Dim Lule
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodošli na prvi i najveći forum ljubitelja lula i duhana za lule u regiji
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLoginRegistracija

 

 Gdje kupiti u Zagrebu

Go down 
+30
GrⒶna
Borut
Vortimejovrh
PurgerVž
Slajs
v.milan
Saymoran
Nikša
Lodir
Lakeman
bayro
Marko1980
paludamentum
ibublic
G.S.Patton
babaq
fra_Perica
wranjo123
Zmajevic
Skiper
Joci
TheDude
Majka
Rakija
leonhardy
Leo
foksieloy
dado
Antiša
Sarmageddon
34 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 9, 10, 11  Next
Autor/icaPoruka
dado
Oblak dima
Oblak dima
dado


Broj postova : 1048
Join date : 05.01.2017
Age : 56
Lokacija : Zagreb, VK, Landshut
Omiljeni duhani : Arango BS, clan! Pure Latakia!

Gdje kupiti u Zagrebu - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Zagrebu   Gdje kupiti u Zagrebu - Page 4 Empty13.02.22 14:31

bayro je napisao/la:
[You must be registered and logged in to see this link.] , to je bilo početkom stoljeća kada sam ja pohodio jarunsku tržnicu, budući sam stanovao u blizini. Ostala mi je u sjećanju ta trafika, kafić i urar. Sjećam se da je tržnica bila dobro opskrbljena.
Kojeg stoljeća lol!
[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17105
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

Gdje kupiti u Zagrebu - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Zagrebu   Gdje kupiti u Zagrebu - Page 4 Empty13.02.22 19:20

Ovog Slavonac, ovog!

_________________
Bolje biti u klubu 60 plus nego ne biti![You must be registered and logged in to see this image.]
J.P.


Cigarettes are an addiction, cigars are a hobby, pipes are a religion
[Vrh] Go down
Saymoran
Hladan dim
Hladan dim
Saymoran


Broj postova : 819
Join date : 26.07.2023
Age : 52
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : EMP, Black Mallory, RMC The Original Oriental, Mac Baren Classic Roll Cake, TAK Moro Cake, C&D Haunted Bookshop cake, Gawith&Hoggarth American blend BC

Gdje kupiti u Zagrebu - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Zagrebu   Gdje kupiti u Zagrebu - Page 4 Empty04.08.23 10:35

Nikša je napisao/la:
[You must be registered and logged in to see this link.]

Ne znam  tko gravitira zapadu Zagreba, ali bio sam danas na Jarunskoj tržnici i naletio na Tobacco shop Mardos (na slici). Obična trafika ali imaju Mac Baren Original Choice, Classic Loose Cut, Mixture Scottish Blend, Virginia No.1, Black Ambrosia, Amphora Virginia, Amphora Full. Također imaju i filtere 9mm i  čistače za lulu. Pa ako kome treba da ne poteže u centar za ništa. To je trafika s donje strane tržnice. Od crkve. Ima još jedna iNovine blizu nje. I da ide samo gotovina, plastiku ne primaju.

Kakvo je stanje danas 
Imaju li oni veze s Frankopanskom?

bayro likes this post

[Vrh] Go down
v.milan
Oblak dima
Oblak dima
v.milan


Broj postova : 1216
Join date : 08.01.2021
Age : 32
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : Peterson My Mixture 965, Arango Balkan Supreme, Amphora Virginia

Gdje kupiti u Zagrebu - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Zagrebu   Gdje kupiti u Zagrebu - Page 4 Empty04.08.23 12:14

U više malo boljih trafika ima ova 4 duhana. Ja sam nalazio na Vukovarskoj, preko puta Holdinga, na Kvatriću... U najgorem slučaju imaju Amphorinu virginiu i Ampgora Full Aroma.

Saymoran likes this post

[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17105
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

Gdje kupiti u Zagrebu - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Zagrebu   Gdje kupiti u Zagrebu - Page 4 Empty04.08.23 12:14

Nemaju nikakve. Frakopanska je "Camelot" d.o.o. a ovo je privatna trafika. Ima jedna slična i u blizini tržnice u Dugavama, Vajdin Vijenac iza Igomata, isto tako opremljena sličnim asortimanom, pa kome je od tamo bliže...

[You must be registered and logged in to see this link.]

_________________
Bolje biti u klubu 60 plus nego ne biti![You must be registered and logged in to see this image.]
J.P.


Cigarettes are an addiction, cigars are a hobby, pipes are a religion

Saymoran likes this post

[Vrh] Go down
Saymoran
Hladan dim
Hladan dim
Saymoran


Broj postova : 819
Join date : 26.07.2023
Age : 52
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : EMP, Black Mallory, RMC The Original Oriental, Mac Baren Classic Roll Cake, TAK Moro Cake, C&D Haunted Bookshop cake, Gawith&Hoggarth American blend BC

Gdje kupiti u Zagrebu - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Zagrebu   Gdje kupiti u Zagrebu - Page 4 Empty04.08.23 12:27

Hvala… nazalost necu tako skoro u Graz pa moram rovariti tu po ovome
[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17105
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

Gdje kupiti u Zagrebu - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Zagrebu   Gdje kupiti u Zagrebu - Page 4 Empty04.08.23 15:26

Trebao si (ako nisi) kupiti ovog Mac Barenovog Škota, jer njega već dugo nema, a odličan je dunan!

_________________
Bolje biti u klubu 60 plus nego ne biti![You must be registered and logged in to see this image.]
J.P.


Cigarettes are an addiction, cigars are a hobby, pipes are a religion

Slajs likes this post

[Vrh] Go down
Saymoran
Hladan dim
Hladan dim
Saymoran


Broj postova : 819
Join date : 26.07.2023
Age : 52
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : EMP, Black Mallory, RMC The Original Oriental, Mac Baren Classic Roll Cake, TAK Moro Cake, C&D Haunted Bookshop cake, Gawith&Hoggarth American blend BC

Gdje kupiti u Zagrebu - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Zagrebu   Gdje kupiti u Zagrebu - Page 4 Empty04.08.23 16:07

Imam ga od, cini mi se 2016., otvorio ga i sušim🙄
[Vrh] Go down
Slajs
Oblak dima
Oblak dima
Slajs


Broj postova : 1211
Join date : 02.08.2020
Age : 37
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : HU Director's Cut, Amphora Burley, Solani 656 Aged Burley Flake

Gdje kupiti u Zagrebu - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Zagrebu   Gdje kupiti u Zagrebu - Page 4 Empty04.08.23 18:12

bayro je napisao/la:
Trebao si (ako nisi) kupiti ovog Mac Barenovog Škota, jer njega već dugo nema, a odličan je duhan!

Provjerio sam i vidio da je citirani post iz veljače prošle godine. Čisto sumnjam da trenutačno taj kiosk ima Škota! Ako je nešto još i ostalo, vjerujem da su do sad već pobrali... Svi oni dobivaju od istog distributera nema tu razlike, zato više ničega ni nema.
[Vrh] Go down
Nikša
Hladan dim
Hladan dim
Nikša


Broj postova : 956
Join date : 07.02.2021
Age : 50
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : Mein Tabak No. 2, Peterson 3 Year's Virginia mix, Amphora Special Reserve No 2, MB Classic Loose Cut.

Gdje kupiti u Zagrebu - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Zagrebu   Gdje kupiti u Zagrebu - Page 4 Empty04.08.23 21:58

Slajs je napisao/la:
bayro je napisao/la:
Trebao si (ako nisi) kupiti ovog Mac Barenovog Škota, jer njega već dugo nema, a odličan je duhan!

Provjerio sam i vidio da je citirani post iz veljače prošle godine. Čisto sumnjam da trenutačno taj kiosk ima Škota! Ako je nešto još i ostalo, vjerujem da su do sad već pobrali... Svi oni dobivaju od istog distributera nema tu razlike, zato više ničega ni nema.

Trenutno sam u Slavoniji ali kad se vratim za par dana mogu baciti pogled na tu trafiku na Jarunu i ažurirati stanje stvari.

bayro likes this post

[Vrh] Go down
PurgerVž
Hladan dim
Hladan dim
PurgerVž


Broj postova : 768
Join date : 01.09.2022
Age : 43
Lokacija : Varaždin
Omiljeni duhani : Ashton Artisan's blend, Robert McConnell Oriental, St. Bruno, Amphora Virginia blend, HH Pure Virginia, Peterson Flake, MB mixture Scottish blend, HH Old dark fired, Peterson De Luxe Navy Rolls

Gdje kupiti u Zagrebu - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Zagrebu   Gdje kupiti u Zagrebu - Page 4 Empty05.08.23 0:59

Ako pričate o kiosku na jarunskom placu ja sam ga obišao u prolazu kroz Zg negdje u veljači ili ožujku ove godine i tad mi je čajsa za pultom rekao da ništa za lulu nemaju i da neće ni dobivati..e sad jedino ako se nije promijenilo nešto, a ne vjerujem baš da je...
[Vrh] Go down
Nikša
Hladan dim
Hladan dim
Nikša


Broj postova : 956
Join date : 07.02.2021
Age : 50
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : Mein Tabak No. 2, Peterson 3 Year's Virginia mix, Amphora Special Reserve No 2, MB Classic Loose Cut.

Gdje kupiti u Zagrebu - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Zagrebu   Gdje kupiti u Zagrebu - Page 4 Empty05.08.23 13:45

PurgerVž je napisao/la:
Ako pričate o kiosku na jarunskom placu ja sam ga obišao u prolazu kroz Zg negdje u veljači ili ožujku ove godine i tad mi je čajsa za pultom rekao da ništa za lulu nemaju i da neće ni dobivati..e sad jedino ako se nije promijenilo nešto, a ne vjerujem baš da je...

Imaju dva kioska, ali lako moguće 😕
[Vrh] Go down
PurgerVž
Hladan dim
Hladan dim
PurgerVž


Broj postova : 768
Join date : 01.09.2022
Age : 43
Lokacija : Varaždin
Omiljeni duhani : Ashton Artisan's blend, Robert McConnell Oriental, St. Bruno, Amphora Virginia blend, HH Pure Virginia, Peterson Flake, MB mixture Scottish blend, HH Old dark fired, Peterson De Luxe Navy Rolls

Gdje kupiti u Zagrebu - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Zagrebu   Gdje kupiti u Zagrebu - Page 4 Empty05.08.23 13:53

Dva? Ja znam samo za ovaj sa fotke iz linka, na jugozapadnoj strani tržnice.. 🤔
[Vrh] Go down
Nikša
Hladan dim
Hladan dim
Nikša


Broj postova : 956
Join date : 07.02.2021
Age : 50
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : Mein Tabak No. 2, Peterson 3 Year's Virginia mix, Amphora Special Reserve No 2, MB Classic Loose Cut.

Gdje kupiti u Zagrebu - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Zagrebu   Gdje kupiti u Zagrebu - Page 4 Empty05.08.23 17:47

Da taj žuti je imao duhana, ima još jedan s iste strane ali bez duhana za nas.
Bacim pogled u ponedjeljak ili utorak, zavisno od obaveza.

PurgerVž likes this post

[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17105
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

Gdje kupiti u Zagrebu - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Zagrebu   Gdje kupiti u Zagrebu - Page 4 Empty05.08.23 17:57

Duhana je bilo u onom prvom, bliže Lupingu i (bivšem) uraru, koliko se ja sjećam s početka (ovog) stoljeća.

_________________
Bolje biti u klubu 60 plus nego ne biti![You must be registered and logged in to see this image.]
J.P.


Cigarettes are an addiction, cigars are a hobby, pipes are a religion

Nikša likes this post

[Vrh] Go down
Nikša
Hladan dim
Hladan dim
Nikša


Broj postova : 956
Join date : 07.02.2021
Age : 50
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : Mein Tabak No. 2, Peterson 3 Year's Virginia mix, Amphora Special Reserve No 2, MB Classic Loose Cut.

Gdje kupiti u Zagrebu - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Zagrebu   Gdje kupiti u Zagrebu - Page 4 Empty05.08.23 18:02

Glavno da je s početka ovog stoljeća, da ne budeš ko Broj Jedan 🙄

bayro likes this post

[Vrh] Go down
Nikša
Hladan dim
Hladan dim
Nikša


Broj postova : 956
Join date : 07.02.2021
Age : 50
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : Mein Tabak No. 2, Peterson 3 Year's Virginia mix, Amphora Special Reserve No 2, MB Classic Loose Cut.

Gdje kupiti u Zagrebu - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Zagrebu   Gdje kupiti u Zagrebu - Page 4 Empty07.08.23 11:49

[You must be registered and logged in to see this link.]

Gospodin nije bio pretjerano susretljivi da izvadi još duhana samo za slikanje ali kaže da ima još. Pitao sam za Škota pokazao mi je na MB Vaniliju. 🙄😁
7 i nešto € su ovi izloženi

bayro, Slajs, v.milan, Vortimejovrh, PurgerVž and Saymoran like this post

[Vrh] Go down
Slajs
Oblak dima
Oblak dima
Slajs


Broj postova : 1211
Join date : 02.08.2020
Age : 37
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : HU Director's Cut, Amphora Burley, Solani 656 Aged Burley Flake

Gdje kupiti u Zagrebu - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Zagrebu   Gdje kupiti u Zagrebu - Page 4 Empty07.08.23 14:14

Točno kako sam prethodno naveo! To je trenutačno sveprisutna postava duhana koji su dostupni kod nas.

Nikša likes this post

[Vrh] Go down
Nikša
Hladan dim
Hladan dim
Nikša


Broj postova : 956
Join date : 07.02.2021
Age : 50
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : Mein Tabak No. 2, Peterson 3 Year's Virginia mix, Amphora Special Reserve No 2, MB Classic Loose Cut.

Gdje kupiti u Zagrebu - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Zagrebu   Gdje kupiti u Zagrebu - Page 4 Empty07.08.23 21:14

PurgerVž je napisao/la:
Dva? Ja znam samo za ovaj sa fotke iz linka, na jugozapadnoj strani tržnice.. 🤔

Mislim da si bio u krivom jer su dva jedan blizu drugog.
Prije je radila jedna stvarno ljubazna djevojka, sad sam naletio na ovog starog gunđala.

PurgerVž likes this post

[Vrh] Go down
Saymoran
Hladan dim
Hladan dim
Saymoran


Broj postova : 819
Join date : 26.07.2023
Age : 52
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : EMP, Black Mallory, RMC The Original Oriental, Mac Baren Classic Roll Cake, TAK Moro Cake, C&D Haunted Bookshop cake, Gawith&Hoggarth American blend BC

Gdje kupiti u Zagrebu - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Zagrebu   Gdje kupiti u Zagrebu - Page 4 Empty10.08.23 11:26

Poharao Churchill shop u AM. 

Black Mallory, Consummate Gentleman, McCornella ima dosta dunhill klonova, Boutique blend, Latakia mixture 1848, Paddingtona… ima i njihov Scottish i oriental. 

Ima jos i Amphora Virginia, Smooth Sailing, Glen piper…


Dosao po cistace za lule (kojih nema lol) al obradovao se ko malo dijete 😂😂😂😂

Sve limenke su po 15.50€ ak se ne varam, amphora pouch 11,80

bayro, fra_Perica, Polerouter, v.milan, Nikša, Vortimejovrh, PurgerVž and Gredičar like this post

[Vrh] Go down
Lakeman
Administrator
Administrator
Lakeman


Broj postova : 2210
Join date : 31.01.2017
Age : 44
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : Haribo, Toblerone, Kandit

Gdje kupiti u Zagrebu - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Zagrebu   Gdje kupiti u Zagrebu - Page 4 Empty08.09.23 14:36

Novi shop u ZG
Petrinjska 5

[You must be registered and logged in to see this link.]

_________________
[You must be registered and logged in to see this link.]   //   [You must be registered and logged in to see this link.]     //   [You must be registered and logged in to see this link.]

dadost je napisao/la:
''Staviš Captain Black u teglu i muhu. Ako ona krepa, baci ili koristi protiv muha, komaraca i ostale gamadi!''


Horla je napisao/la:
Vise sam naklonjen vresu i morti. Kruska samo za rakiju...

bayro, v.milan and Saymoran like this post

[Vrh] Go down
Saymoran
Hladan dim
Hladan dim
Saymoran


Broj postova : 819
Join date : 26.07.2023
Age : 52
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : EMP, Black Mallory, RMC The Original Oriental, Mac Baren Classic Roll Cake, TAK Moro Cake, C&D Haunted Bookshop cake, Gawith&Hoggarth American blend BC

Gdje kupiti u Zagrebu - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Zagrebu   Gdje kupiti u Zagrebu - Page 4 Empty08.09.23 15:41

Zašto je taj Bentley duhan toliko skup u Hrvatskoj? Rolling Eyes
[Vrh] Go down
Nikša
Hladan dim
Hladan dim
Nikša


Broj postova : 956
Join date : 07.02.2021
Age : 50
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : Mein Tabak No. 2, Peterson 3 Year's Virginia mix, Amphora Special Reserve No 2, MB Classic Loose Cut.

Gdje kupiti u Zagrebu - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Zagrebu   Gdje kupiti u Zagrebu - Page 4 Empty08.09.23 17:01

Da budem ciničan samo radi imena poznatih automobila pa se nadaju da mogu to prodati za više eura jer je pomodno

PurgerVž and Saymoran like this post

[Vrh] Go down
v.milan
Oblak dima
Oblak dima
v.milan


Broj postova : 1216
Join date : 08.01.2021
Age : 32
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : Peterson My Mixture 965, Arango Balkan Supreme, Amphora Virginia

Gdje kupiti u Zagrebu - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Zagrebu   Gdje kupiti u Zagrebu - Page 4 Empty08.09.23 17:04

[You must be registered and logged in to see this link.]

Izbor u trgovini. Gospodin je bio vrlo ljubazan. Rekao sam mu da bih slikao za forum pa je pitao ako ima nekih duhana koje bismo željeli da nabavi da javimo. Čistača i filtera trenutno nema.

Nikša and Vortimejovrh like this post

[Vrh] Go down
Nikša
Hladan dim
Hladan dim
Nikša


Broj postova : 956
Join date : 07.02.2021
Age : 50
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : Mein Tabak No. 2, Peterson 3 Year's Virginia mix, Amphora Special Reserve No 2, MB Classic Loose Cut.

Gdje kupiti u Zagrebu - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Zagrebu   Gdje kupiti u Zagrebu - Page 4 Empty08.09.23 17:05

v.milan je napisao/la:
[You must be registered and logged in to see this link.]

Izbor u trgovini. Gospodin je bio vrlo ljubazan. Rekao sam mu da bih slikao za forum pa je pitao ako ima nekih duhana koje bismo željeli da nabavi da javimo. Čistača i filtera trenutno nema.

Fino od njega 👍
Ali izbor je stvarno tanak

Saymoran likes this post

[Vrh] Go down
Sponsored content





Gdje kupiti u Zagrebu - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Zagrebu   Gdje kupiti u Zagrebu - Page 4 Empty

[Vrh] Go down
 
Gdje kupiti u Zagrebu
[Vrh] 
Stranica 4 / 11.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 9, 10, 11  Next
 Similar topics
-
» Gdje kupiti u Istri?
» Gdje kupiti u Trstu?
» Gdje kupiti u Slavoniji?
» Gdje kupiti u Briselu?
» Gdje kupiti u Granadi

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Dim Lule :: Ostalo vezano uz lule i duhane :: Gdje i kako kupiti (offline - trgovine - brick and mortar shops)-
Forum(o)Bir: