Dim Lule
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodošli na prvi i najveći forum ljubitelja lula i duhana za lule u regiji
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLoginRegistracija

 

 Mac Baren: Mixture Modern Danish Blend

Go down 
+9
fićo
gstaraz
foksieloy
Matko
Sunka
ssekir75
Davorin
bayro
G.S.Patton
13 posters
Go to page : Previous  1, 2
Autor/icaPoruka
ivan sanjug
Prva lula
Prva lula
ivan sanjug


Broj postova : 14
Join date : 23.04.2016
Age : 26
Lokacija : zagreb
Omiljeni duhani : lane q-1, hobbits weed, balkan sobrane , old dublin

Mac Baren: Mixture Modern Danish Blend - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Mac Baren: Mixture Modern Danish Blend   Mac Baren: Mixture Modern Danish Blend - Page 2 Empty23.04.16 15:43

i ja sam također tražio i nema nigdje. pito sam u havani i rekli da kolko znaju nece dobivat vise pa mozda narucim.
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



Mac Baren: Mixture Modern Danish Blend - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Mac Baren: Mixture Modern Danish Blend   Mac Baren: Mixture Modern Danish Blend - Page 2 Empty23.04.16 15:46

ivan sanjug je napisao/la:
i ja sam također tražio i nema nigdje. pito sam u havani i rekli da kolko znaju nece dobivat vise pa mozda narucim.

Neće dobivati više? Shocked Mad
[Vrh] Go down
ivan sanjug
Prva lula
Prva lula
ivan sanjug


Broj postova : 14
Join date : 23.04.2016
Age : 26
Lokacija : zagreb
Omiljeni duhani : lane q-1, hobbits weed, balkan sobrane , old dublin

Mac Baren: Mixture Modern Danish Blend - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Mac Baren: Mixture Modern Danish Blend   Mac Baren: Mixture Modern Danish Blend - Page 2 Empty23.04.16 15:58

da kolko ja znam. schotish su zadrzali a danish vise ne
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



Mac Baren: Mixture Modern Danish Blend - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Mac Baren: Mixture Modern Danish Blend   Mac Baren: Mixture Modern Danish Blend - Page 2 Empty23.04.16 16:00

ivan sanjug je napisao/la:
da kolko ja znam. schotish su zadrzali a danish vise ne

Naravno da su zadržali lošiji Rolling Eyes
[Vrh] Go down
ivan sanjug
Prva lula
Prva lula
ivan sanjug


Broj postova : 14
Join date : 23.04.2016
Age : 26
Lokacija : zagreb
Omiljeni duhani : lane q-1, hobbits weed, balkan sobrane , old dublin

Mac Baren: Mixture Modern Danish Blend - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Mac Baren: Mixture Modern Danish Blend   Mac Baren: Mixture Modern Danish Blend - Page 2 Empty23.04.16 16:08

Wizard je napisao/la:
ivan sanjug je napisao/la:
da kolko ja znam. schotish su zadrzali a danish vise ne

Naravno da su zadržali lošiji Rolling Eyes


znam da mnogi kazu "dvije verzije istog" al meni danish dosta odskace . opcenito pusim aromatike ali mi je od njih samo danish stalno u "rotaciji"
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



Mac Baren: Mixture Modern Danish Blend - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Mac Baren: Mixture Modern Danish Blend   Mac Baren: Mixture Modern Danish Blend - Page 2 Empty23.04.16 16:59

ivan sanjug je napisao/la:
Wizard je napisao/la:
ivan sanjug je napisao/la:
da kolko ja znam. schotish su zadrzali a danish vise ne

Naravno da su zadržali lošiji Rolling Eyes


znam da mnogi kazu "dvije verzije istog" al meni danish dosta odskace . opcenito pusim aromatike ali mi je od njih samo danish stalno u "rotaciji"

Danish je i meni jedan od dražih aromatika.
[Vrh] Go down
ssekir75
Oblak dima
Oblak dima
ssekir75


Broj postova : 3060
Join date : 07.11.2009
Age : 48
Lokacija : Bela Crkva - Banat
Omiljeni duhani : McB Plumcake, McB Scottish, CD Mississippi Mud, ST Balkan Latakia, BN Classic, WOL Classic

Mac Baren: Mixture Modern Danish Blend - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Mac Baren: Mixture Modern Danish Blend   Mac Baren: Mixture Modern Danish Blend - Page 2 Empty24.04.16 8:37

Wizard je napisao/la:
ivan sanjug je napisao/la:
da kolko ja znam. schotish su zadrzali a danish vise ne

Naravno da su zadržali lošiji Rolling Eyes

nisi u pravu. i meni se u početku skotiš činio lošijim, ali se ubrzo ispostavilo da je daniš zapravo naparfemisano sr..e dok je skotiš u stvari vrh duvan. taman za svaki dan i po ceo dan Cool
[Vrh] Go down
ivan sanjug
Prva lula
Prva lula
ivan sanjug


Broj postova : 14
Join date : 23.04.2016
Age : 26
Lokacija : zagreb
Omiljeni duhani : lane q-1, hobbits weed, balkan sobrane , old dublin

Mac Baren: Mixture Modern Danish Blend - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Mac Baren: Mixture Modern Danish Blend   Mac Baren: Mixture Modern Danish Blend - Page 2 Empty24.04.16 8:41

ssekir75 je napisao/la:
Wizard je napisao/la:
ivan sanjug je napisao/la:
da kolko ja znam. schotish su zadrzali a danish vise ne

Naravno da su zadržali lošiji Rolling Eyes

nisi u pravu. i meni se u početku skotiš činio lošijim, ali se ubrzo ispostavilo da je daniš zapravo naparfemisano sr..e dok je skotiš u stvari vrh duvan. taman za svaki dan i po ceo dan Cool


nisam tolko upucen da bi sad znao detalje o svakom , koji je naperfermiran a koji nije al mi nema nikakve logike da od ova dva jedan je a drugi nije. ili su oba ili nijedan . i budimo realni nasi bi ljudi prije ostavili onaj naparfemiran Crying or Very sad
[Vrh] Go down
ssekir75
Oblak dima
Oblak dima
ssekir75


Broj postova : 3060
Join date : 07.11.2009
Age : 48
Lokacija : Bela Crkva - Banat
Omiljeni duhani : McB Plumcake, McB Scottish, CD Mississippi Mud, ST Balkan Latakia, BN Classic, WOL Classic

Mac Baren: Mixture Modern Danish Blend - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Mac Baren: Mixture Modern Danish Blend   Mac Baren: Mixture Modern Danish Blend - Page 2 Empty24.04.16 8:53

skotiš je prirodni aromatik. danac nije. a svako se u trgovini vodi profitom, pa ako nešto ima prođu to se i drži u ponudi. kod nas u srbiji ćeš klan naći svuda, svih pet legalno uvezenih duvana su čisti veštački aromatici od kojih je samo jedan pušljiv i to baš kad nema šta drugo, a klan bogami ide... ne, nije to zato što je mnogo dobar, već je za to većina ljudi ČULO. šta misliš, koliko je dugogodišnjih lulaša iz bivše juge uopšte čulo za neki balkan sasieni, three nuns, hh vintage syrian... za njih su duvani za lulu po definiciji veštački aromatici. međutim, kod vas je sreća što postoji ova ekipa pa zna šta kupuje (bar u većini) i to pokazuje nekima da je jedno bolje od drugoga. ja sam svojevremeno posavetovao nekog lika da nabavi neke duvane i on me je poslušao. drugi prijatelj mu je savetovao da uveze klan. klana je bilo dok je zatvorio radnju, ove druge nisam ni dočekao da vidim u radnji (nestali za 10 dana).
[Vrh] Go down
ivan sanjug
Prva lula
Prva lula
ivan sanjug


Broj postova : 14
Join date : 23.04.2016
Age : 26
Lokacija : zagreb
Omiljeni duhani : lane q-1, hobbits weed, balkan sobrane , old dublin

Mac Baren: Mixture Modern Danish Blend - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Mac Baren: Mixture Modern Danish Blend   Mac Baren: Mixture Modern Danish Blend - Page 2 Empty24.04.16 8:59

iskreno cudi me sto uopce ima i ovo malo od mcbarrena i sl u zagrebu jer je kultura pusenja lule jako slaba kod nas. sto je isto cudno jer se stalno visi po kaficima i slicno pa zasto ne pripaliti lulu u miru kad se ocito ima vremena.
[Vrh] Go down
ssekir75
Oblak dima
Oblak dima
ssekir75


Broj postova : 3060
Join date : 07.11.2009
Age : 48
Lokacija : Bela Crkva - Banat
Omiljeni duhani : McB Plumcake, McB Scottish, CD Mississippi Mud, ST Balkan Latakia, BN Classic, WOL Classic

Mac Baren: Mixture Modern Danish Blend - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Mac Baren: Mixture Modern Danish Blend   Mac Baren: Mixture Modern Danish Blend - Page 2 Empty26.04.16 18:39

e moj batice, kad vidim šta sve ima legalno da se kupi, kod vas je RAJ. ja se dovijam tako što moljakam ljude kad idu u nemačku ili češku da mi donesu koju kesicu pa rastežem ko žvaku.
[Vrh] Go down
Saymoran
Hladan dim
Hladan dim
Saymoran


Broj postova : 820
Join date : 26.07.2023
Age : 52
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : EMP, Black Mallory, RMC The Original Oriental, Mac Baren Classic Roll Cake, TAK Moro Cake, C&D Haunted Bookshop cake, Gawith&Hoggarth American blend BC

Mac Baren: Mixture Modern Danish Blend - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Mac Baren: Mixture Modern Danish Blend   Mac Baren: Mixture Modern Danish Blend - Page 2 Empty10.08.23 14:47

Meni jako drag duhan koji sigurno uzimam kad cu ici u Graz, bar 300 grama

bayro and Nikša like this post

[Vrh] Go down
Sponsored content





Mac Baren: Mixture Modern Danish Blend - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Mac Baren: Mixture Modern Danish Blend   Mac Baren: Mixture Modern Danish Blend - Page 2 Empty

[Vrh] Go down
 
Mac Baren: Mixture Modern Danish Blend
[Vrh] 
Stranica 2 / 2.Go to page : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Mac Baren: Mixture Scottish Blend
» Planta- Danish black vanilla
» Mac Baren: Mixture Aromatic
» Mac Baren: Navy Mixture
» Golden Blend's No 2

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Dim Lule :: Recenzije duhana :: Aromatici-
Forum(o)Bir: