Dim Lule
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodošli na prvi i najveći forum ljubitelja lula i duhana za lule u regiji
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLoginRegistracija

 

 Gdje i kako kupiti u Beogradu?

Go down 
+31
Gillette
herrkaleun
wranjo123
Horla
dejan68ks
sr_ki
Lakeman
oliohardi
Zmajevic
Karlo
Suspiria
Rakija
fatjoe
kamarad igorrr
Taras
Juan da Nova
PecaLula™
Desamp
Alanon
Marin Split
Leo
MOVESHAKER
savate
imnik
ssekir75
milo
Nunki
dean
Antiša
Davorin
bayro
35 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 10 ... 16  Next
Autor/icaPoruka
Nunki
Peče me jezik
Peče me jezik
Nunki


Broj postova : 412
Join date : 20.04.2010
Age : 65
Lokacija : Beograd

Gdje i kako kupiti u Beogradu? - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje i kako kupiti u Beogradu?   Gdje i kako kupiti u Beogradu? - Page 4 Empty07.05.10 17:22

Tog Igora sam locirao, on mi je i obecao Dunhill ovih dana. Dakle, selendra se izgleda svela na jednog polusnalazljivog. Crying or Very sad
[Vrh] Go down
imnik
Oblak dima
Oblak dima
imnik


Broj postova : 3162
Join date : 05.11.2009
Age : 48
Lokacija : Beograd

Gdje i kako kupiti u Beogradu? - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje i kako kupiti u Beogradu?   Gdje i kako kupiti u Beogradu? - Page 4 Empty07.05.10 17:24

Nažalost, i par onih koji bi da budu u igri, ali se plaše pa ostju na tome da pokupe mrvice... Evil or Very Mad
[Vrh] Go down
savate
Peče me jezik
Peče me jezik
savate


Broj postova : 486
Join date : 14.12.2009
Lokacija : Zagreb

Gdje i kako kupiti u Beogradu? - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje i kako kupiti u Beogradu?   Gdje i kako kupiti u Beogradu? - Page 4 Empty07.05.10 17:58

Igori su uvjek snalažljivi!!! Very Happy
[Vrh] Go down
http://www.steadicam.tk/
Gost
Gost
avatar



Gdje i kako kupiti u Beogradu? - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje i kako kupiti u Beogradu?   Gdje i kako kupiti u Beogradu? - Page 4 Empty07.05.10 18:34

Nunki je napisao/la:
Tog Igora sam locirao, on mi je i obecao Dunhill ovih dana. Dakle, selendra se izgleda svela na jednog polusnalazljivog. Crying or Very sad

A ja se iskreno plašim da će `kontingent` biti cirka 4-5 konzervi... Sad
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



Gdje i kako kupiti u Beogradu? - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje i kako kupiti u Beogradu?   Gdje i kako kupiti u Beogradu? - Page 4 Empty07.05.10 18:39

imnik je napisao/la:
....Veletabak je krenuo sa uvozom duhana za rolanje, pa se nadajmo da će krenuti i sa uvozom duhana za lulu. Pogotov što je pravio dogovore sa vlasnicima svih radnji koje prodaju cigare, lule i ostalo. ....

Da ne budem opet crna ptica rugalica, ovo je bila ideja prošlog avgusta... u međuvremenu prvi duvan za rolanje se pojavio pre par meseci a Drum Original je već rasprodan... Slutim da tu duvana za lule neće ni biti, a mislim da sam razlog i sam izračunao - obrt na duvanima za lule i rolanje je značajno sporiji nego na cigarama - i to je srž problema... Rolling Eyes
[Vrh] Go down
Nunki
Peče me jezik
Peče me jezik
Nunki


Broj postova : 412
Join date : 20.04.2010
Age : 65
Lokacija : Beograd

Gdje i kako kupiti u Beogradu? - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje i kako kupiti u Beogradu?   Gdje i kako kupiti u Beogradu? - Page 4 Empty07.05.10 19:06

Ma, jad i beda, ako cemo da podvucemo crtu.
[Vrh] Go down
ssekir75
Oblak dima
Oblak dima
ssekir75


Broj postova : 3060
Join date : 07.11.2009
Age : 47
Lokacija : Bela Crkva - Banat
Omiljeni duhani : McB Plumcake, McB Scottish, CD Mississippi Mud, ST Balkan Latakia, BN Classic, WOL Classic

Gdje i kako kupiti u Beogradu? - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje i kako kupiti u Beogradu?   Gdje i kako kupiti u Beogradu? - Page 4 Empty07.05.10 21:39

ima li sta u merkuru i merkatoru? sandra nije problem,samo kazes da su ti u siti pasazu rekli da pogledas tu devil igor je najotvoreniji za saradnju, to sam i ja odavno primetio (iskreno, i ocekivao sam da je on "taj"), dok je nikola po fazonu "ima to sto ima a ako ti se ne svidja trazi bolje". i uz to je propisno nasvirao cene. dakkle - propas'... Mad

beluga, prestani da "krstis" šokre4
[Vrh] Go down
imnik
Oblak dima
Oblak dima
imnik


Broj postova : 3162
Join date : 05.11.2009
Age : 48
Lokacija : Beograd

Gdje i kako kupiti u Beogradu? - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje i kako kupiti u Beogradu?   Gdje i kako kupiti u Beogradu? - Page 4 Empty07.05.10 21:56

POsldenji put kada sam tamo bio nisu imali ništa. Kako mi nisu blizu i ne stižem da ih obiđem. Uglavnom gledam da posetim ove tri radnje u centru, i najčešće se iznerviram lošom ponudom. Nikola je tipičan trgovac koji gleda da se reši svojih zaliha, a dobavljači mu očigledno nisu zainteresovani za promenu asortimana duhana. Igor je spreman na svaki vid saradnje i tu je odličan, a Sandra je prilično bojažljiva da ulazi u bilo šta novo.
Što se lula tiče najveći izbor ima Nikola (kao što sam napisao nije mu sve u radnji i ima toga na upit), potom Igor (nađe se nešto što nije u rafu i što nije uvek svima interesantno , a prostor je realtivno mali i Sandra na kraju koja ima relativno malui ponudu. Ona se uglavnom orjentisala na cigare, aksesoar za cigare, aksesoar za lule i alkohol.
Što se tiče cena Nikola ih je nabio i uvek je stotinak dinara skuplji od Sandre i Igora. Ne znam koja mu je logika.
Čuvenu radnju sa Davidoff cigarama i aksesoarom (ranije jedno kraće vreme Dunhill) ne bih komentarisao. Njihova ponuda i politika mi nisu baš najjasniji.
[Vrh] Go down
Nunki
Peče me jezik
Peče me jezik
Nunki


Broj postova : 412
Join date : 20.04.2010
Age : 65
Lokacija : Beograd

Gdje i kako kupiti u Beogradu? - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje i kako kupiti u Beogradu?   Gdje i kako kupiti u Beogradu? - Page 4 Empty07.05.10 22:31

Dobro. Malo smo zastranili, topik je ipak 'moje lule, moja dika'... Smile

Dakle, sutra cu da se pokrenem iz kuce posle tri + meseca maltretiranja sa nogom, pa sam spremio mali ruksak..

[You must be registered and logged in to see this link.]

Uploaded with [You must be registered and logged in to see this link.]


Zadnja promjena: Nunki; 07.05.10 22:41; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
ssekir75
Oblak dima
Oblak dima
ssekir75


Broj postova : 3060
Join date : 07.11.2009
Age : 47
Lokacija : Bela Crkva - Banat
Omiljeni duhani : McB Plumcake, McB Scottish, CD Mississippi Mud, ST Balkan Latakia, BN Classic, WOL Classic

Gdje i kako kupiti u Beogradu? - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje i kako kupiti u Beogradu?   Gdje i kako kupiti u Beogradu? - Page 4 Empty07.05.10 22:33

da ne ispadne kako samo otrcavamo nikolu, da kazem da se sa njim bogami moze lepo cenkati kao u turskoj. meni je vise puta dooobro skidao cene za lule. s tim da uvek komentarise kako je kod igora skuplje, sto naravno nije slucaj. i poludi kad mu izreferises cene tamo devil nadju se i kod igora fine stvarcice... za davidoff radnju nije ni meni jasno, ali postoji izgleda medju fenserima ona logika da ako ne znas sta je dobro pitas sta je skupo. ili, nije ni bitno da li je dobro, bitno je gde je kupljeno i koliko je to skupo placeno.

nunki, jel ti oces da nas strefi srcka? Twisted Evil
[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17064
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

Gdje i kako kupiti u Beogradu? - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje i kako kupiti u Beogradu?   Gdje i kako kupiti u Beogradu? - Page 4 Empty07.05.10 23:32

Sve je tu; Dunhillova torbica, tamper, tri krasne lule, Dupont upaljač....ali gdje je duhan? Twisted Evil

_________________
Bolje biti u klubu 60 plus nego ne biti![You must be registered and logged in to see this image.]
J.P.


Cigarettes are an addiction, cigars are a hobby, pipes are a religion
[Vrh] Go down
Nunki
Peče me jezik
Peče me jezik
Nunki


Broj postova : 412
Join date : 20.04.2010
Age : 65
Lokacija : Beograd

Gdje i kako kupiti u Beogradu? - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje i kako kupiti u Beogradu?   Gdje i kako kupiti u Beogradu? - Page 4 Empty07.05.10 23:34

E, nije Dipon, nego je Karandash, a duvan je tu, uredno je spakovan, kako ga ne vidis?
[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17064
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

Gdje i kako kupiti u Beogradu? - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje i kako kupiti u Beogradu?   Gdje i kako kupiti u Beogradu? - Page 4 Empty08.05.10 0:44

Oprosti Nunki, ali ne vidim. Jedino ako nije u pretincu. Ali to mogu samo nagađati1 Cool

_________________
Bolje biti u klubu 60 plus nego ne biti![You must be registered and logged in to see this image.]
J.P.


Cigarettes are an addiction, cigars are a hobby, pipes are a religion
[Vrh] Go down
ssekir75
Oblak dima
Oblak dima
ssekir75


Broj postova : 3060
Join date : 07.11.2009
Age : 47
Lokacija : Bela Crkva - Banat
Omiljeni duhani : McB Plumcake, McB Scottish, CD Mississippi Mud, ST Balkan Latakia, BN Classic, WOL Classic

Gdje i kako kupiti u Beogradu? - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje i kako kupiti u Beogradu?   Gdje i kako kupiti u Beogradu? - Page 4 Empty08.05.10 1:54

nabudzilo se nesto ispod lula, ali sta bounce ili je torbica takva?
[Vrh] Go down
imnik
Oblak dima
Oblak dima
imnik


Broj postova : 3162
Join date : 05.11.2009
Age : 48
Lokacija : Beograd

Gdje i kako kupiti u Beogradu? - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje i kako kupiti u Beogradu?   Gdje i kako kupiti u Beogradu? - Page 4 Empty08.05.10 15:58

Obzirom da smo malo zastranili u ovom topiku pricajuci o tome gde i sta kupti u Beopgradu, tj o mogucnostima nakupa duhana u BEopgradu, mogli bismo da zamlimo admina ili nekog od moderatora da ove postove koji se ticu nakupa prebacimo u postojeci topik Gde i kako kupiti u Beogradu.
[Vrh] Go down
Nunki
Peče me jezik
Peče me jezik
Nunki


Broj postova : 412
Join date : 20.04.2010
Age : 65
Lokacija : Beograd

Gdje i kako kupiti u Beogradu? - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje i kako kupiti u Beogradu?   Gdje i kako kupiti u Beogradu? - Page 4 Empty08.05.10 16:33

Ono iznad sibica je duvankesa..
[Vrh] Go down
ssekir75
Oblak dima
Oblak dima
ssekir75


Broj postova : 3060
Join date : 07.11.2009
Age : 47
Lokacija : Bela Crkva - Banat
Omiljeni duhani : McB Plumcake, McB Scottish, CD Mississippi Mud, ST Balkan Latakia, BN Classic, WOL Classic

Gdje i kako kupiti u Beogradu? - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje i kako kupiti u Beogradu?   Gdje i kako kupiti u Beogradu? - Page 4 Empty08.05.10 18:50

imnik je napisao/la:
Obzirom da smo malo zastranili u ovom topiku pricajuci o tome gde i sta kupti u Beopgradu, tj o mogucnostima nakupa duhana u BEopgradu, mogli bismo da zamolimo admina ili nekog od moderatora da ove postove koji se ticu nakupa prebacimo u postojeci topik Gde i kako kupiti u Beogradu.

pametan predlog.
[Vrh] Go down
Davorin
Pipe maker / Moderator
Pipe maker  /  Moderator
Davorin


Broj postova : 8250
Join date : 05.02.2008
Age : 68
Lokacija : Zagreb

Gdje i kako kupiti u Beogradu? - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje i kako kupiti u Beogradu?   Gdje i kako kupiti u Beogradu? - Page 4 Empty08.05.10 20:34

Pa zašto, na kraju pišete o lulama i duhanima....
[Vrh] Go down
http://davorinmortapipes.wordpress.com/
MOVESHAKER
Hladan dim
Hladan dim
MOVESHAKER


Broj postova : 750
Join date : 30.11.2009
Age : 51
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : Clan, Vanilla Flake, Vanilla Cake, Vanilla Rolls, Vanila Rofls

Gdje i kako kupiti u Beogradu? - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje i kako kupiti u Beogradu?   Gdje i kako kupiti u Beogradu? - Page 4 Empty08.05.10 20:42

Nunki je napisao/la:
Ono iznad sibica je duvankesa..

... i to prilično dobro zatvorena Suspect ako me oči ne varaju ....
[Vrh] Go down
ssekir75
Oblak dima
Oblak dima
ssekir75


Broj postova : 3060
Join date : 07.11.2009
Age : 47
Lokacija : Bela Crkva - Banat
Omiljeni duhani : McB Plumcake, McB Scottish, CD Mississippi Mud, ST Balkan Latakia, BN Classic, WOL Classic

Gdje i kako kupiti u Beogradu? - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje i kako kupiti u Beogradu?   Gdje i kako kupiti u Beogradu? - Page 4 Empty08.05.10 21:19

Davorin je napisao/la:
Pa zašto, na kraju pišete o lulama i duhanima....

da se neko ko trazi odgovore na ova pitanja ne bi majao po forumu vec na jednom mestu da bude... nije Off topic ali bolje da je tamo.
[Vrh] Go down
imnik
Oblak dima
Oblak dima
imnik


Broj postova : 3162
Join date : 05.11.2009
Age : 48
Lokacija : Beograd

Gdje i kako kupiti u Beogradu? - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje i kako kupiti u Beogradu?   Gdje i kako kupiti u Beogradu? - Page 4 Empty08.05.10 22:32

To je i razlog mog predloga. Ako neko traži bilo što vezano za kupovinu u Beogradu, najpre će naći u odeljku "Gde i Kako kupiti" - tema "Gde kupiti dobar duhan i lulu u BEogradu".
To je čisto predlog radi nekih novih ljudi koji bi možda poželeli naći nešto o ovoj temi, pa da ne lutaju.
[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17064
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

Gdje i kako kupiti u Beogradu? - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje i kako kupiti u Beogradu?   Gdje i kako kupiti u Beogradu? - Page 4 Empty08.05.10 22:50

Imniče časni, pa ti kao i svaki drugi član foruma si ravnopravan i možeš otvoriti novi topic! Tko ti brani? Dapače! Napiši lijepo koju riječ, a kasnije Keko ili ja kao moderatori lako prebacimo pojedine postove u taj topic! Very Happy

_________________
Bolje biti u klubu 60 plus nego ne biti![You must be registered and logged in to see this image.]
J.P.


Cigarettes are an addiction, cigars are a hobby, pipes are a religion
[Vrh] Go down
ssekir75
Oblak dima
Oblak dima
ssekir75


Broj postova : 3060
Join date : 07.11.2009
Age : 47
Lokacija : Bela Crkva - Banat
Omiljeni duhani : McB Plumcake, McB Scottish, CD Mississippi Mud, ST Balkan Latakia, BN Classic, WOL Classic

Gdje i kako kupiti u Beogradu? - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje i kako kupiti u Beogradu?   Gdje i kako kupiti u Beogradu? - Page 4 Empty08.05.10 23:06

nema potrebe, vec postoji tema, samo ih prebacite i problem resen.
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



Gdje i kako kupiti u Beogradu? - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje i kako kupiti u Beogradu?   Gdje i kako kupiti u Beogradu? - Page 4 Empty08.05.10 23:35

Evo dečkovi odrađeno.....
[Vrh] Go down
Nunki
Peče me jezik
Peče me jezik
Nunki


Broj postova : 412
Join date : 20.04.2010
Age : 65
Lokacija : Beograd

Gdje i kako kupiti u Beogradu? - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje i kako kupiti u Beogradu?   Gdje i kako kupiti u Beogradu? - Page 4 Empty09.05.10 0:00

Ma, dobro je i ovako, doduse malo mi je rasparcan inicijalni topik ima ovde delova kojim je mesto tamo, ali, nemojmo da cepidlacimo, ostavite kako jeste, pa neka ide i jedan i drugi svojim tokom...vrlo vazno, bitno je da se razmenjuju misli i potencijalno korisne informacije.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Gdje i kako kupiti u Beogradu? - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje i kako kupiti u Beogradu?   Gdje i kako kupiti u Beogradu? - Page 4 Empty

[Vrh] Go down
 
Gdje i kako kupiti u Beogradu?
[Vrh] 
Stranica 4 / 16.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 10 ... 16  Next
 Similar topics
-
» Gdje i kako kupiti u Amsterdamu
» Gdje i kako kupiti u Estoniji?
» Gdje i kako kupiti u Ghentu (Belgija)
» Gdje i kako u Mariboru?

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Dim Lule :: Ostalo vezano uz lule i duhane :: Gdje i kako kupiti (offline - trgovine - brick and mortar shops)-
Forum(o)Bir: