Dim Lule
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodošli na prvi i najveći forum ljubitelja lula i duhana za lule u regiji
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLoginRegistracija

 

 Gdje i kako kupiti u Beogradu?

Go down 
+31
Gillette
herrkaleun
wranjo123
Horla
dejan68ks
sr_ki
Lakeman
oliohardi
Zmajevic
Karlo
Suspiria
Rakija
fatjoe
kamarad igorrr
Taras
Juan da Nova
PecaLula™
Desamp
Alanon
Marin Split
Leo
MOVESHAKER
savate
imnik
ssekir75
milo
Nunki
dean
Antiša
Davorin
bayro
35 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4 ... 9 ... 16  Next
Autor/icaPoruka
Nunki
Peče me jezik
Peče me jezik
Nunki


Broj postova : 412
Join date : 20.04.2010
Age : 65
Lokacija : Beograd

Gdje i kako kupiti u Beogradu? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje i kako kupiti u Beogradu?   Gdje i kako kupiti u Beogradu? - Page 3 Empty06.05.10 16:21

Nije gips, operisano je i usrafljeno, muka jedna, ali da ne opterecujem topik necim sto nije u vezi sa nasim duvanskim radostima..
[Vrh] Go down
ssekir75
Oblak dima
Oblak dima
ssekir75


Broj postova : 3060
Join date : 07.11.2009
Age : 48
Lokacija : Bela Crkva - Banat
Omiljeni duhani : McB Plumcake, McB Scottish, CD Mississippi Mud, ST Balkan Latakia, BN Classic, WOL Classic

Gdje i kako kupiti u Beogradu? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje i kako kupiti u Beogradu?   Gdje i kako kupiti u Beogradu? - Page 3 Empty06.05.10 20:05

zelimo ti brzo ozdravljenje. bolje je to nego gips. a ko to svercuje dunhill ako nije tajna? bounce
[Vrh] Go down
Nunki
Peče me jezik
Peče me jezik
Nunki


Broj postova : 412
Join date : 20.04.2010
Age : 65
Lokacija : Beograd

Gdje i kako kupiti u Beogradu? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje i kako kupiti u Beogradu?   Gdje i kako kupiti u Beogradu? - Page 3 Empty06.05.10 21:00

Nisam bas do kraja apsolvirao pricu, ne bih da govorim napamet, naime, moja draga supruga je nekim svojim kanalima locirala coveka, juce sam pricao telefonom s njim, ostavio mi je kontakt, deluje relativno dobro upuceno u materiju.

Dajte mi nekoliko dana, da vidim sta je u stanju da isporuci, pa ako valja, ostavicu njegove koordinate ovde, ako se slazete.
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



Gdje i kako kupiti u Beogradu? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje i kako kupiti u Beogradu?   Gdje i kako kupiti u Beogradu? - Page 3 Empty06.05.10 21:05

ja se slazem Smile
[Vrh] Go down
ssekir75
Oblak dima
Oblak dima
ssekir75


Broj postova : 3060
Join date : 07.11.2009
Age : 48
Lokacija : Bela Crkva - Banat
Omiljeni duhani : McB Plumcake, McB Scottish, CD Mississippi Mud, ST Balkan Latakia, BN Classic, WOL Classic

Gdje i kako kupiti u Beogradu? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje i kako kupiti u Beogradu?   Gdje i kako kupiti u Beogradu? - Page 3 Empty06.05.10 22:17

dobar predlog bounce ja sl vikend dodjem za bg, pa bi da se malo pojacam...
[Vrh] Go down
Nunki
Peče me jezik
Peče me jezik
Nunki


Broj postova : 412
Join date : 20.04.2010
Age : 65
Lokacija : Beograd

Gdje i kako kupiti u Beogradu? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje i kako kupiti u Beogradu?   Gdje i kako kupiti u Beogradu? - Page 3 Empty06.05.10 22:34

Kao sto napisah, dajte mi nekoliko dana da sto bi se reklo, na sopstvenoj kozi vidim o cemu je rec i koliko je razumno ozbiljan, a na prvi pogled deluje da jeste, pa cu da ovde ostavim njegov kontaktni broj telefona.
[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17113
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

Gdje i kako kupiti u Beogradu? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje i kako kupiti u Beogradu?   Gdje i kako kupiti u Beogradu? - Page 3 Empty06.05.10 22:40

Nunki, skupo je to, 11 eura. Na Šentilju je 8,40, pa ako me put nanese... Cool

_________________
Bolje biti u klubu 60 plus nego ne biti![You must be registered and logged in to see this image.]
J.P.


Cigarettes are an addiction, cigars are a hobby, pipes are a religion
[Vrh] Go down
ssekir75
Oblak dima
Oblak dima
ssekir75


Broj postova : 3060
Join date : 07.11.2009
Age : 48
Lokacija : Bela Crkva - Banat
Omiljeni duhani : McB Plumcake, McB Scottish, CD Mississippi Mud, ST Balkan Latakia, BN Classic, WOL Classic

Gdje i kako kupiti u Beogradu? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje i kako kupiti u Beogradu?   Gdje i kako kupiti u Beogradu? - Page 3 Empty06.05.10 22:48

clan je 6 evra devil
[Vrh] Go down
Nunki
Peče me jezik
Peče me jezik
Nunki


Broj postova : 412
Join date : 20.04.2010
Age : 65
Lokacija : Beograd

Gdje i kako kupiti u Beogradu? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje i kako kupiti u Beogradu?   Gdje i kako kupiti u Beogradu? - Page 3 Empty06.05.10 22:55

Snalazim se kako mogu u ovoj rupi, bogu hvala pa jos uvek nisam lisen talenta da zaradjujem.

Naravno da je skupo, ali, dodjes u bizarnu situaciju da si srecan sto uopste ima ko da ti donese na vrata i to ogranicen izbor, jedva zadovoljavajuci, ma, da sad ne ulazim u analiziranje prostakluka.

Da je normalan grad, bio bi ducan, bio bi gazda koji drzi robu, odes, iscenjakas se, probas sta ima, uglavnom sam namiiksas, malo ti da uz popust afirmisane stvari, malo merkas lule, poneku kupis, eh, ali to je ovde naucna fantastika.
[Vrh] Go down
ssekir75
Oblak dima
Oblak dima
ssekir75


Broj postova : 3060
Join date : 07.11.2009
Age : 48
Lokacija : Bela Crkva - Banat
Omiljeni duhani : McB Plumcake, McB Scottish, CD Mississippi Mud, ST Balkan Latakia, BN Classic, WOL Classic

Gdje i kako kupiti u Beogradu? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje i kako kupiti u Beogradu?   Gdje i kako kupiti u Beogradu? - Page 3 Empty06.05.10 22:59

u pravu si, nazaloist. na stranu to sto te "gazde" pojma nemaju o lulama, ne daj ti boze o duvanima. njima se duvani dele na "one koji mirisu i one koje smrde", pa prema tome "oni koji se kupuju i oni koji se ne kupuju jer smrde" svaki dalji komntar je suvisan
Sad
[Vrh] Go down
Nunki
Peče me jezik
Peče me jezik
Nunki


Broj postova : 412
Join date : 20.04.2010
Age : 65
Lokacija : Beograd

Gdje i kako kupiti u Beogradu? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje i kako kupiti u Beogradu?   Gdje i kako kupiti u Beogradu? - Page 3 Empty06.05.10 23:14

Premda, istini za volju, iskvarilo se to i po Evropi.

Onomad posaljem coveka kod Hajeniusa u Amsterdamu, musterija sam im 30+ godina, znaju me imenom i prezimenom, bogznakako coveku koji u moje ime pazari daju i robu, ali, ali, nemaju vise od 4 brenda neparfimisanog duvana za lulu, pritom nista narocito, Davidoff EM 14 i kusur evra, za 50 grama, tako da...dok mi noga ne zaraste i ponovo se pokrenem, bicu prinudjen da kupujem sta se nadje iz pete ruke..
[Vrh] Go down
imnik
Oblak dima
Oblak dima
imnik


Broj postova : 3163
Join date : 05.11.2009
Age : 48
Lokacija : Beograd

Gdje i kako kupiti u Beogradu? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje i kako kupiti u Beogradu?   Gdje i kako kupiti u Beogradu? - Page 3 Empty06.05.10 23:21

Nadajmo se da ce prica da upali. Volio bih nakon duzeg vremena u Beogradu da kupim dobar duhan. Sve sto je bolje od Amphore ili mi stize od Ricaha postom uz carinu ili donosim sam kad odem preko. Uglavnom vise mi je dosta tog stalnog jurcanja i snalazenja.
[Vrh] Go down
Nunki
Peče me jezik
Peče me jezik
Nunki


Broj postova : 412
Join date : 20.04.2010
Age : 65
Lokacija : Beograd

Gdje i kako kupiti u Beogradu? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje i kako kupiti u Beogradu?   Gdje i kako kupiti u Beogradu? - Page 3 Empty06.05.10 23:33

Javljam vam ovih dana sta sam uradio i kakav je utisak ostavio i posto ceni svoju robu, pa ako je cemu, ostavicu njegov kontakt i dalje se sami dogovarajte.
[Vrh] Go down
Davorin
Pipe maker / Moderator
Pipe maker  /  Moderator
Davorin


Broj postova : 8259
Join date : 05.02.2008
Age : 68
Lokacija : Zagreb

Gdje i kako kupiti u Beogradu? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje i kako kupiti u Beogradu?   Gdje i kako kupiti u Beogradu? - Page 3 Empty07.05.10 12:36

Pa ja sam već ponudio da probamo organizirati neko snabdjevanje dućana u Beogradu... čekam samo feedback da li je uopće netko zainteresiran....
[Vrh] Go down
http://davorinmortapipes.wordpress.com/
Nunki
Peče me jezik
Peče me jezik
Nunki


Broj postova : 412
Join date : 20.04.2010
Age : 65
Lokacija : Beograd

Gdje i kako kupiti u Beogradu? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje i kako kupiti u Beogradu?   Gdje i kako kupiti u Beogradu? - Page 3 Empty07.05.10 12:53

Koliko sam uspeo da ustanovim (pre nego sto sam nesrecno pao i slomio nogu, pa zaglavio u bolnici i tako dalje), postoji jos uvek onaj ducan u pasazu izmedju Cika-Ljubine i Knez-Mihailove, drzi je i dalje onaj simpaticni Vojvodjanin, neko mi rece da imaju jos jednu radnju tu negde u centru. Ponuda je skromna, nepostojana, dakle, kako na sta naletis, nema nista od solidnog duvana za lulu, ali dugo postoji, verovatno bi mogao da bude zainteresovan.

Ima nekoliko ducana dobro snabdevenih cigarama, jedna ima zaista impresivno velik hjumidor, cene su bezobrazluk, ali, barem IMA.

To je otprilike sve sto sam uspeo da saznam i evo, sada ovaj covek s kojim se nisam video, pricali smo telefonom, obecao je da ce da nabavi i isporuci, ako ostavi povoljan utisak, uz njegovo odobrenje, stavicu ovde njegov kontakt telefon, pa boze moj, ako neko ima interesa za razvoj tog biznisa, jer definitivno je vakuum u Beogradu na ovu temu, bicu srecan kupac.
[Vrh] Go down
Davorin
Pipe maker / Moderator
Pipe maker  /  Moderator
Davorin


Broj postova : 8259
Join date : 05.02.2008
Age : 68
Lokacija : Zagreb

Gdje i kako kupiti u Beogradu? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje i kako kupiti u Beogradu?   Gdje i kako kupiti u Beogradu? - Page 3 Empty07.05.10 13:32

Ma ovakva je situacija.... Pošto sam dobar s vlasnikom tvrtke Satelit, (zastupnik, Petersona, lula i par ozbiljnih firmi za duhane ) a čovjek je stvarno LJUDINA" razgovarali smo da bi on mogao isporučiti neki manji kontigent ( dakle legali uvoz ) duhana koje zastupa nekoj firmi u Srbiji, da se barem malo pokrije vakum.... Pošto su trenutačno toliko male marže na duhane ( kao i svugdije na svijetu proizvođać i zastupnik su obično SAMO 20%-ak od ukupne cijene, ostalo su porezi i davanja ) ovo bi više bila pomoć bratskim lulašima nego buissniss. Dakle vać smo se sporazumjevali da netko od mlađih posjeti koji dućan i vidi da li uopće postoji interes ( kao što napisah to definitivno nije veliki buissniss, pa mnogi i nisu zainteresirani za takve akcije )
[Vrh] Go down
http://davorinmortapipes.wordpress.com/
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17113
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

Gdje i kako kupiti u Beogradu? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje i kako kupiti u Beogradu?   Gdje i kako kupiti u Beogradu? - Page 3 Empty07.05.10 13:34

Nunki je napisao/la:

Da je normalan grad, bio bi ducan, bio bi gazda koji drzi robu, odes, iscenjakas se, probas sta ima, uglavnom sam namiiksas, malo ti da uz popust afirmisane stvari, malo merkas lule, poneku kupis, eh, ali to je ovde naucna fantastika.

Dobro, kod nas situacija nije baš takva znanstvena fantastika kako je ti opisuješ, ali tu smo "negdje". A što se tiče miksanja/blendanja duhana, to radimo u vlastitom aranžmanu, no barem imamo pristojan izbor duhana sa kojima se čovjek može malo poigrati i nešto sam izblendati.

_________________
Bolje biti u klubu 60 plus nego ne biti![You must be registered and logged in to see this image.]
J.P.


Cigarettes are an addiction, cigars are a hobby, pipes are a religion
[Vrh] Go down
Nunki
Peče me jezik
Peče me jezik
Nunki


Broj postova : 412
Join date : 20.04.2010
Age : 65
Lokacija : Beograd

Gdje i kako kupiti u Beogradu? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje i kako kupiti u Beogradu?   Gdje i kako kupiti u Beogradu? - Page 3 Empty07.05.10 13:56

Istini za volju, nije neka drama, imam solidne zalihe, prohodacu za koji mesec pa cu opet moci da putujem, uostalom, donesu mi u medjuvremenu sve sto treba, vise principijelno sa zaljenjem konstatujem da je to jedna jadna slika, da u gradu koji se ne nalazi, da izvinite, bogu iza nogu i ima par miliona stanovnika, u sred Evrope, nema jedna radnja, ali NI JEDNA, kuda bi covek otisao i snabdeo se elementarnim potrepstinama za pusenje. O tome da odem i kupim pojedinacne sorte i sam da blendujem (niko ne ume da ti napravi bolji mix nego ti sam sebi), mogu samo da sanjam. Cigare su IN, culi su novokomponovani da je to fensi, doduse ne umeju ni da pripale ljudski, ali lule su OUT. Ima nesto nekih pabiraka kod tog u pasazu, ima nesto besmislenih Davidoff (ne bih je pusio ni da mi je poklone) i to je to u ovom gradu.

A, nije tako bilo pre koju deceniju.
[Vrh] Go down
ssekir75
Oblak dima
Oblak dima
ssekir75


Broj postova : 3060
Join date : 07.11.2009
Age : 48
Lokacija : Bela Crkva - Banat
Omiljeni duhani : McB Plumcake, McB Scottish, CD Mississippi Mud, ST Balkan Latakia, BN Classic, WOL Classic

Gdje i kako kupiti u Beogradu? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje i kako kupiti u Beogradu?   Gdje i kako kupiti u Beogradu? - Page 3 Empty07.05.10 14:45

te davidoffice si vido kod skca i skupe su da padnes u nesvest. kao i sve ostalo tamo (cistilice 15e 100kom, mislim stvarno previse pa da imaju zlatnu zicu). postoji i radnja u siti pasazu i u pasazu u kralja milana, zaboravio sam koj br bese, mislim 37 ali nisam siguran. problem je sto to sto ima je jako slabo i neredovno.
[Vrh] Go down
imnik
Oblak dima
Oblak dima
imnik


Broj postova : 3163
Join date : 05.11.2009
Age : 48
Lokacija : Beograd

Gdje i kako kupiti u Beogradu? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje i kako kupiti u Beogradu?   Gdje i kako kupiti u Beogradu? - Page 3 Empty07.05.10 16:38

Danas sam malo procunjao gradom i ovako stoje stvari. Kod Sahina (pomenuti pasaž) isto i on nema nameru išta da menja jer navodno ono što nabavlja od duhana ide. Što se lula tiče ponuda je lošija no ranije, ali on neke stvar i ne drži u radnji, već po dogovru donosi u radnju ili se ide kod njega u stan (za neke vrednije lule). Stanuje par desetina metara od ranje, tj u istoj zgradi.
U Druge dve radnje u centru najavili da dolazi izvesna količina Dunhila i Holger Danske uskoro i to po pristojnim cenama. Dobili Exclusive u Citi Passage'u i ALSBo zlatni i crni u keseici. Sa vlasnikom radnje u Citi passageu sam pričao danas o uvozu no on kaže da posve legalan uvoz nije baš ispaltiv jer država a licencu traži 5000000 (pet miliona slovom i brojem) dinara i još 200000 Eura depozita u banci. S toga on je u pregovorima sa nekim uvoznikom cigara jer je za male igrače ovo prevelik ulog. Veletabak je krenuo sa uvozom duhana za rolanje, pa se nadajmo da će krenuti i sa uvozom duhana za lulu. Pogotov što je pravio dogovore sa vlasnicima svih radnji koje prodaju cigare, lule i ostalo. Pored ove tri ima još par u Beogradu poput Davidoff-a, kiosa u Mercatoru koji je u franšizi i jedne radnje u Mercuru.
[Vrh] Go down
imnik
Oblak dima
Oblak dima
imnik


Broj postova : 3163
Join date : 05.11.2009
Age : 48
Lokacija : Beograd

Gdje i kako kupiti u Beogradu? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje i kako kupiti u Beogradu?   Gdje i kako kupiti u Beogradu? - Page 3 Empty07.05.10 16:41

Na pomen sigurtacije od pre decenije i nešto mogu samo sa žaljenjem da kažem da je kod Sahina bilo nekada bolje, a da je po otvaranju City passaga na najnižem nivou bila sjajna radnja sa dobrim izborom duhana i lula.
[Vrh] Go down
Davorin
Pipe maker / Moderator
Pipe maker  /  Moderator
Davorin


Broj postova : 8259
Join date : 05.02.2008
Age : 68
Lokacija : Zagreb

Gdje i kako kupiti u Beogradu? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje i kako kupiti u Beogradu?   Gdje i kako kupiti u Beogradu? - Page 3 Empty07.05.10 17:04

pa ništa, bar smo probali Very Happy Ono s Dunhillom mi je malo sumljivo, pa praktično se prestao proizvoditi.....
[Vrh] Go down
http://davorinmortapipes.wordpress.com/
Nunki
Peče me jezik
Peče me jezik
Nunki


Broj postova : 412
Join date : 20.04.2010
Age : 65
Lokacija : Beograd

Gdje i kako kupiti u Beogradu? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje i kako kupiti u Beogradu?   Gdje i kako kupiti u Beogradu? - Page 3 Empty07.05.10 17:08

Mogu li da te zamolim da mi ovde ostavis koordinate/brojeve telefona pomenutih radnji, s obzirom da mi je u dogledno vreme neizvodljivo da odem, bez obzira sto sam par stotina metara udaljen, ali mogao bih da pozovem, pitam, pa zamolim suprugu da ode i kupi. Hvala.
[Vrh] Go down
imnik
Oblak dima
Oblak dima
imnik


Broj postova : 3163
Join date : 05.11.2009
Age : 48
Lokacija : Beograd

Gdje i kako kupiti u Beogradu? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje i kako kupiti u Beogradu?   Gdje i kako kupiti u Beogradu? - Page 3 Empty07.05.10 17:14

Telefone nemam
adrese su sledeće (ili opisi kako do njih doći)
- Sahin - pasaž između Knez Mihajlove i Čika ljubine bliže trgu Republike (kod Crnog Gavrana)
- Sandra (Pasaž u Kralja Milana Cool - obično kaže da nema ništa
- Igor (I sprat City Passage) ' pravo sa stepenica do kraja hodnika, ima reklamu u vidu nekog tipa koji drži cigaru
- Markur na Bežanijskoj kosi ' radnjica na samom ulazu levo
- Mercator - neposredno pre supermarketa
Imao je kiosk pored Ateljea 212 lule, ne znam trenutno da li imaju nešto (Kiosk se nalazi nešto pre Ateljea kada se ide od Politike)
[Vrh] Go down
imnik
Oblak dima
Oblak dima
imnik


Broj postova : 3163
Join date : 05.11.2009
Age : 48
Lokacija : Beograd

Gdje i kako kupiti u Beogradu? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje i kako kupiti u Beogradu?   Gdje i kako kupiti u Beogradu? - Page 3 Empty07.05.10 17:15

Njasigurniji od svih je Igor. Kod njega se gotovo uvek može nešto naći i ponuda je šira ne kod Sahina koji uvek ima samo Clan, BR i crvenu Amphora-u.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Gdje i kako kupiti u Beogradu? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje i kako kupiti u Beogradu?   Gdje i kako kupiti u Beogradu? - Page 3 Empty

[Vrh] Go down
 
Gdje i kako kupiti u Beogradu?
[Vrh] 
Stranica 3 / 16.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4 ... 9 ... 16  Next
 Similar topics
-
» Gdje i kako kupiti u Amsterdamu
» Gdje i kako kupiti u Estoniji?
» Gdje i kako kupiti u Ghentu (Belgija)
» Gdje i kako u Mariboru?

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Dim Lule :: Ostalo vezano uz lule i duhane :: Gdje i kako kupiti (offline - trgovine - brick and mortar shops)-
Forum(o)Bir: