kultura pušenja lula u Hrvatskoj - Page 4 Empty07.05.08 13:14

Evo, lijepo mi tu trubentamo, no dijelim Davorinovu sumnju. 0 promila, mjerenje brzine na mostu s tri trake (umjesto da oderu kožu s leđa onim debilima koji jurcaju kroz kvartove...) sve ima isti cilj - malo popuniti blagajnu, a ne 'briga za sigurnost, zdravlje i što već'. Kad se to naša Vlada ugledala na neki (dobar) model? Pa oni su Bogom dani i što ne bi ponovo izmišljali toplu vodu, kotač ... Bio je svojedobno odličan Tomićev tekst na temu zabrane pušenja i legaliziranje prostitucije - ulazi pandur u birtiju, gdje se zateklo i par kurvi i pita: "Jel tu ko puši?", a koke odgovaraju: "Ne, mi se samo jebemo za novce." Tako će nekako i ispasti na kraju. A mi, narod kakav jesmo, opet ćemo nekako izvrdati. Bar tih prvih par godina dok ne isprave besmisleni zakon.
No, Bayro, svaka čast na optimizmu. Meni ponestaje kad je u pitanju naša vladajuća (i oporbena) garnitura.
[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17112
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

(Ne)kultura pušenja lula u Hrvatskoj - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: (Ne)kultura pušenja lula u Hrvatskoj   (Ne)kultura pušenja lula u Hrvatskoj - Page 4 Empty07.05.08 13:23

Nije to optimizam, nego neko iskustvo, barem iz mog područja...Uglavnom sve kopiramo od Austrijanaca...
Osim toga, turizam je tu ipak naša najvažnija izvozna grana. Ajde zabrani ludom Poljaku ili Slovaku da ne zapali...Računica je jednostavna...
A glupo bi bilo dozvoliti pušenje od recimo prvog lipnja do prvog listopada, s tim da je u Dubrovniku ili Opatiji dozvoljeno cijele godine. Slučaj za Ustavni sud, tek tako!
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



(Ne)kultura pušenja lula u Hrvatskoj - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: (Ne)kultura pušenja lula u Hrvatskoj   (Ne)kultura pušenja lula u Hrvatskoj - Page 4 Empty21.05.08 12:57

sve to stoji.tu smo gdje jesmo ali je fakt da što ćemo se više vidjeti u javnosti s lulcem u gupcu to će ljudima stvar biti prihvatljivija.to naravno ne vrijedi za zakon o pušenju već samo na predrasude o dedama i lulama.a o cijenama nemamo kaj pričati.najskuplji duhan za lule u konačnici ispadne jeftiniji ili jednak u cijeni sa najjeftinijim pljugama.ko sto kaže čića bayro 5kutij malog bore prosječan odlikaš slomi za dva dana a ja bih i prije.s lulom imaš ibolji šmek i manje šteti i jeftinije.jedino prvo ulaganje u arsenal malčice cijedi barem za nas česte pušače.u svakom slučaju svi na lulu odmah...prvi!
[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17112
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

(Ne)kultura pušenja lula u Hrvatskoj - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: (Ne)kultura pušenja lula u Hrvatskoj   (Ne)kultura pušenja lula u Hrvatskoj - Page 4 Empty21.05.08 16:12

Da. To je moja stara teorija...Doduše, već ćeš ti sakupiti kolekciju - to ide samo od sebe, ali duhani - pogotovo ovi koje mi naručujemo od četiri nogice su bagetelni i odlični. Pogledaj im malo stranu, izbor fenomenalan, a cijene - maksimalno sa shippingom do 300 kunjerosa !
[Vrh] Go down
Sponsored content





(Ne)kultura pušenja lula u Hrvatskoj - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: (Ne)kultura pušenja lula u Hrvatskoj   (Ne)kultura pušenja lula u Hrvatskoj - Page 4 Empty

[Vrh] Go down
 
(Ne)kultura pušenja lula u Hrvatskoj
[Vrh] 
Stranica 4 / 4.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4
 Similar topics
-
» Prodaja duhana za lule u Hrvatskoj

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Dim Lule :: Ostalo vezano uz lule i duhane :: Pušionica-
Forum(o)Bir: